reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Skaba to mnie teraz wystraszyłas ja mam od jakiegos tygodnia swedzenie brzuszka i kostek.Ale dzis to mam z brzuchem masakre tez pije wapno i smaruje brzuszek bo myslałam ze to mała sie tak rozpycha i skóra nie daje rady.Zaraz cos jeszcze o tym poszukam w necie mam nadzieje ze to nie jest to.Jak masz jakiegos linka to podaj mi prosze
MrsF- trzesienie ziemi????:szok::szok::szok:nie spałam dzis prawie cała noc bo mała znalazła sobie nowa zabawe walenie mamusi po zebrach ale nie zanotowałam zadnych wstrząsów:-)
 
reklama
Befatka swędzenie brzuszka jest raczej normalne - tak jak piszesz: mała się rozpycha i skóra się naciaga.. przy cholestazie swędzą dłonie (wewnętrzna strona) i stopy, a ewentualnie później dopiero pozostałe częsci ciała, ale już mniej..

nie chcą mi się linki wstawić.. jeszcze raz spróbuję
 
Skaba- 3mamy kciuki ze wszystko bendzie dobrze. Dobrze ze to blisko terminu

Milla- a czemu cie tak 29 przeraza???? Ja ide rodzic w piatek 29, i jakos sobie nie biore tak tego do glowy ze to rok przestepny aby dziecko bylo zdrowe i porod szybki. Za to moja tesciowa tez to troche przezywa
 
Biedna Skaba, tak myslalam ze to to jak przeczytalam Twojego poprzedniego posta ale juz nic nie chcialam krakac. Nie martw sie, teraz to wszystko bedzie ok bo szybko wykryli i mala juz i tak moze bezpiecznie wychodzic. Pare dni temu ogladalam program o kobiecie ktorej to sie przytrafilo w 28 tyg i musiala miec cesarke zeby dziecko ratowac.

Befatka, tutaj to sie preeclampsia nazywa (Preeclampsia - BabyCenter) i dopiero raczej warto sie martwic jak wystepuje wysokie cisnienie, swedzenie stop i dloni i wykryja bialko w moczu.
Co do trzesienia ziemi to epicentrum bylo w okolicach Lincolnshire i najbardziej czula to polnocna Anglia ale znajomi z Londynu zadzwonili rano i tez podobno male wibracje czuli (zobacz BBC NEWS | England | Earthquake felt across much of UK).
 
Dzieki dziewczyny znalazłam juz wczesniej info na google i sie uspokoiłam.Zawsze miałam małe problemy z watrobą i z tąd ta panika:zawstydzona/y::-p
 
Skaba o rany :szok::no: to szybko niech Marysia sie rodzi:tak:buziaczki kochana
co wy chcecie od daty 29 luty data jak data;-) nie każdy moze sie poszczycić tym ze urodził sie akurat 29 lutego:tak::-D najważniejsze żeby dzidzia urodziła sie zdrowa :-)
 
Skaba czyli jednak to o czym myślałam, no ale teraz już poród jest dla Marysi bezpieczny - czyli jutro zaciskamy kciuki za Ciebie!!!:tak: Oby poszło szybko i bezboleśnie:tak:
U mnie żadnych objawów porodu oprócz tego że chodzić nie mogę bo zaraz mnie wszystko boli, ciągnie... i chyba brzuch sie opuścił bo zgaga mniej dokucza..:baffled: Ciekawe ile jeszcze?? Milo już o tym czasie był na świecie...
Pozdrowienia dla Kasik25:-)
 
reklama
Skaba bedzie ok wiec nie masz sie czym martwic.Dobrze ze kumata babka jestes i nie zlekcewzyłas problemu.To Ty juz jutro tez najprawdopodobniej bedziesz miała Marsienke na brzuszku:-):-):-).3maj sie kochana
 
Do góry