reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Witam, wreszcie wbiłam się na neta bo cały dzień mężul okupował, a poza tym przyjechał psiapsiólka i jutro jedzie i dopiero teraz wróciłam od niej :zawstydzona/y:

Na wstępie WIELKA BUŹKA DLA MARTECZKI I JEJ KRUSZYNKI!!! :-* Zuzia jest śliczna, gratulkacje wielkie dla szczęśliwych rodziców!!! :tak::-D:tak:

No i trzymamy kciuki za PrzyszłaMamusię, teraz to chyba już napewno tuli swoją Tosieńkę :-)

Kasik - biedny Aruś :-( Oby szybciutko paskudne chorubsko przeszło.

A ja na odmianę wyspałam się wczoraj jak mops, już dawno tak super nie spałam, no i wstawałam do WC tylko raz :cool2: Rano tylko obudził mne deszcz, który walił prosto w okno, ale i tak zaraz zasnęłam.
Mała właśnie kopie jak szalona, chyba chce do łóżeczka :-)

Ciumki dla Wszystkich, miłej nocki życzę! :happy2:
 
Czesc Marteczka fajnie ze juz jetsescie.wreszcie was wypuscili.Sliczna ta Twoja Zuzka juz sie nie moge doczekac mojej kluseczki.No teraz czekamy na Nikosia i Tosie.
Mama nadzieje ze opiszesz nam dokładnie swój ekspresowy poród na odpowiednim wątku.Własnie mysle ze czas załozyc nowy wątek z opisami naszych poródów bo tak szukac pozniej to bez sensu kto jest ZA?????
Kasik fajnie ze Arusiowi juz lepiej no i ze juz sie czesciowo przeprowadziłas:-) teraz tylko porzadek z płytkami i bedzie ok.Buziaki
 
Marteczka witaj wreszcie no i buzki dla Zuzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale masz fajnie i jestem za żeby utworzyc wątek z opisami porodów.
Ciężko było????Pewnie i tak szybko sie zapomina jak sie patrzy na takiego kruszka:tak::tak::tak::tak::tak:
Ja dzisiaj spać nie mogłam :baffled:No i nadal czekam na wieści od PM,a od jutra od Darini bo chyba ma mieć cc w tym tyg.-dobrze pamiętam?
 
Giza jest na porodówce ale poza skurczami cisza brak rozwarcia:baffled::-( pozdrawia wszystkich
Przyszła mamusia urodziła Tosie dziś o 1,25 przez cc:baffled: Tosia ma 54cm a wazy 3460 g:-) Po 16h rodzenia pełnym rozwarciu i 2h parcia zdecydowali sie na cc
Marteczka witaj wreszcie :-):-):-):-) a do mamy podobna od szyi w dół;-):-D
śliczna Zuzia Mela własnie ogląda zdjecie Zuzi i mówi ze chce takiego dla siebie;-)
ja dizś ide na KTG zobaczymy co z tego wyjdzie;-)
 
Marteczka miło że juz do nas wróciłaś szczere gratulacje dla Ciebie i męża córunia Wam się udała że ho ho. Śliczniutka na maxa:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Zazdroszcze że już masz ją przy sobie w domku,

Gratulacje dla PMamusi oby szybko wróciły z Tosią
i oby Gizie też się szybko udało
 
Witam dziewczyny!!!
Tyle zmian przez tę noc, ze nie wiem:tak:
Marteczka i Zuzia- witajcie znowu wśród nas. Cudowna ta Twoja córcia:-):-):-)
Wielkie gratulacje dla Ciebie i mężusia:-):-):-)
Przyszła mamusiu- gratuluje corki:-):-):-) Czekamy na Wasz powrót:tak:
Giza- trzymam kciuki,zeby się zaczeło i poszło szybciutko:tak::tak:
Kasik- dla Ciebie i siebie, hasło płyteczki przybywajcie:tak::tak::tak:


Buziaki dla Wszystkich:tak:Jakoś miło zaczęła się ta niedziela:tak:

I do tego pogoda super!!! to chyba na te okazje;-)
 
PrzyszłaMamusiu GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szkoda tylko,ze dziewczyny taką długą drogę miały do siebie-ale najważniejsze,że już po wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Giza trzymaj się!!!!!!!!!Oby szybciej minęło....
 
Marteczka gratuluję ślicznej córeczki!

Biedna PrzyszłaMamusia, tyle godzin musiała wytrzymać porodu :baffled:

Giza może przy drugim dzidziusiu będzie mieć trochę lżej, miejmy nadzieję.

Widzę, że luty się jeszcze nie skończył a tu wysyp marcowych dzieciaczków. Codziennie nowe wieści. Opisujcie dziewczyny swoje porody. Ja już zapomniałąm prawdę mówiąc jak to było... Może to lepiej dla mnie.

Ja od dwóch dni mam takie lekkie bóle jak przy okresie, ale mój mąż jest pewny, że urodzę w połowie marca. No i powiedział mi, że jakbym teraz zaczęła rodzić to trzeba by było jeszcze wstrzymywać poród. Co za mądrala!!! W czwartek idę do lekarza to dowiem się jak się sprawy mają.

Iza i Kathi wiecie może jak w Poznaniu wygląda z ktg? Gdzie można zrobić i za ile? Bo u mojego lekarza nie ma niestety tego sprzętu.
 
reklama
Marteczka no nareszcie jesteście, czekamy na więcej zdjęć
PrzyszłaMamusiu gratulujemy i życzymy szybkiego powrotu do domu i czekamy na zdjęcia!
Sabincia nic się nie martw dasz sobie radę z Nikosiem, każda mama się obawia, że sobie nie poradzi to ponoć normalne :tak:
Ja byłam wczoraj na KTG, skurczów nie ma. Położna mnie zbadała i mam rozwarcie na 1 palec :tak:.
 
Do góry