reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

kasik oj masz sporo na głowie:no: wracaj szybko z tego Bytomia i co najważniejsze - z płytkami w normie:-)

mamma darinia miała termin na 10 marca.. ja mam na 9-go - dało mi to troszke do myślenia:szok:

coś dziwnego mi sie dzieje.. strasznie swędzą mnie dłonie i są dosyć spuchnięte i poczerwieniałe (od wewnętrznej strony).. w sumie swędzą mnie całe przedramiona i ramion.. wypilam wapno.. zobaczymy.. i baaardzo mi dzisiaj gorąco.. nie wiem czy przypadkiem ciśnienie mi nie szaleje - J przywiezie aparat do mierzenia to zobaczymy..
 
reklama
ja napewno do nich bym należała ;-)

mrowa to ja sie staram! podkreślam, koloruje, ustawiam czcionke i dbam, zeby informacje były na bieżąco, a ty mi tu z taką ignorancją wyjeżdżasz???!!!! skandal!! :-D:-D:-D
zdrówka dla Melci i oby się po kościach rozeszło:tak:
 
u nas niestety nawrót choróbska - mnie znowu przywaliło krtań, J zakatarzony, a z Bartkiem byliśmy dziś u lekarza, bo od 4 rano nie mógł spać przez kaszel i zatkany nos (kosztowało nas to zakup dwóch samochodów, ale pełny sukces - dziecko osłuchane i obejrzane).. co prawda lekarz powiedział, że jest ok, ale co nas umęczy :no:
 
mrowa to ja sie staram! podkreślam, koloruje, ustawiam czcionke i dbam, zeby informacje były na bieżąco, a ty mi tu z taką ignorancją wyjeżdżasz???!!!! skandal!! :-D:-D:-D
zdrówka dla Melci i oby się po kościach rozeszło:tak:
tak jakoś wyszło:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ze nei dodałam go do subskrypcji;-):sorry2::-p
 
Ja dzisiaj tak na chwilke i szybciutko przede wsyztskim
GRATULACJE DLA ROZDWOJONYCH MAM I CAłUSY DLA ICH POCIECH!!!

Co do tesciowej mam ja gdziej i juz mi obojetne co mówi choc czasem boli mam wiecej zmartwien na głowie niz ona...Dziś miałam strasznie zabiegany dzien papierkowe załatwianie ale udało sie Niko wyjdzie ze szpitala w piatek bo ja jestem chora w szpitalu dały mi zastrzyjk bo mam 40 stoponi goraczki drgawki i połozne stwierdziły ze lepiej zebym go wzieła w piatk a do tego czasu sie wykurowala, co do fenyloketonurii kazały sie nie przejmowac , ze zawsze u wczesniakow powtarzaja przy wadze ponizej niz 2200 badanie zawsze jest nie wiarygodne dlatego powatarzaja a narobiłam takiej paniki na odziale i rozróbe, ze dlaczego to poczta wysyłaja ze powiedziały z eone powtórza to badanie tylkoz ebym przyniosła to co mi przysłali :D teraz ide sie wykapac i do łózia zdrowiec .
Pozdrowienia i całusy dla Was
 
Rano tak mnie energia rozpierała i co....
tak mnie zmogło po obiadku że dopiero teraz podniosłam się z łóżka
I do tego mam bóle w dole brzucha, takie jak na miesiączkę, nie są jakoś specjalnie mocne ale mnie przestraszyły:shocked2::shocked2::shocked2: pierwszy raz mnie dopadły, ufff dobrze że jutro do gina

Kasik oby wszystko było oki i żeby służba zdrowia się spisała, szczerze podziwiam z ta przeprowadzką

Darinia
Ogromne gratulacje wracajcie szybciutko i chwal się dzidzią.

Sabincia
nie martw sie na zapas powtórzycie badania i na pewno będzie ok. A co do teściowej ...to wiesz... tatuaż na czole jak pisałaś bedzie super;-);-);-)
 
Sabincia to sie kurij żebyś do piątku wydobrzała to napewno cie troche uspokoiły połozne:tak:
Kathi moze to skurcze przepowiadajace cie dopadły:confused::sorry2:
 
reklama
Sabincia, Dusia, Skaba - dużo zdrówka, kurujcie sie kobiety:tak::-)
Mrówa zdrówka dla Melci, Skaba zdrówka dla Bartka i mężula:-):-)
Nie chorować wiosna idzie!!:-):-)
A ja znowu jem...jem... jem
 
Do góry