reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ninja - z tego co obserwowałam, to nasze dzieciątka miały w podobnych okresach podobną wagę. Emilka waży teraz ok 2500g.
AsiaM - ja jak się urodziłam, to ważyłam niecałe 3000g i miałam 50 cm, więc też byłam malutka, ale wydaje mi się, że teraz jakoś wogóle dzieci rodzą się większe niż kiedyś.
 
reklama
Doris - Tymon też tyle waży (w poniedziałek 2460g) , ale dzieciaki teraz rosną nawet do 250 g tygodniowo, więc ponad 3 kilo powinien mieć i mój Nygus i Twoja Emilka :tak: No i dobrze - łatwiej może nam bedzie ich wypchnąć :-p:-p:-p
 
ASZE GRATULACJE!!!!!!!!!!!! WOW CO ZA REKORD!!!! POZAZDROŚCIĆ TYLKO :tak:

MRÓWA, SKABA FAJNIE, ŻE JUŻ JESTEŚCIE!!!!!


 
Dziewczyny jak rozpoznać skurcze przepowiadające? Ja chyba staram się na siłę dopasować coś z objawów do siebie. Dziś strasznie mnie boli głowa, to chyba przez tą beznadziejną pogodę, w Gdańsku pada i wieje.
 
Monika A - ja mam u teściów w Częstochowie piękną pogodę, tyle, że zimno. Ale jak mieszkałam na Pomorzu to uwielbiałam to, że rzadko jest tam prawdziwa zima (bo jej nie znoszę i jak nie miałam służbowego samochodu to musiałam na Redłowo jeździć skm, brrrrr)
 
Witajcie dziewczyny

I mamy pierwsze marcowe dzieciątko. :-):-):-):-):-)
Asze ogromne gratulacje i całusky dla ciebie i Zuzi.
Rekord super. Ja też tak chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdolna babka jesteś. Możesz rodzić Hurtem:-p:-p:-p:-p:-p
 
reklama
A ja wreszcie mam chwilkę.
Tosia dziś wyjątkowo niespokojna, nie płacze ale ciągle by cyca doiła a jak już jej dam to zasypia i tak w kółko. I jakoś się dziś pręży chyba jakiś problem z kupką się pojawił:no:. Może to przez to, że ja biorę Hemofer (żelazo), bo mi spadła morfologia:-( i po nim ja mam straszne zatwardzenie i może na malutką troszkę przeszło:no:. Muszę sobie skontrolować morfologie i odstawić to cholerstwo:wściekła/y:.
Miałyśmy dziś wizytę położnej środowiskowej i wsio jest oki. Przerażają mnie tylko te szczepienia...cała seria:szok:.
Dziewczyny ulewa się wszym dzieciaczkom? Mojej Tosi się zaczęło:-:)-(. Chyba to przez to, że mam nawał pokarmu:no:. Teraz zaczęłam trochę odciągać przed przystawieniem jej, aby nie tryskał:baffled:.
No to ciekawe, która teraz następna :tak::tak::tak::tak: do rozpakowania :tak:.
 
Do góry