reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Dziewczyny, ale mam dziś zachcianki: ryż na mleku zapiekany z jabłkami!
Ja też w zeszłym tygodniu przez 4 dni z rzędu sobie taki robiłam - tak mnie wzięło! mniam:-):-)
Widzę, że prawie każdej zdarzają się jakieś "brzuszkowe" dolegliwości, więc nie jestem jedyna...:baffled:no i nie ma powodu do paniki - prawda??
 
No niestety moja koleżanka (nie związana z forum) również urodziła "za wcześnie". Miała termin na grudzień, a mała ma już chyba z miesciąc :shocked2: na szczęscie wszystko już jest ok, ale poleżała chwile w inkubatorze. A ważyła coś ok 1600 z jakimis groszami. Matko, jak takie maleństwo wziąść na ręce!?!? :confused:
 
a w zwiazku z tym ze ta ciąża mi bardziej "ciąży' niz poprzednia to ja sie nawet ciesze:tak:no i mogłabym sie chwalic ze w ciązy przytyłam tylko 6 kg:-p;-)tylko jeszcze nie jestem przygotowana pod względem organizacyjnym bo jeśli chodzi o emocje to baaardzo:sorry2:jednak nie wywołuję tu żadnego wilka z lasu bo dzidzia wie kiedy będzie jej najlepiej wyjsc i wtedy ja przywitam..... ojej ale sie rozkleiłam:sorry2:mój Motylek:sorry2::-):-D
 
reklama
Mamma80 - No to sie bobas pospieszyl

Ale tak pomyslec to naprawde juz niedlugo.
U nas jest taki zwyczaj ze tak miesiac przed porodem robi sie taka impreze ktura sie nazywa "baby shower", przewaznie tylko kobiety przychodza, no i przynosza prezenty. Mozna sie zarejestrowac w jakims sklepie i wybierasz sobie co tam chcesz zeby ci kupili, no i jak wysylasz zaproszenia to sie pisze w jakim sklepie jestes zarejstrowana. No i mama mi planuje zorganizowac ta imprezke tak pod koniec stycznia lub pierwszy tydzien lutego. I tak ostatnio sie zastanawialam ze juz w grudniu bende musiala isc sie zarejestrowac do jakiegos sklepu i wybrac sobie co tam chce. Bo juz rzeczywiscie malo czasu zostalo.:szok:


U mnie wczoraj byla zupa fasolowa i zapiekanki. No i na dzisiaj jeszcze zupa zostala ale cos mi narobilyscie smaka tym ryzem z jablkami albo zjadla bym pierogi z truskawkami mniam mniam :tak:

We wtorek bylam u lekarza, wszystko z bobasem w porzadku tylko byl troszke niegrzeczny jak pani doktor chciala posluchac serduszka i przykladala ten sprzet do brzuch to on jej akurat w to miejsce kopal chyba go denerwowala.:-D Ale nie mialam robionego usg troche szkoda myslalam ze zobacze mojego chlopaka. Dopiero bende miala usg na wigilie troche dlugo jeszcze
 
Do góry