reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Moja kochana Marteczko i Zuziu !!!!!!!! Witajcie goraco juz nie jestem sama :) Fajnie , że juz jestes i ze z dzidzia ok ;] buziaki dla Was
 
zdolna mamusia :D

a malutka jest przeslodka !!!! poprostu sliczna

jak to jest juz miec te kruszyne po drugiej stronie ?? da sie to w ogole opisac?

coraz bardziej nie moge sie doczekac...
 
Hmmm!!!Fajnie w sumie.I powiem wam,że wcale za brzuszkiem nie tęsknię wolę ją z tej strony:-D.A jak tak na nią patrzę to sięnie mogę nadziwic jak ona się tam pomieściła,w końcu nie był to duży brzuch i wód było sporo:tak:,albo jak obserwuję jej ruchy to od razu kojarzę,że to musiała robic w brzuszku kiedy czułam jak się tarabaniła.I czkawka,niestety wieczorne czkawki po jedzeniu są nadal:-D
 
reklama
Sliczna i slodka jak prawidzwa Zuzia Walentynka!!!! Zycze zeby byla zdrowa i byla dla Was najwieksza rodoscia!!!




Sabinka - teraz czekamy wszyscy na NIKODEMA zeby byl juz z Wami w DOMU!
 
Do góry