reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dzięki za komplementy na temat mojego synka, bardzo się ucieszył:-):-).
PrzyszłaMamusiu mój Milo juz nie może się doczekać aż będzie miał rodzeństwo, bardzo się cieszy, sam wybrał imiona i jak na razie to nie dostrzegam w nim zazdrości, ale wiem że się niepokoi czy nie przestaniemy go kochać - tłumaczymy i udowadniamy, że nie ma takiej możliwości.:tak::-D:-D
A pierniczki moi mężczyźni upiekli w sobotę, piekli pierwszy raz a wyszły pyszniutkie:-):-).
Mamma kuruj się i zdrowiej:-)
 
reklama
Asze ty to masz super męża:-)
ja już po wizycie wszystko ok z Kondzikiem i napewno chłopak bedie bo mówi ze raczej mu jaerka nei odpadna;-):-) no i duzy jest ale dokładnie niewiem bo bedziemy go ważyc w 35 tyg;-)a poród mi przewiduje w lutym na 37 tyg :-p i ajk tylko bede meić rozwarcie to lece na cc:no:
 
Mrówa będzie ok, mój gin też mi luty przepowiada. A mój mąż każe mi sie szykować na 15 lutego( pierwszy poród mi przepowiedział):-);-) byle dzieciaczki zdrowe się urodziły:tak::tak::tak:
 
Jeżeli urodzę tak jak przepowiada mój mężulo to chyba będzie wodnik:tak::tak:
A jeśli później to rzeczywiście rybka - zdrowa rybka;-)
 
Cześć dziewczyny
Ale mam zaległości, teraz chodzę do pracy mimo zwolnienia. To chyba głupi pomysł, ale muszę zrobić raporty :-( Mam nadzieję, że do końca tygodnia się wyrobię i znowu będę odpoczywać. Moja siora jest teraz w 38 tygodniu i dziś była na USG, ale nadal nie wie co będzie. To chyba rekord! Lekarz już wcześniej jej powiedział, że "raczej dziewczynka, ale nie jest pewien". Nastawia się na córcie, bo synka już ma, boję się, że będzie zawiedziona jak urodzi się chłopak.
 
ja już też po wizycie teraz już na 100% dziewczynka dokładnie było widać :-)
Waży 1300 i wszystko w porządku :-) ułożyła się już główką w dół no i pokazała nam język :-p Data wg usg 8 marca oj co to będzie za święto

te pobolewania to za dużo naciskania na brzuch przy świątecznych porządkach i mam sie oszczędzać jak trzeba to jakoś dam rade
dziś zaczynam 29 tydzień:-)
choróbki trzymajcie się


 
Darinia- gratuluję dziewczynki i cieszę się, że wszystko ok. Ja też bym chciała mieć termin na początek marca, a nie na koniec ;)
 
reklama
Do góry