reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Darinia - wielkie gratulacje, spisałaś się na medal! :tak::cool2:

No i powiem, że póki co wszystkie dzieciaczki to wagę mają książkową, nie ma jeszcze wielkoluda z wagą 4 i ponad (pewnie moja będzie pierwsza :confused::-D)
 
reklama
Jejku sypnelo jak z worka:-)

Przyszla mamusiu, Marzena&78, Giza, Darinia - wielkie gratulacje!!! No i spokojnego startu i wdrazania w nowa sytuacje:-)

Sabincia - nie przejmuj sie tesciowa a przynajmniej sprobuj bo masz wazniejsze sprawy na glowie - wlasne samopoczucie i zdrowie Nikosia. Z tym ostatnim wierze, ze bedzie dobrze i ze wyniki okarza sie ok a wstepna diagnoza mylna. Trzymam kciuki.

No a ogolem to zazdroszcze rozdwojonym - mnie jeszcze czeka sporo czekania. Mam malo czasu na siedzenie przy kompie bo ganiam jak szalona po tutejszych gorkach i jak na razie czuje sie swietnie i zadnych skurczy czy innych znakow. Zobaczymy jak to bedzie dalej.
A pogode mamy wiosenna wiec nawet grzech w domu siedziec:-)
 
DARINIA GRATULACJE!!!!!!!
Teraz szybciutko wracaj do formy, no i czekamy na zdjecia maluszka:-D

Weronikaa- a dzieci jak na razie faktycznie ksiązkowe, moze przez to ze troszke wcześniejsze;-)
 
Jestem! Ale tylko teraz
c020.gif

Szyjka oki wiec czop mi stracha robi i nie powinno byc tak szybko jak za 1 razem a kiedy wejde na bb to nie wiem bo jutro jade do szpitala na Bytom tam o ile sie streszcza to jak dobrze bedzie to w sobote mnie wypisza ale juz sam lekarz mi powiedzial cyt" ale wie pani jak teraz sluzba zdrowia pracuje " wiec mam tylko cicha nadzieje ze do soboty sie uwina
c016.gif

W szpitalu zrobia mi konkretne badania i odpowiednie leki dadza i gdyby cos to mam w sobote zadz do mojej ginki z info co i jak a co do zylakow w kroczu to naciecie jest raczej wykluczone i gdybym miala ciezko rodzic to cc co tez mi sie nie usmiecha wiec pewnie mnie ladnie wyszarpie bo przy arku gdyby nie nacieli to tez bym sie ladnie wymordowala. Dzisiaj musze sie sprezyc i popakowac reszte, jutro maja przyjsc na pomiar netu to maze jak juz bede na nowym M to i net bedzie, w czwartek montaz kuchni piatek i sobote przewoz rzeczy juz ostatecznie i masakra moj maz to sie chyba rozejdzie na wszystkie strony bo musi to ogarnac sam z malym
c038.gif
 
To tyle o mnie juz nie truje wam!!!
GRATULACJE DLA MARZENY78 I DARINI
a207.gif

Ale super to wracajcie do formy i wklejajcie foty!
Duzo zdrowka dla chorych mamusiek i prosze o eska jak ktoras urodzi pozdrawiam.
Okukam inne watki i uciekam sie pakowac!
 
Darinia ogromne gratulacje!!!!
Ja też już chcę bo mnie już wszystko męczy:no::no::no:Tak a propos z darinia chyba miałam ten sam termin(albo coś pomotałam)
Teraz tylko czekamy na fotosy dzidziolków!!!!!
 
WIELKIE GRATULACJE DLA ROZDOWOJONYCH MAMUŚ I ICH MALUSZKÓW...
TRZYMAJCIE SIE DZIELNIE DZIEWCZYNY.
ZYCZE WAM DUZO CIERPLIWOSCI I WEWNETRZNEGO SPOKOJU... :)
 
Darina to super wiadomość:-):-):-):-):-):-):-)
Dusia kuruj sie kochana:tak:
Kasik to trzymma kciuki zebys szybko wyszła ze szpitala i jeszcze wytrzymała troche z porodem:sorry2:
 
reklama
Mielismy dziś iśc na basen i z Mela do dentysty ale niestety melci ma gorączke:dry: podejrzewam uszy bo w nocy sie skarżyła ze ja boli:-(ale rano było ok i teraz tez mówi ze nic ja nie boli:confused:
 
Do góry