reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Sabincia - zuch chłopak z Nikosia! :-)

Niekat - Ty demonie! Biedy ten Twój chłop!! :-):-D W pozytywnym znaczeniu oczywiście:-D

RATUNKU!!!! Łeb mi pęka :-:)szok::-( Powiedzcie co można zjeść przeciwbólowego?!?!?! Zmierzyłam z ciekawości ciśnienie i 148/94 :angry::angry::angry::angry::angry: a od wtorku miałam wzorowe, nie wiem czego teraz takie wysokie :angry: Już z 2 godziny mnie trzyma i położyłam się w wyrko, zdżemnęłam z pół godz i jak wstałam to od nowa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja tam biore Apap jak mnie boli....normalnie to za słaby ale teraz wole nie szalec.wiem ze ibupromu nie wolno:eek:
 
reklama
Niekat - dzięki, właśnie tylko apap mam w domu, ale nie byłam pewna czy można, bo w sumie żadnych tabl. oprócz witaminek nie jadłam przez całą ciążę. A myślisz że mogę wziąć 2? Bo one słabe jak nie wiem :eek::baffled:
 
Sabincia - super wyglądasz - ja nie woidzę zmiecia na twojej twarzy;-)masz ja taką szczuplutką ze nie powiedziałabym zę dwa tygodnie temu rodziłąś... w ogle jakos cię ten pociążowy wygląd nie dotyczy... brzuszek płaski i wogóle:tak:jeszcze jak Nikoś bedzie CI się coraz ładniej do cyca zbierał to i usmeichniesz się mozę przy nastepnym zdjeciu:tak:;-):-)
 
Niekat - dzięki, właśnie tylko apap mam w domu, ale nie byłam pewna czy można, bo w sumie żadnych tabl. oprócz witaminek nie jadłam przez całą ciążę. A myślisz że mogę wziąć 2? Bo one słabe jak nie wiem :eek::baffled:
no mnie lekarz pozwolił wieć chyba sa raczej bezpieczne:tak:wiem zę słabizna no ale co poradzisz...:baffled:
 
Sabncia - super włoski, tylko jakby uśmiech na buźce się pojawił to jeszcze ładniej by było :-)

No nic, zjadłam, zobaczymy czy przejdzie. Idę się w wyro walnąć, bo i tak doooooopa z kuligu :no: Żesz się zawsze musi coś zwalić :angry::crazy:

Rany na polu -10! :szok::szok::szok:


Miłego wieczorka kobitki :happy:
 
sabincia-fryzurka super! Tylko wlasniie usmieszku brak
g050.gif
 
Aha no i oczywiscie zdjęcie nowej fryzury aczkolwiek twarz troche zmieta :p:laugh2:

no fajna fryzurka :tak: Ja tez sie chcialam tak krotko obciac ale zdecydolalam na pol-dlugo bo stwierdzilam ze moje wlosy sa kiepskie do ukladania a napewno ukalac mi sie nie bedzie chcialo jak maly wrzeszczyk sie pojawi
 
Skaba- To swietnie ze juz dzisiaj lepszy humor dopisuje.

PrzyszlaMamusia- No to fajna wam sie kasjerka trafila. Mnie tez ostatnio w sklepie kasjerka zawolala zebym podeszla do niej no i byla jedna osoba tam i ta muwi zeby ona zaczekala chwile (mialam tylko 2 rzeczy) ze ona mnie weznie pierwsza. A tamta kobieta w kolejce tak popatrzyla ze myslalam ze ja tam zaraz zacznie wyzywac. Widac ze nieraz sie trafia mili ludzie :happy:

Mrowa- czuje sie chyba tak samo jak ty juz bym wszystko zrobila zeby tylko urodzic. Tak mi juz ciezko ze szok. Chodze jak kaczka kiwajac sie na boki. Ostatnio nawet kupilam ta herbate z lisci malin ale narazie nic nie daje

Asze- trzymamy kciuki!!!

MrsF- Tak ja juz mialam swoj baby shower 3 lutego. I wszystko grzecznie kupili haha. W tygodniu pokaze pare zdjec tylko musze aparat od rodzicow wziasc.

Sabincia- Sliczna fryzurka!!! Napewno Nikosiowi sie spodoba :tak:
 
U mnie dzisiaj tez chlodno. I wogule jakis taki spiacy dzien. Bylismy rano pare domkuw poogladac ale znowu nic konkretnego :no:. Jak fajny dom to znowu dzialka byle jaka i tak w kulko :wściekła/y:
Wieczorkiem mamy sie wybrac do tesciow :eek: na torta bo tesciowa dla meza upiekla bo wczoraj mial urodziny. Tylko ze on i tak nie poje bo odmowil sobie slodkiego w poscie to nie wiem poco wogule piekla :baffled:. Chyba jakis gosci zaprosila bo dzownila nie dawno i maz sie zdenerwowal ze jakas szopke ona robi. Bo on nie lubi zabardzo takich imprez rodzinnych a szczegolnie jeszcze jak jakas impreza dla niego.

Wczoraj bylismy na obiedzie w restauracji z okazji mezusia urodzin i sobie pojadlam :sorry: A dzisiaj bende piekla zeberka :-p wlasnie mi sie marynuja w sosiku mniam mniam :sorry:
 
reklama
Do góry