reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Jak spędzacie święta? w domku czy wyjeżdżaci do rodzinki?
Widzę,że pierwsze wypieki juz sie zaczynają.

PrzyszłaMamusia- ja też jak czekałam na Hubunia to chodziłam do lekarza do szpitala do prof. Czajkowskiego, a Ty?
Powiedz, czy dowiadywałaś się o poród w tym szpitalu. ja bym chciała uniknąć nacinania, ale podobno tną rutynowo i niekoniecznie leżeć plackiem aż urodzę. Czy nadal zapewniają dzidzi pieluchy i ciuszki na czas pobytu w szpitalu i podłady dla mam? Może dowiedziałaś sie czegoś nowego. ja rodziłam dawno, więc pewnie jakieś zmiany zaszły.

Wioletta - sorki :sorry2:, ale po to na forum są założone różne wątki, żeby na głównym były pogaduchy... (jest też wątek o szpitalach i gwarantuję, że na pewno PrzyszłaMamusia tam też zajrzy :tak:)
 
reklama
No i potwierdziło się - zatoki :baffled: i tak jak poprzednio bioparox i flegamina. W oskrzelach nic nie mam a jak mi nie przejdzie do piątku to mam przyjść po coś tam nowego. :wściekła/y:

No i wróciłam od ginki - wyczekałam sie godzine zanim przyszła i okazało się że tylko zwykłe USG mi zrobiła :wściekła/y: a tak liczyłam na 3D :-( Tak więc nie pochwale się dzidzią.
Ale dowiedziałam się że z nią wszystko na 5! :-) kręgosłup cały, serduszko puka aż miło, nerki, trzustka, wątroba, żołądek na swoim miejscu - ogólnie zdrowa jak rydz ! :-D:-):-D No i powiedziała że macica (chyba że coś pokręciłam) "młoda" G1 nie wiem co to znaczy :baffled:
 
U nas zimno jak na syberii, i zasypalo nas w piatek i niedziele. Juz bym chciala zeby ta zima sie skonczyla. W piatek kupilismy choinke i ubieralam caly wieczor i juz widac ze swieta nie dlugo. Tylko ze naszej choineczce nie chcialo sie stac i w niedziele o 5 nad ranem nam sie przewrucila i pobily sie banki i woda sie porozlewala.:wściekła/y: To maz wstal i ja postawil i poszlismy dalej spac rano wstaje a ona znowu lezy.:no: Okazalo sie ze mielismy troche za maly stojak to po kosciele zajechalismy do sklepu kupic wiekszy no i narazie stoi.

Michal kopie jak szalony. Ciekawa jestem jaki duzy juz jest bo z tych kopniakow wnioskuje ze juz kawal chlopa z niego. W piatek idziemy na usg i juz sie nie moge doczekac.:tak: A jutro do lekarza od nerek na kontrole, i tak mi dzien zleci.

Ninjacorps- Ja tez mam zamiar robic pierniczki ale chyba w piatek lub sobote. Tylko niewiem czy mi sie udadza bo znalazlam jakis przepis na internecie. Jak mozesz to mogla byc napisac jak ty robisz.

Mamma80 - Wracaj do zdrowia

Wioletta- My swieta spedzamy z rodzina, w wigilie to najpier jedziemy do tesciow na chwile a puzniej do moich rodzicow. Na nastepny rok planuje zrobic wigilie u nas zeby wszyscy byli razem zamiast tak jedzic (dobrze ze blisko mieszkamy). Oczywiscie jak znajdziemy jakis ciekawy domek i zdarzymy go wyremontowac do nastepnych swiat :-D
 
Hej kobitki:-)Jestem dzisiaj cała happy bo wreszcie pogadałam dzisiaj z kims normalnym ,le nie w przychodni tylko juz w szpitalu i poskarzyłam na mojego Gp.Babaka była bardzo miła i z miejsca wyznaczyła mi wizyty.Podejscie do pacjeta zupełnie inne az byłam w szoku nie czułam sie winna ze w ciazy jestem i pani problem robie jak to ma miejsce u gp. A wiec 3stycznia mam badanie krwi, mierzenie,wazenie itd.,a 9sycznia mam scan czyli usg:-) Moze dowiem sie wtedy kogo jestem ,,nosicielem''
 
reklama
Weronikaa-wspołczuje bolu zatok ja miałam kiedys przez okres jakis 5ciu lat ataki.:baffled:Zawsze na swieta bozego narodzenia i wielkanoc tylko miałam farta bo mi sie zatoki otwierały i czysciły same miałam katar 2tyg a pozniej looz.Ale i tak miałam cos do psikania do nosa i syrop wykrztusny teraz nazw nie pamietam a szkoda bo to do nosa było dobre .
 
Do góry