reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

O rany!!! No to Asze dała czadu z tym porodem :rofl::cool:!!! 15 min!! Faktycznie czekała do samego końca w domu :-D:-D:-D

:rofl::cool::rofl::cool:WIELKIE GRATULACJE ASZE!!!!! :rofl::cool::rofl::cool:


Mrowa - no to nocka super, teraz tylko z cycem na wierzchu chodzić :-) A Melcia nie chce podjeść też od Ciebie nieco mleczka?? ;-)
 
reklama
Asze, gratulacje!!! Widzisz, zdążyłaś nawet przed terminem :-):-):-) No i jak błyskawicznie to poszło :-)
Też tak chcę, ale ja na pewno pojadę do szpitala przy pierwszych skurczach, a nie przy ostatnich.

Milla na pewno też się niedługo doczekasz. ;-)

Weronika mnie tak nigdy teściowa nie rozpieszczała,

Mrówa, Skaba dobrze że dzieciaki ciągną cyca, wyjdzie im na zdrowie. No a mamie przy karmieniu lepiej się macica obkurcza

Cicha z tego co wiem to w poznańskich szpitalach dzieci chyba do 14 roku życia nie mogą wchodzić na oddziały położnicze. Nie wiem czy na inne też. Dla mnie to będzie ciężko, wytrzymać bez Ali te kilka dni. A chyba nie warto ryzykować i wypisywać się wcześniej "na życzenie", bo jakby co...

Doris jeśli miałaś takie długie cykle to może rzeczywiście trochę dłużej to potrwać. Albo dzidzia będzie mniejsza trochę, .Ja miałam 3200 jak się rodziłam, a teraz nie jestem wcale mała, a przynajmniej mama miała łatwiejszy poród :-)
 
Skaba, Mrowa - witajcie spowrotem!
Asze - wieeeelkie gratulacje!!!!

(Faktycznie czekała do samego końca:-D - a tak "płakała", że Zuziaczek nie chce wyjść!)

Będę pisała po trochu bo mnie wywala z netu.
 
Napisałam Asze sms-ka z gratulacjami i odpisała mi że właśnie Małą karmi i że jest cudowna :-) Heh a ponadto pytanie: Ktoś jeszcze rodzi???

No i mamy pierwszego dzieciaczka (typowo i planowo) Marcowego! BRAWO ASZE i ZUZIA!!!:-):-):-)
 
reklama
Do góry