reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Gratulacje dla nowych Mamusiek!

Skaba - trzymam kciuki moooocno za Was dwie!

A ja mam wizytę u gina w poniedziałek, to dowiem się jak duży jest Tymon - pdejrzewam, że niewielki jest bo olbrzymem to nie ma po kim być ;-) - zresztą jeszcze 100 cm nie osiągnęłam w pępku :-p
 
Skaba- trzymamy za Ciebie kciuki jutro, zeby poszło bardzo sprawnie;-). No i dla Marysi dużo zdrówka.
Widze, ze jeszcze przez te dwa dni lutego może nam sporo dzieciaczków przyjść na ten świat:-). No ale skoro los tak chce, to nie ma co się spierać z naturą;-)
 
skaba szybkiego i bezbolesnego, lepiej żeby Mała szybciej wyszła niż mieliby Was szprycować lekami na wątrobę.
No nie widzi mi się ta data tak samo jakbym niechciała mieć dziecka z 31 grudnia i Bożonarodzeniowego, ale jakoś to moje dziecko jest strasznie wredne i robi sobie co chce, próśb rodziców nie słucha;-)
Ja zmykam i zyczę wszytkim spokojnej nocy:-)
 
W odpowiedzi na sms od Kasik 25 pozwoliłam sobie pozdrowic ja od Nas Wszystkich i napisałam ze bedziemy 3mac kciuki za Nią i jej Maleństwo:-)


Kasia bardzo dziekuje i tez bedzie 3mała kciuki za was i wasze maluszki.Zyczy powodzenia i szbkiego bezbolesnego rozwiazania wszystkim mamusiom
 
reklama
Skaba trzymamy jutro mocno kciuki, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie;-);-);-)!
No i najważniejsze żeby Marysia była zdrowa:tak:!
Powodzenia i czekamy jutro z niecierpliwością na wiadomość od Was!
 
Do góry