reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

No to fru fru he he
a130.gif

Cosgan.de - Animierte Smilies und Gifs
 
reklama
Heh chyba pierwszy raz w mojej karierze Boomowej witam dzień jako pierwsza :-D

Na wstępie - Sabincia - "kochane teściowe" :wściekła/y::angry: Matko, ja bym ją zbeształa do cna i szczerze (sorki za wyrażenie) waliłoby mnie to ze to matka mojego małżona! Nie dość że jest Ci ciężko jak diabli, to zamiast coś pomóc, wesprzeć to Ci nóż pod żebra wpycha. Durne babsko!!! :angry::angry::angry:

Darinia- trzymamy kciukasy, jeszcze jej godzinka została w dwupaku i będzie miała swoje maleństwo :-)
 
Sabincia nie obwiniaj sie bo to nei wasza wina tak poprostu musiało być a teściowa nie ma za grosz wyczucia:dry::no::baffled:
Mnie tak boli całe ciało jak ma mi sie robić zastój :sorry2:
Darina to pewnei sie przygotowywuje do cc:tak::-)3mam kciuki:-)
ja nadal 2w1 i żadnych atrakcji:dry:
 
Witajcie kobitki:-)
u nas dzis pogoda troche lepsza - mam nadzieje ż temperatura tez będzie nie najgorsza :-) na razie niestety nie wiem jaka bo nasz termometr zwariował:baffled: w dzień wskazuje okoł 12*C a wieczorkami w nocy i rankiem bliżej 30*C:-D
ale dzis wreszcie odbieramy szafkę dla Julki (tzn materiał na nią) i bierzemy się za składanie :-):tak:
 
Haj wszystkim ja na chwilke bo na 10.30 mam byc w Bytomiu i jestem tak wystrachana ze szok!!! Jeszcze zaczyna mi czop wychodzic i juz w ogole przy 1ciazy po odejsciu czopa po 3 dniach rodzilam mam nadzieje ze tym razem tak nie bedzie:baffled::confused::no: to ide sie szykowac gdyby co to esa nap paaaaaa
ale mam cykora
 
reklama
Witam,Darinia pewnie mała już niedługo będzie po drugiej stronie!!!!Powodzenia!!!!!!!!!!!
Ja znowu mam atak mojej przypadłości-alergii:no::no::no:Wyglądam jakbym dostała od kogoś w twarz-oczy spuchnięte,nos obdarty etc.Nic przyjemnego....
Czekam na nowe wieści od naszych mamusiek-a ty mrowa zbieraj się już!!!;-);-)
 
Do góry