reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Niekat- ja sobie tez odpoczywam w domku i jak w nocy spać nie mogę to w dzień odeśpię :tak:
Ja też robię dziś na obiadek pomidorową. Jak nie mogłam spać od 3 do 5 to zachciało mi się parówki, ale nie miałam w lodówce, więc poszłam rano do sklepu. Właśnie zjadłam i tak mi się błogo zrobiło :-D, ale do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze jednego ... idę po mandarynkę
 
reklama
Po pierwsze witam ,po drugie też dołączam się do kciuków dla weroniki taty-będzie na pewno dobrze...
Mnie weekend minął zakupowo-jedyny dzień kiedy mogę z mężulem wybrać się na zakupy to właśnie...niedziela:sorry2:Mikołaj już załatwiony dla dzieciaków,trochę jeszcze śpioszków dla dzidzi no i przede wszystkim ta moja łazienka-kupiliśmy cała armaturę itp,teraz tylko czekamy na ekipę...Cieszę się jak głupia bo odkąd się wprowadziloiśmy to nic w niej nie robiliśmy(był totalny sajgon w niej )
A i pewnie nic nowego-2 tygodnie minęły i Jasiek znowu chory:crazy::angry:tym razem jest ostro i bez lekarza się nie obyło:no::no::no:
 
Hej Brzuchatki:)
Ale naklikałyscie:tak:.Nie odzywam sie bo mam zapitol w pracy a w domku zawsze cos do roboty znajde.....(przeprowadzxiłam się 2 m-ce temu):szok::szok:A tu cały czas ten sam bajzel.jestem na etapie zamawiania sobie projektanta do zabudowy garderoby i zastanawiam sie którą firme "szafową" wziać....mam naprawde dosyć pudeł!!!!! jutro ide na obciazenie glukozą:baffled::baffled::baffled: i powtórną toksoplazmozę.Mój syneczk tez jest fikający jak cos zjem (zwłaszcza coś słodkiego) i jak lezę na plecach....Smiesznie mi brzucho skacze:-)
 
mrowa1- .osoby które przechodziły toxo i maja przeciwciała (wg moich lekarzy) muszą sie badac co trymestr.lub co najmniej 2x w trakcie ciąży.Ja mam kicie,co prawda szerokim łukiem omijam kocią kuwetke a koci "urobek" sprzata mój mężunio .
Tak mi w każdym razie radzi lekarz...dodatkowe badani+dobry wynik=wiecej spokoju:tak:
 
reklama
dziewczyny -mam propozycję.Jak juz przyjdą nasze terminy i po kolei zaczniemy sie rozpakowywać...co Wy na to żeby załozyc dodatkowy watek np "Nasz poród" i każda która by chciała opisałaby swoje wrażenia z własnego porodu...Jak myslicie?bo to już dla niektórych 3,5 m-ca Tylko patrzec jak sie zacznie 3 trym:-D:-D:-D
 
Do góry