reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Sabincia- super wyglądasz:-):-)

Dziewczyny a wiecie gdzie można kupić tą herbatę z liści malin? Bo też bym spróbowała tego sposobu;-). A pytałam nigdzie nie ma:no:.
 
reklama
P.M- u nas jest taki sklepik zielarski i tam ma wszystko wiec jak jest u ciebie to pewnie dostaniesz a w innych sklepach to nie wiem
c028.gif

ide kapciac Arusia i idziemy nyny bo juz padam cos dzisiaj
a227.gif

Ciekawe jak tam ASZE
c024.gif
czy juz z dzidzia u boku
a207.gif

 
Wiecie już czy Asze zatrzymali w szpitalu? Pewnie tak, skoro nic nie pisze...

Ja podeszłam ostatnio w Tesco do kasy pierwszeństwa i zapytałam pierwszego faceta z kolejki czy mogę przed nim skorzystać z kasy.
On: A z jakiej racji?
Ja: Bo to jest kasa pierwsze ństwa a ja jestem w ciąży (Jakby tego widać nie było)
On: Pani jest jeszcze młoda to mogłaby pani poczekać (a kolejka była na 20 osób do każdej kasy)
Ja: Pan też jeszcze nie jest za stary
I zaczęłam się wypakowywać przed nim
Oczywiście też spaliłam się na twarzy jak burak, ale co tam, jeszcze tylko miesiąc takich przywilejów mnie czeka.
A poza tym gdybym była w piątym miesiącu np. to bym poczekała, wtedy się czułam zupełnie inaczej niż teraz.

Ja się zabiorę za męża porządnie za trzy lub cztery tygodnie :tak: Na razie to takl po trochu
 
Przyszła mamusiu a w zielarskim pytałaś ? moze w aptece?
Sabincia super ci we fryzurce i kolorku:tak:
Dusia 100 lat dla męzulka:-)a czemu zmieniacie domek?
 
Mrowa- Szukamy domku bo teraz wynajmujemy mieszkanie. A z dzieckiem to przydalo by sie jakies podworko.

PrzyszlaMamusia- Ja u nas kupilam ja w zwyklym sklepie, tylko na dzile ze zdrowa zywnoscia. Nawet jak nie przyspieszy porodu to nie zaszkodzi. Bo pisze ze pomaga jak juz jest rozwarcie.
 
już wróciliśmy od rodziców i pierwsze co to zagladam czy sa jakieś wieści od asze.. a tu nic jeszcze nie wiadomo:-( a czy któraś z was pisała do niej smska?

niekat woooow.. ale ci się potrzeby seksualne aktywowały:-D:-D:-D korzystaj póki można, bo czeka nas przymusowa abstynencja:-( moja mam dzisiaj J chciała na te ciężkie czasy ofiarować panią z rozkładówki w Twoim Stylu - to była reklama bielizny:-D

befatka zazdroszczę ci spanka.. ja mam codziennie pobudkę po siódmej.. ale tak się do tego przyzwyczaiłam, że i tak dłużej nie mogę...

MrsF niesamowite miałaś to pożegnanie w pracy:-) i zazdroszczę ci, że będziesz mogła tak długo zostać z maluszkiem w domku.. u nas przysługuje 16 tygodni przy pierwszym i 20 przy każdym kolejnym dziecku..jeśli sa problemy to w czasie ciąży jest 100% płatne L4.. i to tyle.. i donieś nam jaki samochodzik wybierzesz:-)

sabincia świetna fryzurka:-) tylko z usmiechem prosimy:-) a z cycem na pewno sie uda.. zreszta najważniejsze, że już coraz lepiej idzie karmienie butlą, bo to przybliża wyjście Nikosia do domku:-) no tak... ty to dałaś czadu.. styczniowa marcówka:-D

weronikaa jak się czujesz? szkoda, ze wieczorne plany nie wypaliły:-( ja dla odmiany miałam dziś ciśnienie 90/50 i leżałam na podłodze zupełnie bez sił... aż sobie kaweczkę zaserwowałam..

dusia 100 lat dla męża!!

herbatka z liści malin... hmm.. musze spróbować:-)

AsiaM ja miałabym ochotę dokopać do tyłka takim bezczelnym facetom.. i współczuję ich żonom..:no::wściekła/y::szok:
 
pisałam z ninją:tak:droga jej mineła szybko i czuje sie dobrze - nie mozę nagadać sie z mama:sorry:POZDRAWIA WAS WSZYSTKIE!!!!
a od siebie dodam ze pewnie herbata malinowa to nei to samo co herbata z liści malin,co:confused2:za prosto by było... jakbym wiedziała ze to takd ziała to zanim tata obciął maliny nazrywałabym liści i sama zasuszyła:eek:
 
niekat, a gdzie ty się spieszysz? Masz jeszcze miesiąc, a już myślisz jak tu przyspieszyć?
Dusia, mam nadzieję, że w najbliższych dniach w końcu znajdziesz ten wymarzony domek :tak:
 
reklama
A mi dzisiaj odszedl ten czop..... chyba to bylo to :baffled:

Dalej nic nie wiadomo co u Asze??? :confused: ciekawe

Dzieki za zyczenia dla meza!!!!

Niekat- masz racje herbata z malin a z lisci malin to co innego.

Giza- Juz szukamy tego domku od pazdziernika no i jak narazie to nic ciekawego nie ma. No byly 2 co nam sie spodobaly i skladalismy oferte ale niestety sprzedawcy nic a nic nie chcieli spuscic troche ceny wiec czekamy bo nadal te dwa domki sa na rynku :-)
 
Do góry