reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Haha- zgadnijcie co teraz robię? Oczywiście zajadam się mandarynkami:-D:-D:-D kupiłam prawie 2 kg...nie wiem ile z tego do jutra zostanie:-D

Powiem Wam, że u mnie na 1-szym miejscu są teraz madndrynki,na 2-im miejscu pomelo, na 3-im torcik wedlowski (duży of course) i na 4-im sałatka z sałaty lodowej+kukurydza+papryka czerw+ sos wingrette na oliwce z oliwek.

To są rzeczy, które chyba mi się do końca ciąży nie znudzą:-p.

A tak swoją drogą ciekawe, która z nas się pierwsza rozpakuje:-). Ja w sumie jestem pierwsza na liście, ale mam nadzieję, że podeprę się już waszym doświadczeniem.

..ale ten czas szybko leci....niedawno pisałyśmy o porannych mdłościach....
 
reklama
ja mam kota ale sie do nie tykam bo szczerze mówiąc nie lubie kotów:dry:wole pieski:tak:mimo to jednak tak dla pewności toxo sobie zrobię.
jesli chodzi o proponowany nowy wątek to ja bym jednakowoż się wstrzymała.to jeszcze kupa czasu jednak i moze nie wywołujmy wilka z lasu:-pprzyjdzie i na to czas np kiedy pierwsza z nas (chyba mrowa) wejdzie w 9 mieisac:sorry2:
Przyszła mamusia wyprzedza mnie w terminie o jeden dzień;-)
a z Gizą mam na ten sam dzień:-)
 
A wiecie że nie można za dużo cytrusów wciąży !!!!!
no co chodzi o rozpakowanie to cekawe jak będzie ja pierwsze w 38 -39tc. urodziłam zobaczymy jak teraz będzie
 
Hej dziewczyny:-)
Coś czuję że ja mogę się czasem pierwsza rozdwoić:-(. Mój gin mi ostatnio powiedział że ma ambicję dociągnąć mnie chociaż do połowy lutego, ale będę się cieszyć jeśli wytrzymam do końca stycznia:tak:. Chyba że dzidzia zdecyduje inaczej:rofl2:;-). Chociaż przy Milo też miałam historie - ale wytrzymałam do 38 tyg. może teraz też się uda???:-):tak:
 
Asze czas pokaże która będzie pierwsza mnei sie tam wcale nie spieszy ;-) ale ja mam zamiar dojśc do 37-38 tyg będę zaciskać nogi;-):-D
 
mrówa 1 nogi to ja już teraz zaciskam!!! dzidzia jest już ułożona główką w dół:-(. mam nadzieję że się jeszcze odwróci na jakiś czas chociaż;-) Już niedługo będziemy wiedzieć która pierwsza, dużo nie zostało....:szok:a czas leci jak opętany
 
reklama
Przyszłamamusia- jeżeli o kupno/przygarnięcie psa to lepiej zrobić to teraz jak jesteś w ciąży, w ten sposób wykluczysz alergię na sierść. Ja mam goldena i jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to pytałam się o to lekarza i powiedział, że skoro mam psa to nie mam się czym martwić.
 
Do góry