reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ja miałam ostatnie USG robione na początku stycznia i według niego to dzisiaj miałam rodzić, a tu żadnych objawów. Przy ostatniej wizycie u gina w czwartek miałam rozwarcie na opuszek palca. Następna wizyta 13 marca, do tego czasu to wg niego nic mi nie grozi. No więc chyba Wielkanoc spędzę jeszcze z maleństwem w brzuchu.
 
reklama
Dzień teściowej???? BZDURA :-) Pierwsze słyszę o takim czymś, a swoją drogą jest dzień synowej?? :szok::-D

Asia - no podziałało :-)

Właśnie wsunęłam talerz spagetti bo to szpitalne żarcie ..... masakra! Jej jak dobrze być w domku!! :-D:-D:-D:-D:-D

Aaa no i pisał Wam mężul, że robili mi tam USG i przewidywana waga małej to 3800, a ja tak się bałam że będzie z 4500! :szok: :szok: :szok: To nieco spokojniejsza jestem :-)
 
Marteczka- dzień teściowej, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje.
Weronikaa- zrobiłaś mi apetyt na spagetti, muszę pomyśleć nad obiadkiem, może mam coś w lodówce
 
To mój drugi poród. W pierwszym urodziłam w 10 dniu po terminie - jakoś tak nagle i szybko. A teraz wyczekuję i każdy symptom odczytuje jako objaw, który zaraz każe mi jechać do szpitala:). Brałam 2 miesiace luteinę i magnez, ale gin kazała odstawić i sie szykować do porodu. czekam już tydzień:) To jakaś paranoja:)
 
Hej marcówki już jesteśmy w domku:-) strasznie sie stęskniłam za wami:-)
nie bede was nadrabiać bo na to nie mam szans:-:)sorry2:
Kondzik właśnei sie obudził i trzeba dac cyca ;-)
Mela bratem zachwycona prezentem tez zeszta:tak: zobaczymy czy bedzie tak dalej;-)
 
reklama
no mrówcia - witaj wreszcie:tak::-)dzis dołaczy do ans jeszcze ejdna mamusia - SKABA wraca z córeczką - wiem to od ninji:-)nie wiem czy zajrzy na forum ale jak wraca to przynajmniejw eimy ze juz jest wszytsko ok:sorry2:
 
Do góry