reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Skaba1 ! Mam pytanko w którym jesteś tygodniu? U mnie zaczyna sie 19 tydzień

ja jestem w 22 tygodniu.. mam termin na 9 marca..
Magdulus wpisz się na wątku Poznajmy sie, a ja czym prędzej dodam cię do listy matrcowych mamuś:-):-)

dusia08 spojrzałam na avatarek i przypomniało mi sie, ze miałam ci pogratulować i życzyć szczęścia i duuużo miłości na całe wasze wspólne życie:-):-):-) nie jestem pewna czy to już robiłam , więc na wszelki wypadek:-):-) ślicznie wyglądałaś :-):-) no i gdzie ten twój brzusio?? aż sobie nie umiem wyobrazić jak piszesz, ze cały się rusza:-):-)
 
Hej
witam nową marcóewczkę Magdus:-):-):-) i gratuluje córci:-)
co do lekarzy to mam takie samo zdanie jak wy ale czasem zdarzają sie wyjątki;-)
Mamma a jaką masz specjalizację jeśli mozna wiedzieć?
 
Gratuluje dziewczynki !!!!!!

kurcze a mi się śniło właśnie że byłam na usg i lekarz pokazał nam że będzie dziewczynka

dziewczyny poradźcie coś na stres? jakieś metody uspokajania się, ostatnio mam same stresy i nerwy i czuje że to na bąblika ma wpływ
 
Elip w ciązy to niewiem co mozna brać najlepiej podejdz do apteki tam ci doradzą;-)
wiec ze moze byc Persen on jest chyba ziołowy i pic melisę ale jak pisałam neiwiem czy to można w ciązy:dry:
 
reklama
Do góry