reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ja tez jem i jem ale juz tak duzo nie wchodzi jak wczesniej :/ Oczy chca ale zoladek nie miesci ;-)
Bylam niedawno u gin i wszystko w porzadku. Bada mnie bada, ' o tu jeszcze niedojrzale' i teraz mozesz poczuc bol' i jak mi wcisnela reke i z usmiechem na twarzy stwierdzila ze ' o i masz rozwarcie na 1 cm'. Z tego co mowila to na dniach nie urodze.
Poprosilam o usg, wg ktorego maly ma te 3300gr i glowka na dole i generalnie wszystko w porzadku. Mam sie zglosic do kontroli za tydzien, I na te problemy kobiece zalecila to samo co wczesniej PM mi napisala.

Sabincia do lozka, musisz miec sily.
Kathi mi tez takie bole okresowe zaczely sie niedawno. Okresu nie oczekuje wiec .. No coz...porod sie zbliza :tak:

wszystkim chorujacym i chorujacm dzieciaczkom zdrowia duzo zycze
 
reklama
38tc i nadal dupą w dół , kto jeszcze?
zastanawiam się jaki mnie poród czeka i czy małe jeszcze się przekręci, dodam że masowanie nic nie daje małe bardzo uparte
 
Marzena&78 i Darinia gratulacje i dużo zdrówka dla Was i Waszych pociech!!! Wracajcie szybko do domku!:tak::tak::tak:

Widzę, że znowu choróbska pojawiły się wśród nas...
Dusia, Skaba - kurujcie się, bo niewiele Wam już zostało do porodu...
Sabincia zmykaj do łóżeczka, żebyś zdążyła do piątku wydobrzeć dla Nikosia;-)!
mrowa1 mam nadzieję, że u Melci to nic poważnego:no:... Moja Zuzia też ma jakiś stan podgorączkowy i widzę, że dostaje katarku, buuuu :-:)-:)-( Jedna wizyta w przedszkolu i znowu coś przyniosła....
Kasik wracaj do nas szybciutko ze szpitala;-)!

Ja po dzisiejszej wizycie u lekarza jestem zadowolona, bo same dobre wiadomości miał dla mnie:-). Wszystkie wyniki ok, dzidzia ułożona główką w dół i powoli wstawia się w kanał rodny, a szyjka skrócona! Miałam dzisiaj robiony wymaz i mam nadzieję, że wszystko będzie oki - jak coś to będzie do mnie dzwonić... Zaczyna do mnie powoli docierać, że to już niedługo...:szok: W sumie to jeszcze dwa tygodnie muszę wytrzymać, a potem niech się dzieje co chce:-)!
W piątek będę miała robione usg to dowiem się ile maleńka waży, ale rekordów to bić nie będziemy, hehe:laugh2::laugh2::laugh2: Jak 'dobijemy' do 3 kg to będzie sukces;-)!

Dobrej nocki życzę Wszystkim, papa
 
Witam wieczorową porą:-D
Kolejnym rozdwojonym Mamusiom serdecznie gratuluję!!!!
Sabincia choć się nie znamy życzę Ci bardzo dużo siły i cierpliwości bo teraz Ty jesteś najważniejsza dla swojego Maleństwa:blink:
Spokojnej nocy życzę
 
Witam wszystkie marcóweczki!!!

Tylko prosze mi tu nie chorować:-p, dużo zdrówka dziewczyny i przepędzamy zime a zwołujemy wiosne:-D
Kasik- trzymam kciuki za płytki i badania, no i w sobotę się zamelduj u nas:tak:
Sabincia- dla Ciebie dużo cierpliwości, spokoju i zdrówka, Twój Nikoś na pewno czeka na zdrową mamusie;-)
A mi się coraz częsciej wydaje, ze urodze po terminie, jakoś mi się nie śpieszy:no:
Po prostu chyba się boję....
 
WOW!!! SUPER!!! ale już mamy dzieciaczków na świecie
GRATULACJE DLA KOLEJNYCH ROZDWOJONYCH MAMUŚ I ICH MALEŃSTW!!!!

a wszystkim choruszkom życze zdrówka :-) kurujcie się intensywnie :-):tak:

a ja mam juz szafkę złożoną jeszcze tylko jutro Mężuś drzwi przymocuje a dziś w nocy niech sie wietrzy :-) i jutro będe miała dzięn na układanie - Julka chyba usłyszała że ta szafka dla niej i tak z radości sie rozpycha :-D:-D:-D tylko nie ma pojęcia jaki to ból czasami dla mamusi :-D
 
Wow Dusia to chyba Ty nastepna w kolejce.Ale to poszło jeju ........
A u mnie sie nie zanosi całe szczescie bo mam termin na 29 marca tylko mała tak sie rozpychac zaczeła ze juz nie wyrabiam
 
reklama
Do góry