reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

heheh widzisz przyszła Mamusiu jak to dobrze ze ja swoje dni policzyłam:tak:bez tego Ty bys przegapiła swoja Studniówkę:tak:;-):sorry2:ja tam zamierzam swoją uczić jakoś interesująco;-):-pjuz nawet mam pomysł czym:-p;-):-)
 
reklama
Niekat- dzięki!
Przyszłamamusiu- faktycznie masz dziś 100-dniówkę! Rewelacja:-):tak::-D:-)
No to jakie plany na ten wyjatkowy wieczór-hehehehhe;-)
Teraz to już masz z górki!
 
Niekat- zgadza się dzięki Tobie nie przeoczyłam swojej studniówki:-)...a tak się pilnowałam i o mały włos bym przegapiła:zawstydzona/y:. Ale fajnie, że wspomniałaś o swojej:-D

Szkoda, że alkoholu nam nie wolno:-p:-D:-D...nie mam specjalnych niespodzianek w tym szczególnym dniu, ale mężuś mi podrzucił fajny pomysł:tak:. Będziemy od dziś odcinać centymetr :rofl2::-D będziemy widzieć jak upływa czas do przyjścia na świat naszej Tosi:-D.
 
O kurcze, Przyszłamamusiu- tak spojrzałam na twój suwaczek i dopiero do mnie dotarło,że ty jeszcze trochę i zaczniesz trzeci trymestr:szok::szok::szok: Ja nie moge faktycznie ten czas leci!

A my z Meluśką wróciłyśmy z cudnego spacerku. Pochodziłyśmy sobie troszkę po plaży, tak fajnie wiało od morza... troszkę popadało, ale tak śmiesznie, bo taki lekki deszczyk i słonko cały czas świeciło, a na sam koniec wyszła przepiękna tęcza, ale taka calutka... możecie sobie wyobrazić zachwyt mojej córeczki.
Zjadłyśmy obiadek, no i troszkę sie polenimy:-):-):-)
mamma- a jak Jasiek?
 
a mi 11 dni :-):-D kurcze faktycznie to leci :laugh2:



glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
reklama
Do góry