reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ja też trzymam za was kciuki wszystko będzie dobrze;-)
o 13 mam usg czuje że moje kochane okaże się dziewczynką ale nie wiem czy to bardziej mój instynkt czy chęć posiadania córki bo czasami myśle że to chłopak oby się ujawniło bo już chce wiedzieć Zuzia czy Adaś
brrrrr do tego badania tak wolno czas leci a ja się czuje jak małe dziecko które ma otworzyć świąteczny prezent


http://www.glitteryourway.com]
 
reklama
hejka dziewczyny!
Ja mam usg 8 go, i też nie mogę się już doczekać! Darinia-czyję się podobnie...jak ty!Ale z tyn że już mam chłopaka,i oczywiście teraz chciało by sie mieć dziewczynkę..Ale jak mój P.mówi..niech będzie co chce..dla niego nieważne..ale nie mówi,że nie chce wiedzieć..
Pozdrawiam !!
 
witam sie z łóżeczka!! napisałam wam gigantycznego posta i mi zeżarło:wściekła/y: no trudno.. nadrobię wieczorkiem, bo teraz zbieram się do lekarza (ale ogólnego) - chcę wysępić L4 na tydzień.. przypętało się jakieś choróbsko, więc mam nadzieję, ze mi nie poskąpi, a jeśli nie to popędzę do gina...:-):-):-)
 
Cześć Mamusie!!!

A co nas tu dziś tak mało?
Skaba1- daaaawno cię nie widziałam? Co u ciebie?

niekat, mrowa, milla, telma, giza, remeny i cała reszta- gdzie się podziewacie dziewczyny:szok:
 
Skaba- chyba cię wywołałam w myślach, bo jak wrzuciłam swojego posta to już byłaś :-D. Ale to niedobrze, że cię rozłożyło!!!!!:wściekła/y:! Ale co to przeziębienie? Kuruj się kochana i najwyższy czas odpocząć na L4:tak:. Pociesz się troszkę lenistwem:-).
 
Oj ale fajnie przeskoczył mi dzidziuś w suwaczku. Jaki już fajny grubiutki:-D. Słuchajcie ale od soboty mam ubaw z moim brzuszkiem. Tak ok. godz. 22 mała robi takie akrobacje, że gołym okiem widać zmieniający się kształt brzucha:-D:-D:-D. Miałam aż nagrać króciótkie 1 min filmiki na aparat aby mieć pamiątkę, ale akumulatorki mi padły i się właśnie ładują:-D. Ostatnio wyglądało to tak jakby siedziała pupcią na kręcosłupie i po prawej stronie obok mojego pępka wychyliła główkę. Jak patrzyłam z góry na mój brzuch to tak jakbym miała 1 wystający pagórek :-D:-D. Albo to była główka albo pupcia. Obserwowałam brzuch godzine.
Ostatnio też zauważyłam że moje dziecko lubi się ze mną bawić i tam gdzie przykładam rękę tam mnie kopie przesuwam rękę to i ona się przesuwa:-D:-D:-D. Ubaw mam po pachy.
Czasami to się zastanawiam czy to normalne, że ona tak szaleje:dry:? Aż tak? Mój mąż jak przyłoży rękę do brzuch to jest przerażony tym co mała tam wyprawia:-D. Ostatnio stwierdził, że może jej jest tam za ciasno:-D:-). Ale cóż bedzie jeszcze ciaśniej:-p.
 
reklama
Przyszła Mamusiu, fajne takie "zabawy" z maleństwem. Przemko też był taki ruchliwy. A teraz didzia znacznie mniej aktywna, ale może się rozkręci.
Niekat, z niecierpliwością czekam na wyniki z USG. No i mam nadzieję, że wszystko ok, tylko dzidzia do leniwych należy i tyle.
A ja już się świetnie czuję, więc korzystam jeszcze z wolnego. Synuś w żłobku, to mogę się pobyczyć. Dzisiaj zrobiłam przegląd ubranek po Przemku. Na 68 i większych mam sporo, choć pewnie jeszcze jakieś braki wyjdą. Ale na 62 prawie nic nie ma. A na 56 to już całkiem pustki i zastanawiam się, czy cokolwiek w tym rozmiarze kupować. Bo jak dzidizek będzie taki duży jak Przemko (miał 57 cm) to i tak sie nie przydadzą. Chociaż teraz lekarz nie mówi, że dzidziuś miałby być taki duży. No i chyba dziewczynki rodzą się troszkę mniejsze. Sama już nie wiem. Ale czasu jeszcze sporo.
 
Do góry