reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
A ja już po badaniach, tak szybko i miło było, że zanim się obejrzałam już było po wszystkim:-). Ale za to niemiła niespodzianka mnie dziś w autobusie spotkała. Czyam sobie książkę i nagle czuję, że mi z nosa katar leci jak woda, a to nie katar tylko krew:no:. Pierwszy raz mi sie cosik takiego zdarzyło:szok:. Poleciała przez chwilkę i przestała. Czytałam, że teraz to się może zdarzyć z uwagi na hormony ciążowe...

Jeśli chodzi o toxo to ja płaciłam (na początku ciąży) 90 zł (bo toxo składa się z 2 badań AiB czy coś takiego i jedno koszstowało mnie 45 a robi się od razu 2). A w 22tc też miałam toxo, ale już państwowo:-). Za free ;-).
 
Jeśli chodzi o toxo to ja płaciłam (na początku ciąży) 90 zł (bo toxo składa się z 2 badań AiB czy coś takiego i jedno koszstowało mnie 45 a robi się od razu 2). A w 22tc też miałam toxo, ale już państwowo:-). Za free ;-).
ehh jeszcze lepiej... co do krewki z nosa to mi czasem leci jak jestem przemeczona lub długo choruję- z przesilenia organizmu:sorry2:
 
Witam Was wszystkie marcóweczki!
Przeczytałam dokładnie co mi napisałyście w temacie zostać w IE, czy pojechać do Polski! Wiem, że powinnam zostać w Dublinie i coraz bardziej się do tego przekonuję.. Jeśli chodzi o mężusia, to wiadomo,że wolałby mnie na miejscu, ale gadać z nim nie ma co. Powiedział mi, że mam sama podjąć decyzję, bo kiedy tylko zaczynaliśmy rozmowę na ten temat i on mi radził zostań tutaj, to ja mu na to kontra 100 argumentów dla których to kiepski pomysł, a jak mówił leć do Polski, to ja znowu wdrugą stronę:-) No to są chyba humorki ciążowe;-);-);-)
 
telma ty po prostu nie jestes jeszcze zdecydowana a obie opcje nastreczają ci pytan i problemów jak to bedzie...ale bezie dobrze:tak:zobaczysz;-)ale skoro juz powoli przekonujesz sie do porodu w Dublinie to... jeszcze lepiej:-)zobaczysz ze nie beziesz żałowac bo jednak maz tez chyab zasługuje na to szczescie:sorry2:
 
a w ogóle tak sobie licze i licze i zdaje sie ze zostało mi do terminu 120 dni:happy::-):tak:czyli jeszcze niecałe 3 tygodnie i będzie STUDNIÓWKA:sorry2::tak::-)
 
reklama
Do góry