reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

przez te wczorajsze emocje związane ze studiówką przyszej mamy postanowiłąm tez jakoś to uczcic (w koncu mnie tez okrągła liczba zostła 120 dni) i wypiękniłam sie wieczorem w łazience a zeszło mi troche az mąz pukał czy wszystko ok;-) no i jak wyszłam to była minuta 5 i wylądowlismyw łózeczku:-p:tak::-D super sie bawilismy i jakos tak było i przyjemnie i zabawnie:sorry2:no ale bez szczegołów heheh;-):-p
w ogóle wczoraj to był chyba dzień pierwszych kopnięc w kierunku ojców bo mól Łukasz tez dopiero wczoraj pierwszy raz poczuł Motylka a i tak nie chciał uwierzyć i myslał ze to mi brzuch pulsuje....:sorry2:a to dzidziolek miał czkawkę:tak:ja juz czuje go bardzo wyraxnie ale tez za każdym razem jak mąz przykałdał rękę ten mały łobuziak jakby milkł:dry:no i sie mój mężuś doczekał kopa:tak::-D:-)chyba sie dzidzi udzielił doskonały nastrój mamusi:-p;-):tak:
dostałam wreszcie z allegro pas ciążowy - dwukolorowy:tak:po jednej stronie jest czarny a po drugiej brązowy;-):tak:ale jest super!pasuje idealnie i mam dwa w jednym:tak:no i wreszcie moge nosic spodnie które sie nie dopinają a jeszcze na doope wchodza - czyli prawie wszystkie:sorry2::tak::-)moja garderoba momentalnie sie powiększyła:-p;-):tak:
 
reklama
Moj Kondzik wczoraj to warjował na maxa ale jak tylko tatuś położył rękę na brzuchu to się wypiął i nei kopał:sorry::eek::baffled: złośliwiec mały:-D
Remeny i Kindzia szkoda ze tak rzadko zaglądacie:-(buziaczki dla was
 
mrowa widze ze jak zwykle nie możesz rano pospac;-):-pjuz na BB z samego rańca...:laugh2:
a mnie dzidziolek na suwaczku znów sie zmienił:tak::-):laugh2:
 
Hej, ja mam wrażenie, że moje maleństwo nie kopie tak często, jak wasze. Jak siedzę w pracy, to czuję, że się rusza, ale kopniaczki czuję rzadko. W domu, jak siedzę w innej pozycji, to prawie wogóle nie czuję ruchów. Dziwne, co? Wiem, że każde dziecko ma inną potrzebe aktywności i myślę, że albo moje jest takie spokojne, albo jeszcze wszystkiego nie czuję.
 
Hej, ja mam wrażenie, że moje maleństwo nie kopie tak często, jak wasze. Jak siedzę w pracy, to czuję, że się rusza, ale kopniaczki czuję rzadko. W domu, jak siedzę w innej pozycji, to prawie wogóle nie czuję ruchów. Dziwne, co? Wiem, że każde dziecko ma inną potrzebe aktywności i myślę, że albo moje jest takie spokojne, albo jeszcze wszystkiego nie czuję.
no ja pamietam ze kilka tygodni temu (całkiem niedawno)tez się bałam wręcz o co chodzi ze nie czuje Motylka... ale w koncu sie ruszył i częsciej teraz dokazuje - choc nie tyle ile bym chciała jeszcze:sorry:ale i w pracy go czuję (nawet w tej chwili) i w domu też a szczególnie wieczorem:laugh2:
 
reklama
Witam,my juz prawie na prostej jeśli chodzi o choróbsko:tak::tak::tak:
Moje dziecię też szaleje jak nie wiem,ale głownie właśnie jak mam iść spać:baffled:Mam nadzieję że to tak nie zostanie po porodzie:laugh2:I dokładnie tak jak pisałyście-jak tata dotyka brzucha to przestaje kopać,ale dzisiaj rano też pierwszy raz mężul poczuł córę;-)
 
Do góry