reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witajcie z powrotem...
Nareszcie dostałam sie do kompa, bo wcześniej okupował go mój A. Już teraz rozumiem niektóre z Was...:tak:
Witaj serdecznie Darino.
Marteczka,
jak widac na Twoim przykładzie macierzyństwo to ciągła przygoda i niewiadoma...;-)
 
reklama
Asze prawdopodobnie będzie to sobota-jutro mam dzwonić do niego to mi dokładnie powie(musi ogólnie papiery ordynatorowi przedstawić)-mnie w sumie chyba też sobota by odpowiadała.poza tym po badaniu stw.,że szyjkę mam taką jakbym w ogóle nie była w ciąży:dry:-twarda,długa,głowa małej też jeszcze wysoko:baffled:Ja chyba bym do świąt tak chodziła;-)
 
Witam wieczorkiem!

mamma80 nieźle waży ta Twoja córeczka :szok: :szok::szok:- widzę, że jak na razie idziesz na rekord...:-D
Trzymam kciuki, żeby w sobotę było wszystko oki;-)! Swoją drogą fajna data: 08.03.2008r.!!!:tak::tak::tak:

weronikaa, mrowa1 wracajcie do nas szybciutko i chwalcie się swoimi pociechami:yes::yes::yes:!

darinia tylko pozazdrościć takiego grzecznego aniołka:tak:;-)!
A jeśli chodzi o pępuszek, to też za tym nie przepadałam :baffled:, ale im częściej będziesz przemywać, tym szybciej go wysuszysz i szybciej odpadnie :wink: Powodzenia!:-)

Zmykam spać, papatki

P.S.
Tak sobie dzisiaj grzebałam na naszej-klasie i wśród znajomych mojej kumpeli ze studiów znalazłam Skabę:shocked2:! Ale ten świat jest mały...;-)Jeśli nie macie nic przeciwko dziewczynki, to wysłałam Wam zaproszenia:-) tzn. tym, które udało mi się rozpoznać ze zdjęcia. Buźka
 
Witajcie serdecznie w zimowy poranek...
Wczoraj miałam lekcję z dziećmi na temat: W marcu jak w garncu, a dzisiaj leży już warstwa białego puchu... chyba go wykrakałam:-p
Mamma80, niezła waga jak na szkraba... oczywiście dziewczyna będzie miała fajną datę urodzin, a przy okazji moich imienin. Wszystko będzie na pewno OK:tak:
 
Dzieńdobry!
mamma ale Ci dobrze już widzisz koniec :-)
Asze jak tam, coś się ruszyło??
Dziewczyny jak myślicie mogę wziąć jedną polopirynę?? Tak mnie łydki nawalają, mam uczucie ołowianych nóg i przedramion, ale nic mi nie puchnie i żylaków żadnych nie mam tylko mam takie wrażenie że krew jest "za ciężka"
 
Dobra, mam poważne pytanie. Jak się mierzy skurcze? Od końca jednego do początku drugiego? czy od początku jednego do początku nastepnego? Szok, okazało się że nie wiem!

Ale miałam noc! Chyba z pięć skurczów, ale jakiś dziwnych, chyba inaczej sobie je wyobrażałam ;) no i nieregularnie. Zaraz jadę na ktg, zobaczymy co tam słychać. Trochę boję się jednak o swoją bliznę po cesarce, wolę sprawdzać co się dzieje.

mamma80 - no to już widzisz koniec! Dzidziul całkiem spory :) Będziesz miała co przewijać :) Powodzenia!

Darinia, Marteczka, zazdroszczę Wam tych bobasów w domku! choc z drugiej strony, póki co, cieszę się jeszcze ostatnimi chwilami spokoju tzn z jednym dzieckiem :)

milla, ja bym nie ryzykowała. Aspiryny, polopiryny i im podobne sa absolutnie zabronione w ciązy, niby to juz końcówka ale różnie może być. Poleż z nogami w górze, może pomoże choc trochę.

Nic, zbieram się na to ktg. Buziaki!
 
No to jak weszłyśmy na tematy medyczne, to chciałabym wiedzieć, czy któraś z Was chodzi lub chodziła do stomatologa w 9 miesiącu? A co z farbowaniem, bo jakoś strasznie wyglądają te moje włosięta...
 
reklama
Witam,mam schizę powiem wam:baffled:Wczoraj stałam pod prysznicem i ryczałam jak nienormalna.
Beti jeśli chodzi o dentystę to jak najbardziej możesz iść-w ostatnim trymestrze jedynie zębów lepiej nie usuwać,ale znieczulenie i leczenie-nie ma do tego p/wskazań-a przed porodem lepiej wyeliminować wszelkie ogniska zakażenia(głównie zębopochodne).
Co do farbowania to ja byłam w ciąży teraz 2 razy-w pierwszym i drugim trym.No i chyba nic złego się nie stało
 
Do góry