reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

asze liczyłam na ciebie, ze coś ruszysz na tym forum :-):-):-)kciukasy zaciśnięte z całych sił:-):-):-) a może już po??

ja witam po spokojnej nocy.. dwójka dzieci w domu, a my z mężem pospaliśmy do 9 i nam się znudziło:-) Marysia mlaskała buźka o 23, 4 i 7 rano, dostała cyca i śpi dalej.. z braciszkiem było troszke gorzej, bo chyba mu się sniło coś i przeżywał przybycie nowego lokatora, bo płakał, więc poszłam go poprzytulać i oczywiście zasnęłam z nim, a Bartuś pośtupał do tatusia i J spał z całym swoim potomstwem:-):-):-) dopiero o 4 po mnie przyszedł, bo cyca mam tylko ja;-)
 
reklama
To miałaś świetną noc Skaba:happy2:..! oby wszystkie takie były jak pierwsza:tak:!
A mały napewno przezywał ..bo w koncu tyle emocji na takiego malucha:tak:..
Pozdrawiam i miłego dnia! A dziś będziesz sama czy jeszcze z mąż ma wolne??
Ciekawe co u Asze?:tak:
 
Witam!
Asze a mówiłąś że nic się nie dzieje ;-) Szybkiego i małobolesnego życzę :-D
Cicha ja i tak już osiągnęłam wagę kaszalota i rubensowskie kształty więc wisi mi to czy do końca przytyje jeszcze kg czy dwa :p
Marteczko no właśnie na dzisiaj, suwaczek mi się skończył ;-) No ale niestety mój przypadek jest klasyczny tzn im więcej robisz tym mniejszy z tego efekt. Od ostatniego badania nie oszczędzałam się przy pracach domowych i coooo....I wiadro szyjka nawet o mm się nie posunęła :-(
Kurcze wczoraj lekarz przepisał mi czopki scopolan na uspokojenie skurczy i efekt mam taki że chodze z zaciśniętym tyłkiem a skurcze jak były tak są, no ale powiedział ze powinny trochę rozmiękczyć szyjkę, no zobaczymy...
 
Witam juz mamusie.
Gratulacje dla wszystkich mam ktore juz pekly ja mam termin na 29.03 ale od wczoraj prtzestalam brac juz proszki na podtczymanie bo mialam zagrozenie ur juz na poczatku lutego ale na szczescie wszystko dobrze lekarz zabronil mi daleko od domu odchodzic bo moge w kazdej chwili urodzic takze ja na wszalki wypadek jestem juz spakowana. Pozdrawiam
 
Wiat kochane
Asze powodzenia!!Oby bło szybko,łatwo. bezbolesnie;-)
Mrówa Skaba Wiatjcie z maluszkami
Ciekawe co tam u Niekat ona miała gina na dzis??
Kurcze znowu zapomniałam co miałam napisac a wszystko przez J.bo mnie ciągle zagaduje.Miłego dnia .................................
 
Milla może cie ruszy tak jak Asze, przecież jeszcze wczoraj burczała na forum, że do kwietnia ponosi:-D:-D a tu myk myk i pewnie już malutka jest na tym świecie:happy2:
A czy jest czy jeszcze nie ma, to i tak zaciskam moje zdrętwiałe i napuchnięte kciuki za Asze i jej maleństwo!!:tak::tak:
 
Beti - nie dziwie Ci się, taka przygoda z autkiem. Ja zawsze pytam męża czy paliwko jest co by nie stanął na środku drogi :-) A pod maskę to nigdy nie zaglądam :zawstydzona/y: Natomiast z telem się nie rozstaje, jak go czasem zapomnę to mnie czort bierze i gotowa byłabym wrócić do domu piechtą 2 km żeby go wziąć :-) taki nałóg ze mnie :rofl:

A co do teściowej to mnie wczoraj zaskoczyła - kochana babka naprawdę. Jak już byłam w domu dzwoni mi mąż że teściowa dzwoniła do niego żeby przyjechał wieczorem do niej bo zrobiła mi gołąbki (moje ulubione danie:-)) :-D:-D:-D Bo jak był tam dzień wcześniej i powiedział że jestem w szpitalu i że nic nie jem bo żarcie okropne to od razu spytała że mi coś zrobi dobrego:-) I tym sposobem idziemy wieczorkiem na gołąbki do teściowej bo wczoraj nie było jak :rofl::-) :rofl:

Asze - tym razem to już się nie wykręcisz ;-) Trzymamy kciuki i oby szybciutko poszło!!!

Dorotaaa26
- kope lat! gdzie się kobieto podziewałaś tyle czasu?!?!?!

Jej a ja się tak cudnie wyspałam, wreszcie w swoim łóżeczku i z mężulem :-) Ja to stwierdziłam że chyba jestem "uzależniona" od niego:zawstydzona/y:, nie nawidzę sama spać!!!
Zdążyłam już sklep oblecieć i grochówkę nastawić na obiad (bo później to nie wiem kiedy taki rarytas zjem), a na polku takie śliczne słoneczko świeci że gęba sama się cieszy, co prawda tylko 2 na + ale to nic!
 
Mam wiadomość dnia Asze urodziła Zuzie dziś o 3,35 ma 3kg i mierzy 53cm przebiłam napewno wszystkie bo rodziłam 15 min do szpitala dotarłam o 3,20 z rozwarciem na 10cm Zuzia jest cudo:-)
Beti dobrze ze sie wszystko dobrze skończyło:tak:
Kasia czyżbys cos przeczuwała;-)
Siwona ty to masz boskie te sny:-D:-D:-D:-D
a u nas nocka na cyu i od rana tylko cyc z Mela w pierwsze dni było tak samo wiec pozostaje mi tylko przeczekac nagły wzrost apetytu:-p:baffled:
 
reklama
Do góry