reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Kasik miejmy nadzieje ze synuś sie tak nei ebdzie spieszył:no:
Mamma to mozesz powiedzieć jakby ktoś pytał ze przemoc domowa u was jest;-) a tak poważnie to współczuje:-(
ja juz jestem zebrana ale co z tego jak Kondzik strajkuje wcale mu nie spieszno na ten świat:-p
 
reklama
Dzień dobry!
Wpadłam żeby się przywitać, bo w południe mam wizytę u gina i muszę jeszcze zawieźć Zuzę do Sezamkowa. Jestem ciekawa co mi lekarz powie, bo ostatnio już szyjkę miałam lekko skróconą, a od tego czasu skurczy mam coraz więcej i to takie, że potrafią mnie obudzić w nocy...:szok: A tu jeszcze tyle czasu muszę wytrzymać.... :-(

kasik25 trzymam kciuki, żeby z płytkami było wszystko oki i żeby Cię przypadkiem nie zostawili w szpitalu!!! Będzie dobrze ;-)! I poczekaj jeszcze z tym porodem, bo jak tak dalej pójdzie, to nie będzie miał kto w marcu rodzić:-D:-D:-D

Darinia powodzenia przy cc - oby wszystko dobrze i szybko poszło! Czekamy z niecierpliwością na wiadomości o kolejnym "boomowym" dzieciaczku:-)

Sabincia a Ty uszki do góry - teściowej w ogóle nie słuchaj i się nie przejmuj:no:, a Nikosiowi powtórzą badanie i zobaczysz, że wszystko będzie ok:tak:! Ja też czytałam, że w przypadku wcześniaków występuje duży pomiar błędu, dlatego kazali Ci powtórzyć badanie. Uszki do góry, wszystko będzie dobrze!:tak::tak::tak:

Miłego dzionka i odezwę się po lekarzu, papa
 
Kobitki, widziałyście że Marzena78 urodziła??

"urodziłam 22.02.2008 termin był na 4 marca 2008waga 3710 długi 58 cm Kamil ma już 5 dni"
 
Gratulacje dla kolejnej Mamusi!

Mamma marzec już baardzo blisko, a większość z nas przecież jeszcze w dwupaku :-)

Właśnie przed chwilą wylądowałam na pół godziny na kolanach, niestety była to konieczność- akwarium pękło mi (stojąc na półce) ni z tego ni z owego, więc musiałam zbierać rybkę, wodę, i szkło z paneli:no: masakra. Dobrze że miałam tylko takie małe akwarium, bo co by to było gdyby było tego wszystkiego kilka razy więcej :baffled:.I tak cały pokój był w szkle żwirku i wodzie. Rybka wylądowała w słoiku na razie a ja chyba do jutra będę odpoczywać w łóżku.
 
Witam ze słonecznej Wielkopolski wszystkie marcowe mamuśki.:-):-):-)
Piękny dzień się zapowiada. Mam dzisiaj taką energię że szok.

Śniło mi się że chodziłam po schodach w jakimś szpitalu( wyglądał jak psychiatryczny) i nagle dzidzi mi wyskoczyła:szok::szok::szok: Zrobiła chlup i już była i ledwo ją zdążyłam złapać, Brrrr

Widziałam że kolejna mamusia na liście rozdwojonych. Marzena Serdeczne gratulacje

A ja jutro do gina nareszcie, ciekawa jestem ile Niuńka moja kochana już waży. i jak z moją szyjką . Kiedyś tez gin to było zło konieczne ( tak jak dentysta) a teraz chodzę do niej jak do najlepszej kumpeli. Jak to sie dzieje....

Życzę udanego dnia.:-)
 
Marzena gratulacje:-):-):-)Weronika to napisała do ciebie czy wykukałas gdzies;-)
dostałam sms-a od Gizy
Zolinka duzo śpi mało płacze ładnie je.czujemy sie dobrze.pozdrawia wszystkie mamuśki:-) a Zolinka ma 54cm i waży 3650g Przemko jeszcze nie widział sipstry ale ma po nich przyjechać. Tęskni za mama. Mam nadzieje ze w czwartek wyjdziemy:-)
 
GRATULACJE DLA KOLEJNEJ MAMUŚKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba coś ta "akcja rozpakowywanie " nabrała za dużego tempa;-). Jak tak dalej pójdzie, to do połowy marca najdalej wszystkie maluchy bedą po drugiej stronie:-D.
Ja jednak wolałabym jeszcze poczekać:tak:, bo strach przed nieznanym mnie nie popędza:tak:.

Super, ze u Gizy wszystko dobrze, pewnie w czwartek pójda do domku:-). A imię, to chyba Zolinka;-):-).
 
Marzena-widzę,ze sama napisała na liście marcowych dzieciaczków:-).
Wnioskuje,ze juz w domku i wszystko dobrze poszło:-D. Czekamy na zdjęcie KAMLA:-).

A u mnie tez dziś super pogoda, więc nastrój od razu dużo lepszy, oby ta wiosna juz na stałe u nas zagościła:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam nadal 2 w 1:-)
Marzena GRATULACJE!!
Darinia pewnie już tuli swoje maleństwo:-)
Giza dzieki za pozdrowienia!!! Widzę, że Zolinka to ładny kawał kobietki:tak:;-). Pozdrowienia dla Was:-)
U nas pogoda dzisiaj przepiękna, ale moją dzidzię jakoś to nie kusi ( chyba nie czeka na 29????)
 
Do góry