reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Niekat :szok::szok::szok::szok: ale cię potraktował ja bym z miejsca zmieniła gina w końcu musisz meić do niego zaufanie . Niedziwię się ze miałas dośc bo ja niewiem co bym mu odpowiedziała:no::wściekła/y: kawał kutasa z niego i tyle:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a niewiesz co z dzidzia?
 
reklama
w zasadzie nic konkretnego sie nie dowiedziałam.Wszytskie moje dolegliwosci o których mu powiedziłam raczej olał... tetnó w koncu zbadał jak nalegałam i jest ok bo 140... a przynajmniej tak wpisał w książeczkę.Na szczeście w niedzilelę sama sie uspokoiłam bo zacżelam mocniej czuć Motylka:tak:musze jednam poczekać do poniedziąłku zęby dowiedziec sie czegoś więcej bo ten @#%$^&* nic mi nie popowiedział...
w zeszłym miesiacu była z nim tez podobna sytuacja jak go spytałam o USG czy mąz może byc ze mną to a on stwierdził z kwasna mina ze JAK MUSI>>. wtedy powiedziałma ze dam mu jescze jedną szanse ale ja zaprzepascił :wściekła/y:
 
Hello!!

O dziś z rana aż miło popatrzeć :-Djuż tyle nastukałyście:-D.
Ja dziś jakoś niewyspana, ale umówiłam się z siostrą i dlatego musiałam się zwlec z łóżeczka.
Zapomniałam, że miałam Wam opisać jak było na pierwszej "lekcji" szkoły rodzenia.
A więc było bardzo fajnie:-D:-). Ale strasznie nas było dużo, bo aż 27 par:szok:.
Ale 7 par położne przydzieliły do późniejszej grupy, oczywiście za ich zgodą.
Mamy mieć 11 spotkań (ostatnie to zwiedzanie szpitala:tak:). po 2 godz. A kurs kończy się 28 grudnia:-).
Szkołę prowadzą 2 położne i pediatra(ona mówi np. o szczepionkach itp).
Na pierwszym spotkaniu wszyscy się przedstawiali (co mają w brzuszku, czy rodzą razem z mężem i na kiedy termin, ew. jaki szpital do porodu).
Powiem Wam, że byłam w szoku, że na zajęciach były dziewczyny nawet w 20tc.
Ale były też takie co się dopiero "obudziły" i rodzą za miesiąc:-D (dla nich położne mają zrobić przyspieszony kurs z innymi grupami).
Ogólnie położne zasugerowały, że najlepiej szkołę skończyć 1-1,5 przed rozwiązaniem. Bo ten ostatni miesiąc może być nie do końca pewny.
Fajnie tak było sobie popatrzec na te brzuszki i się porównać czy na ten tydzień ciąży ja mam większy czy mniejszy.
Chyba nie skłamię jak poeiwm, że połowa dziewczyn była w tym samym terminie co ja:-). (A ja myślałam, że za wcześnie idę na te zajęcia)
Ogólnie POLECAM!! Mój mężuś taki zadowolony przyjechał, bo dużo też o roli tatusia była i będzie mowa:-).

Niekat- ogromne współczucie! Co za bałwan(kurde i oni chcą jeszcze podwyżki:wściekła/y:). Ale dobrze zrobiłaś, że umówiłaś się prywatnie. Szkoda zdrowia i nerwów.

Weronikaa- ja się ostatnio upomniałam o badanie glukozy ale mój gin mnie uspokoiła, że to badanie robi się 26-28tc (a ona się specjalizuje w cukrzykach to się uspokoiłam). Chociaż chciałabym mieć to już za sobą:tak:. A co do szkoły to tak jak pisałam wyżej. Powiem Ci, że warto wcześniej się zainteresować, żeby dopadować sobie termin zajęć, tym bardziej, że są robione zapisy. A dużo fajnych rzeczy można się dowiedzie.
ZJAWKA- nic się nie martw tylko dbaj o siebie i odpoczywaj!!!

Trzymajcie się cieplutko!!!
 
Ninjacorps- to miało być USG w 21 tygodniu i lekarz miał pomierzyć serce itp. Najbardziej denerwuje mnie to, że ciąża jest młodsza o 2 tygodnie i będę musiała dłużej czekać na rozwiązanie.
 
Niekat- Straszny kretyn z tego lekarza, zmień lekarza na takiego który zajmie się Tobą i dzidzią z większą wrażliwością. Nie martw sie nie ty jedna trafiłaś na bałwana. Koleżanka ma lekarza u którego za wizytę płaci 150 zł i nikt jej nie waży i nie mierzy jej ciśnienia, a w karcie ma wpisane wzorcowe ciśnienie.
 
no to ja będe płąciła u tego nowego 80-100 zł za wszytsko.koleżnka co rodizłą teraz we wrzesniu polecała go wieć raczej jestem spokojna.zreszta facet ma raczej dobra opinie na mieście:sorry2:się obaczy - się okaże:tak:
 
To usg tyle kosztuje bo facet które jej robi to kierownik kliniki położnictwa AMG a usg jest 3d. Facet jest ponoć najlepszy w 3mieście
 
niekat dobrze zrobiłaś,uciekaj od tego bałwana jak najdalej!!!!!!
ZJAWKA jakby ci te palpitacje nie ustąpiły w związku z tym fenoterolem to zadzwoń do lek.bo wiem że razem z fenoterolem podaje się isoptin.
PrzyszłaMamusiu to super że szkoła wam się spodobała,ja nie chodziłam więc nie mogę nic na ten temat rzec;-)
Byłam dzisiaj na badaniach(krew,mocz)i myślałam że mnie szlag trafi.Chyba z 50 osób przede mną,jeść mi się już chciało jak nie wiem-SAJGON:wściekła/y:
 
reklama
czesc dziewczyny
bede miałą drugiego syna chciałam córe ale wazne zeby był zdrowy z usg ter. to 24II
ostatnio nie sledziłam co u was
powiedzcie jaki wózek kupic nie wiem czy od razu spacerówke czy wielofunkcyjny z nosidełkiem w sumie w marcu bedzie juz ciepło
 
Do góry