reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Hey Laseczki!!!Znowu mamy nowe mamy!!!:-D:-D:-DAle tempo...:szok:GRATULACJE!!!
A ja dzisiaj znowu nieprzespana noc:-(jak się obudziła o 1 tak usnęła o 5:baffled: a później spała ładnie do 13;-).to chyba ten mój rytm ciążowy tak na nią wpłynął:confused:.Zasuwam spac póki ona też śpi,trzeba korzystac;-).
 
Marteczka- korzystaj ze snu jak mała śpi, bo nigdy nie wiadomo ile masz czasu:-p.
Fajnie,ze do nas wskoczyłaś na forum, bo dużo sie tu zmienia z dnia na dzień:tak:

Dużo snu i spokoju, odpoczynku dla Ciebie i dla Zuzi:-D
 
Dobrej,spokojnej nocki dziewczynki:-)
postaram się zajrzec jutro na dłużej,chociaż została mi jeszcze kuchnia do posprzątania i kuupa prasowania:-(
 
Marteczka!!!
Ale ładna i kochana ta Twoja Zuzka:-D:-D:-D Te maleństwa potrafią naprawde nas rozczulić:tak: No a o tym jak ten czas ucieka nawet nie wspomnę:szok::szok::szok:.
 
Marteczka śliczna Zusia a jak ja mamusia stroi :tak::-):-):-):-)
no własnie ciekawe jak Sabincia?:confused:

a ja spac nie moge buuuuuuuuuuuuu
 
reklama
Witam !
Skaba trzymamy kciuki za ciebie i Marysię,by wam poszło jak najszybciej i bezboleśnie!..Najw
ażnejsze by była zdrowa! Ty tez Skabuś!!
Marteczka ta twoja Zuzia coraz to ładniejsza i większa..a jakie ma włoski..!:tak:Sliczności!:-)
Ja dziś w nocy miałam pierwszy raz..taki ból pleców jak przy @..,i to dwa razy..Niewiem ile mnie tak bolało..ale jak wstałam zrobic siusiu,położyłam się a tu ból..i aż usnęłam...A później znów to samo..Aż sobie uświadomiłam że przecież już niedługo:szok:..i ma prawo cos mnie zacząc boleć,nie:blink:
Dziś ma mnie odwiedzić moja mama..to sobie pogadamy...Wczoraj tez miałam gościa..była u mnie moja ciocia..całe popołudnie..az mi fajnie zleciał czas..Coś mnie tak ostatnio wszyscy odwiedzaja:oo2:
Ciekawe czy Giza,PM,Marzena ,Darinia juz są w domku ze swymi skarbami,?:tak::tak:Duzo zdrówka dziewczyny,jak i dla waszych pociech!!!!
 
Do góry