reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ninja no to powodzenia dzisiaj i na cały tydzien bo jak widac zapowiada się pracowity:tak::-)
a ja własnie wypisuję wniosek urlopowy... mam w doopie!co rpawda dopiero od przyszłego tygodnia ale 4 dni bede miała wreszcie dla siebie:dry:
 
reklama
hej
Ja w sobote oprozniłam 4 szuflady dla dzidziusia bo kolezanka oddała mi troche moich ubranek z pierwszego dziecka wiec juz je powkładałam do nowo oproznionych szuflad mam jeszcze jedna wolna to pojde do piwnicy po pudło w którym reszte ubranek przegladne i najmniejsze przyniose do domu.
maz sie smieje ze 3,5 m-ca wczesniej ale co tam
 
Marzena jak ci to sprawia przyjemnośc to nie przejmuj sie gadaniem męza;-)
Ninja to strasznie dużo masz do załatwienia:baffled::dry: ale napewno dasz sobei rade;-)
 
mrowa mmm ale pychota:tak::-p a ja dzis pomidorówka oj course:sorry2::-Dwczoraj byłorosołek wiec to naturalna kolej rzeczy;-)ale dopiero jak wróce do domku.Na razie musze zadowolic sie bananem, kefirem i kanapką z serkiem ze szczypiorkiem:sorry2::-p:tak:ale zgłodniałam.... idę po tego banana;-)
 
i znowu jedzonko na tapecie... no macie szczęście, że ja właśnie przyszłam ze śniadania:-):-):-)

niekat przegapiłam twojego wczesniejszego posta... nieciekawie z tymi bólami.. pewnie badania pokażą co i jak.. no i dobrze, że się na ten urlopik zdecydowałaś.. dobrze ci to zrobi!

ninja tempo sobie niezłe na dzisiaj narzuciłaś.. :-) trzymam kciuki!

marzena gadaniem męża to ty się wogóle nie przejmuj.. faceci nie rozumieją, że kobiety mają wrodzoną potrzebę szykowania gniazda:-):-) moja szwagierka w sobotę zrobiła na ten temat wykład swojemu i mojemu mężowi.. i efekt: zakupiłam jeden welurowy pajacyk i 3xbody:-) ale na malowanie musze do nowego roku poczekać:-)
 
DZIEKI kochane Marcóweczki za dobre słowo odośnie taty - napewno bedzie dobrze ..... MUSI BYĆ i tyle!! Inna opcja nie wchodzi w gre!
Jutro go odwiedze, bo i tak mam wizyte o 12:30 u Pani od tarczycy to może mnie wpuszczą do niego.

A dziś wizyta o 16 u ginekoloszki, zobaczymy co u Dzidzia słychać, no i może wkońcu się ujawni :tak:

A zmieniając temat- ważyłam się wczoraj i 7,5 na + !! Kurcze, chyba zaczne uważać na to co jem ..... :wściekła/y:
 
chodzę dziś jak zombi położyłam się o 23 a zasnęłam na chwilkę po 1 :crazy: ale potem już co 15min budziłam się na nowo zasnęłam dopiero o 5 więc odpuściłam sobie zajęcia na uczelni :wściekła/y: moja córcia zaczyna kopać coraz mocniej i wyżej :-)
weronikaa - trzymaj się
niekat- może masz to co ja z tym zwracaniem ja jak mam straszna nadkwasotę w nocy to potem rano wymiotuje kwasami starczy raz i już lepiej a to może od tych cytrusów?
ninjacorps - mam nadzieję że masz do dyspozycji samochód albo te wszystkie miejsca są blisko siebie


glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
reklama
Weronika to zdaj relację jak po wizycie no i moze w końcu sie dowiesz co nosisz;-):-) a moze cieżarnej nie odmówia wizyty w końcu myszy je moga zjeść:-D
 
Do góry