reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam.Ja dzis pobiłam kolejny rekord spania wtałam o 7zeby zrobic mojemu pyszne sniadanko (musiałam mu troche humorek poprawic bo b.zły przyszedł z pracy)i połozyłam sie znów o 8,30 ispałam do 13,15masakra.
Ale coż mam do roboty :-)
Asze zycze szybkiej i mało bolesnej akcji
Niekat-ale diablica z Ciebie
Skaba dziekuje Ci bardzo z miłe słowa choc ogólnie nie przejmuje sie tym co mówia o mnie inni to akurat to mnie ubodło w samo serducho.Ale juz dałam sobie z tym rade, nie mam wyboru:-(
Weronikaa ale czadowo zapowiada Ci sie weekend oby wszystko wypaliło:-)
P.Mamusiu ,Mrówa widze ze juz konkretne działania podjete.Powodzenia
Miłego dnia wszystkim ide chatke ogarnac.Buziaki
 
reklama
O rany! zaledwie 5 dni mnie nie bylo a tu chyba ponad 40 stron naskrobalyscie :tak::szok::szok::szok: Staralam sie chociaz co 10ta podczytac ale i tak juz nic prawie nie pamietam :sorry:

Marteczka, gratulacje!!!! Super ze Zuzia juz wyskoczyla no i w takim rekordowym czasie - 1 godz- WOW, tylko pozazdroscic! Moze ja na Walentynka przechrzcicie ? ;-)

Sabincia, jak tam Nikos? Wyczytalam ze to juz duzy facet no i cala butelke wtrzachnal - super! :tak::-D

Witam cieplo rowniez nowe marcoweczki!! :-) Kathi, masz termin jeden dzien przede mna! Ciesze sie ze ktos ze mna bedzie rodzic bo juz myslalam ze sama sie bede rozpakowywac :laugh2:,szczegolnie ze wyglada na to ze duzo naszych marcowek lutoweczki przegoni :tak: (apropos jak tam Asze?)

A ja wreszcie szczesliwa bo wreeeeeszcieeeee urlop maciezynski zaczelam (a wlasciwie to zaczynam od poniedzialku) i wreeeeeszcie sie bede mogla troche porelaksowac, skoncentrowac na remoncie, skonczyc liste zakupow prezentowych dla maluszka na baby shower no i odwiedzac Was czesciej :-):-D:rofl2::laugh2::-).

Dusia, a Ty juz mialas swoj baby shower? Wszystko grzecznie kupili z listy czy byly jakies niewypaly?

Coz to za ironia ze dzis pierwszy dzien moglam sie porzadnie wyspac a obodzilam sie o 6tej rano! :confused2: To chyba z tych wrazen bo w pracy mnie tak dwa dni zegnali ze ciagle musialam do lazienki uciekac i makijaz poprawiac :sorry::zawstydzona/y: :laugh2: W czwartek znowu szef z kolegami mnie zabral na szampanski lunch pozegnalny a jak wrocilismy to moj gabinet caly udekorowany rozowymi i niebieskimi balonikami, banerami 'good luck' a na biurku confetti w ksztalcie buteleczek dla dziecka i w ksztaltach 'boy' i 'girl'. A potem o 5tej zrobili mi przyjecie znow z szampanem etc w najwiekszym meeting room gdzie wszyscy skladali zyczenia. A znowu wczoraj, to chyba zeby mnie juz zupelnie rozwalic i dobic emocjonalnie, zrobili mi prezentacje z przemowa, kartka z zyczeniami wielkosci A3 i przeslodkimi prezentami. I jak na mnie przyszla kolej cos powiedziec to prawie nic nie moglam wyksztusic bo tak mi sie gardlo scisnelo a rece mi sie trzesly i prezentow wcale otworzyc nie moglam :zawstydzona/y::sorry:. Aah bede tesknic :sorry:. Ciezko bylo i czasami myslalam ze nie wyrobie ale ciesze sie ze tyle wytrzymalam, warto bylo bo teraz moge 1,5 roku z maluszkiem w domciu siedziec i w dodatku z pelna pensja :-) :rofl2::happy: Ale nie wiem czy tyle wytrzymam, moze 6-9 miesiecy wystarczy :eek: :confused: zobaczymy...
Widze ze w PL to maciezynski/zwolnienie sie juz od 3ciego miesiaca ciazy zaczyna, tak? a potem ile mozna z dzieckiem w domciu siedziec platnie? W sumie to tez fajnie bo mozna odpoczywac jak czlowiek sie gorzej czuje ale dla mnie to chyba bylo lepiej w pracy te 8,5 miesiaca przesiedziec bo mi jakos ten czas szybko zlecial, szczegolnie w ostatnim miesiacu jak akta klientow przekazywalam kolegom a ja mialam coraz wiecej czasu na buszowanie po sklepach internetowych, plotkarstwie i relaksacyjne gapienie sie na Tamize w sloncu hi hi :-D

No jeszcze "tylko" remont dokonczyc w sypialniach i pokoju malego no i samochodzik 'rodzinny' kupic bo mamy tylko sportowy dwuosobowy do ktrorego ani fotelik ani wozeczek sie nie zmiesci. Jaki jest dobry samochodzik 'rodzinny'? Musze cos dzisiaj poszperac po internecie i sie czegos wiecej o samochodach nauczyc bo inaczej cos czuje ze Rod znowu jakis za sportowy model wybieze :wściekła/y:

Wreszcie mam jakies nowe zdjecia brzuszka i postaram sie wkleic ale z moimi technicznymi zdolnosciami to nie wiem czy mi sie dzisiaj uda - jak nie to na meza poczekam az z football'u wroci... Na ktory watek wklejac, ten zamkniety czy ten o rosnacych brzuszkach?
 
Skaba- szwy coraz lepiej jak do 2 tyg nie znikna mam sie zgłosić do gin to mi zdejmie jak nie to dopiero za 3 mies sie widzimy na kolejny zastrzyk :)

Asze- no no to zycze udanej akcji szybkiego porodu no i czekam na wiesci:happy:

Ja byłam u tego fryzjera :) podciełam włoski zafarbowałam potem u Nikosia niestety.... z cyca nic nie wyszło :( ale staraliśmy sie , no ale nie narzekam bo butla poszła cała :) z cycusia trzeba mocno ciągnoc dla Nikosia zdecydowanie za mocno bo niedął rady ale i tak jest nie najgorzej zuch chłopak i tak:-) Ciekawe jak tam Marteczka i mała Zuzia ;]
Pozdrowienia dla wszystkich i całuski aha co do przeganiania lutówek to ja chyba przegobiłam pewnie i jakas styczniówke :D:-):sorry::-p
 
ups! a ja na zakupach ..piszę o seksiku..:sorry2:
To jeszcze raz...asze szybkiego rozwarcia i expresowego porodu!! ciekawe czy to juz,czy tej nocy będzie mieć dzidzię przy sobie..?
Tylko nie szalejcie z tym wywołaczem zabardzo...szczeg.dziś wieczorem..bo jak tak dalej pójdzie to faktycznie prześcigniemy lutóweczki....:-D
Jakaś zmęczona dzis jestem..i pewnie zaraz się wykąpię..a najchętniej to bym sie już położyła...
Dobrze że P.wziął Alexa do sklepu..i do cioci(na chwilę)..to siadlam na chwilę..
To upojnej nocy;-)!
 
Sabincia to chociaż jakis gest pokazali w wasza strone moze narodziny wnuka coś zmienia w waszych relacjach;-)
to pewnei nowa fryzura ci poprawiął humor co:-)
 
zgadnijcie co zrobiłam jak mężuś wrócił z pracy..... :-pzmolestowąłam go znów ale byłam na tyle cierpliwa ze dałam mu najpierw zjeśc obiad hahaha jak tak dalej pójdzie to ucieknie ode mnie i do porodu nie wróci:laugh2:ciekawe jak przezyje tą nockę.Nie wiem serio czemu tak mam ale to nawet fajne:rofl2:
ASZE.... jeju jak ja nie lubie czekac na coś - tym razem czekamy na wieści od Ciebie:tak::-)
 
Mrówa no nawet ale stwierdziłam ze dziadzieje chyba bo chciały mi jakis blondzik zrobic z pasemkami a ja grzecznie odmówiłam i poprosiłam o jeden kolor stonowany :p
 
Sabincia - zuch chłopak z Nikosia! :-)

Niekat - Ty demonie! Biedy ten Twój chłop!! :-):-D W pozytywnym znaczeniu oczywiście:-D

RATUNKU!!!! Łeb mi pęka :-:)szok::-( Powiedzcie co można zjeść przeciwbólowego?!?!?! Zmierzyłam z ciekawości ciśnienie i 148/94 :angry::angry::angry::angry::angry: a od wtorku miałam wzorowe, nie wiem czego teraz takie wysokie :angry: Już z 2 godziny mnie trzyma i położyłam się w wyrko, zdżemnęłam z pół godz i jak wstałam to od nowa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Aha no i oczywiscie zdjęcie nowej fryzury aczkolwiek twarz troche zmieta :p:laugh2:
 

Załączniki

  • DSCF0126.JPG
    DSCF0126.JPG
    39,8 KB · Wyświetleń: 27
Do góry