reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

hej wam dziewczzyny jak tam poranek i popoludine minely??? bo mi wspaniale!!! dzis moj mezus z samego ranca po brzuszku mnie glaskal i dzidzie chcial zbudzic bo nie mogl sie juz doczekac jak go kopnie hihihih bo dzidzia kopie juz na tyle mocno ze czuc przez skore :) no i udalo mu sie maly wiercuoch strasznie sie krecil pewnie glodny byl. Dziekuje za pozdrowionka przyszla mamo myse ze bede tu zagladac przynajmniej 1 raz dziennie milo byc wsrod podobnych stanem hihiihi:tak: ja mieszkam w Wiedniu i w tym tygodniu mam wizyte u ginka a w nastepnym w klinice gdzie rodze wiec troche napiety plan tymbardziej ze moje dzieciaczki musze zabrac ze soba :) wiecie co jak was tyk slucham z tymi szpitalam to glowa puchnie zeby za porod rodzinny sie placilo tu to nie do pomyslenia ja jestem w panstwowej klinice a standard jest b. wysoki na poziomie prywatnej w polsce wiem bo rodzilam w semmelwais 2 razy :) porodowka jest 1 osobowa z pelnym wyposarzeniem pilki fotele porecze muzyka swiatla ile badz jest super i moj mezus byl 2 razy przy porodzie i pepowinke przecinal ;-) i nic nie placilismy!!!!!!
 
reklama
justyna to ty chyba jako jedyna tu masz już teraz dwójke dzięci na swiecie czy ja coś przeoczyłam (kogoś znaczy):laugh2:wiemy juz ze za granicami naszego kraju kochanego rodzi sie przyjemniej ale cóz - ja przynajmniej musze rodzic w Radomiu gdzie póki co strajk pielegniarek zastapił strajk lekarzy i wszytscy sa wiecznie niezadowoleni...:dry:
mamma80 jeszcze nie wiem ale jak bęzie córa to Emilka;-)
 
Wiecie mnie tez dziwi, ze za porod rodzinny trzeba w Polsce placic. Wszedzie do tego zachecaja a w Polsce robia z tego luksus na ktory niestety nie kazdego stac... bez sensu troche no i szkoda, ze jest tak a nie inaczej. Jeszcze moge zrozumiec system gdzie jak sie placi za szkole rodzenia to porod rodzinny jest gratis (moja kolezanka tak rodzila - chyba w praskim )
A i rozbieznosc cen tez jest niezla z tego co widze.
 
reklama
Do góry