reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
dziękuje jesteście kochane :-):-)

glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
witam!dziewczyny jestem podłamana...:-(byłam dzisiaj u lekarza...miałam usg z dzidzią oki,ale schował płeć:-(jest o tydzień większy niż ma być:tak:zdrowy i śliczny..ale ja mam twardą macicę...i również mam brać fenoterol:-(już wzięłam pierwszą dawkę...i powiem wam ,że jestem strasznie rozedrgana:-(mam palpitacje servca masakra:-(i boję się czy bedzoie ok,bo to dopiero 18 tydz a ja już takie leki:-(pozdrawiam....
 
zjawka, będzie dobrze. Nie jesteś pierwsza i pewnie nie ostatnia na fenoterolu. Najważniejsze, że dzidzia się rozwija. Musisz sie teraz oszczędzać.
Darina, to u Ciebie podobnie jak i u mnie. Z powodu nieznalezienia siusiaka ma być dziewczynka. Fajnie :-)
 
Ja tez byłam dziś na USG i gin stwierdził po zmierzeniu główki, że ciąża jest młodsza i bez sensu jest robić to badanie. Zalecił żeby przyjechać za 2-3 tygodnie :(
Ale i tak dobrze bo mógł zrobić badanie i skasować 200zł a ja dalej bym nic nie wiedziała. Trochę jestem zawiedziona, bo strasznie czekałam na to USG i miałam nadzieję że poznam płeć.
 
Ja tez byłam dziś na USG i gin stwierdził po zmierzeniu główki, że ciąża jest młodsza i bez sensu jest robić to badanie. Zalecił żeby przyjechać za 2-3 tygodnie :(
Ale i tak dobrze bo mógł zrobić badanie i skasować 200zł a ja dalej bym nic nie wiedziała. Trochę jestem zawiedziona, bo strasznie czekałam na to USG i miałam nadzieję że poznam płeć.

Monika A - a co za badanie miałaś mieć za 2 stówki? Genetyczne?? Bo napisałaś "to badanie".
 
Czesc Mamusie! I ja wyszlam niepocieszona z wczorajszego usg :nerd: Dzidzia zlaczyla nozki i nic nie bylo widac, ale ze skoro tak sobie je laczy to musi to byc BAAARDZOOO wstydliwa dziewczynka :-);-):-) No i znowu musze czekac do nastepnej wizyty. Pozatym dostalam karteczke na badanie glukozy (o co chodzi w tym badaniu?) i "zaproszenie" do szkoly rodzenia. A ja myslalam ze jeszcze mam czas :tak:
 
Weronika bo glukoze robi sie w 25-26 tyg ciązy i na szkołę tez sie wtedy zaczyna chodzić;-)fajnei ze cie zaprosili:cool2:
Zjawka najważniejsze ze z dzidzią ok a płeć jeszcze poznasz dopiero połowa ja Amelke poznałam dopiero w 37 tyg bo tak sie wykręcała ze nie było widac;-):sorry2::-D a fenetrol nei ty jedna bierzesz i brać napewno jeszcze nie jedna będzie i dzidzie sie rodza zdrowe:-) a dostałaś do tego leku jeszcze izoton czy coś takiego bo to neutralizuje skutki tego fenetrolu:-p
a ja byłam tak wykończona wczorja ze padłam o 20,30:szok: i wstałam o 4:no::baffled: wyspana i zwarta:-p:-D
 
reklama
nie było USG!!!
lekarz na moje pytanie czy robimy powiedizął że nie bo MU SIE NIE CHCE!!!!Badan znów nie rpzepisał - BO JUZ NASTĘONYM RAZEM PRZY GLUKOZIE!!! Blukoze powinnam miec ok 22-23 a wg jego widzimisie miałabym w 28 tc!!!Na widok mojej wagi złapał siez agłowe i powiedizłąm O BOŻE!!! NIC DZIWNEGO ZE STAWY PANI NAWALAJĄ!!!
wyszłam roztrzęsiona i z mocnym postanoeieniem ze więcej nie chcę go widziec.Potraktował mnie jak gówniarę i jakbym w ogóle w ciazy nie była.O badanie tętna musiałm sie upomnieć!!!
Jeszcze tego samego dnia umówiłam sie an prywatna wizyte do innego lekarza na 5 listopada na 18.30!!!
Ryczałam wczoraj pół dnia przez tego skurwysyna i czułam sie jak gruba i niewazna smarkata... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry