reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

GRATULUJĘ KOLEJNYM MAMUSIOM !!!!

Piszecie, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał kto rodzić ? Ja zdecydowanie czekam do terminu, wcale szybciej się nie wybieram, a co tam wyspać się chcem jeszcze:-D

Może to akurat ja zamknę listę tych marcóweczek ?

Miewam coraz gorsze bóle brzucha w dole, brzuch robi się jak kamień i ból przechodzi w ból krzyżowy, no i na nieszczęście czasami ten internet, bo wyczytałam że to może być przyczyną odklejania się łóżyska. :szok:
W piątek na pewno lekarz mnie uspokoi (jak zawsze zresztą), mam nadzieję że to nic groźnego.

Miło oglądać już Wasze skarby, są poprostu prześliczne.

Zauważyliście że w 2008 roku rodzą się dzieciaczki znanych i popularnych ?
Nasze też zapewne będą miały niezły start, skoro tak się spieszą by już pojawić się na świecie, pewnie będą mieli dużo do zrobienia:-)

U mnie czasami wygląda słońce zza chmur, ale ogólnie ciepło i oby tak już zostało.

Życzę miłego dzionka.
 
reklama
Marzena - gratulacje!!!Nic sie nie odzywałąs to myślałyśmy ze jeszcze jestes w dwupaku i czekasz - a Ty już masz Kamilka przy sobie:sorry2:super:)od razu wbijaj się na wątek o porodach i relacjonuj:tak:
Darinia - i tobie też ogromne gratulacje - teraz dochodź szybko do siebie i wrcaj na łono rodzinki
Sabincia - cóż mogę rzecz... współczuję teściowej i trzymam kciuki za to zeby testy wyszły negatywnie:sorry2:
 
Witam
Co ja widze Marzena serdrdecznie gratuluje!!!
Darinia mam nadzieje ze u was wszystko ok juz pewnie cieszysz sie swoja kruszynkom.
Juz nie moge sie doczekac kiedy wróca P.Mamusia i Gizia chce juz zobaczycTosie i Zolinke:-)
Kasik ty nie szalej kobieto masz termin na 29marcaj jak ja a tobie czop juz odchodzi:szok::szok::szok::szok:Poczekaj na mnie:-D
Ja tam do połowy marca mam zamiar dotrwac 2in1:-D:-D
Miłego dnia....
 
Sabincia nie martw się na zapas, a teściowe to do siebie mają że w większości są pop.... Ja zazdroszczę niektórym fajnych teściowych.
Marzena, Darinia gratuluję
 
A ja jutro do gina nareszcie, ciekawa jestem ile Niuńka moja kochana już waży. i jak z moją szyjką . Kiedyś tez gin to było zło konieczne ( tak jak dentysta) a teraz chodzę do niej jak do najlepszej kumpeli. Jak to sie dzieje....


Hehe Khati - mam tak samo, na wizytę to micha sama się cieszy, a wcześniej :szok:

Mrowa
- Marzena78 wpisała się w "liście marcowych dzieciaczków" stąd wiem :-) A wkleiłam tu, jak by niektórym umknął ten wącik :-D

No i jeszcze raz gratulacje dla Gizy i Marzeny78! Oby się dzieciaczki dobrze chowały i szybciutko do domku wróciły :tak:
 
Kasik25- 3mamy kciucki ze wszystko bendzie ok z tymi plytkami. Jak cos to dawaj znac.

Darinia- napewno juz ma dzidzie przy sobie!!!!

Sabincia- A ta twoja tesciowa to naprawde jakies wredne babsko. No ale takich ludzi nie brakuje. Powturzysz te badania i bendziecie wiedziec napewno co jest z malym. Ale jak narazie glowa do gory i trzeba byc najlepszej mysli.

Marzena78- GRATULACJE!!!!!

Rzeczywiscie malo co nas na marzec zostanie :-D Chyba lutowki pobilysmy z tymi porodami

Giza- Jeszcze raz Gratuluje i czekamy na was!!!!
 
U mnie dzisiaj jakas paskudna pogoda. Tak ciemno, niebo zachmurzone :-(
Na 2 mam do ginki. Juz sie nie moge doczekac. Jestem ciekawa czy cos sie ruszylo z tym rozwarciem czy dalej tylko 3cm. :confused:

Juz myslalam ze w ta zime nie zachoruje a tu mnie jakies chorubsko dopadlo i nic mi sie nie chce robic.

Wczoraj po 4 miesiacach czekania odebralam swoje dvd z wesela. I jestem lekko nie zadowolona z niego:no:. Obraz brzydki, kolory wogule calkiem zmienione, glos tak samo. Lepjej gosci slychac niz orkiestre. I jeszcze na koncu przerywa :wściekła/y:. Chyba dzisiaj zadzwonie i lekko okrzanie tego pana kamerzyste.
I jeszcze mnie gosc zdenerwowal bo dzowni mi w sobote wieczorem ze jest plyta gotowa, no to muwie ze moze w niedziele podjedziemy odebrac i jak bysmy jechali to mu predzej zadzwonie. No ale jakos nie mialam ochoty i nie pojechalismy. To on bezczelnie do mnie dzwoni wczoraj ze bylismy w niedziele umuwieni i ze ja nie przyjechalam. No co za gosc bezczelny. Ale jak ja predzej wydzwanialam za plyta to mu sie nie spieszylo wcale i czekalam 4 miesiace ale jak chodzi o kase to raz dwa zeby przyjezdrzac bo jemu sie spieszy. :angry: No muwie wam co za gosc.
 
sms od Darinii:

Urodziłam o 9.10 waga 3500 wzrost 59cm teraz dochodzę do siebie po cesarce pozdrowienia dla marcówek

Marzena i Darinia OGROMNIASTE GRATULACJE:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry