reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dziękuję za te wszystkie słowa pocieszenia i zrozumnienia jeśli chodzi o moje dzisiejsze poranne nerwy. Jesteście KOCHANE!!!:happy2:

Ale mnie drzemanina złapała (może po tych nerwach:-p). Kimnęłam się na pół godz. a tu wyszło z tego prawie 2:zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Muszę się teraz uwijać z obiadkiem i jadę póżniej po mężusia do pracy (tym razem już autkiem) i wybieramy się na spotkanko z położną:happy:.

ZJAWKA- jeśli chodzi o Arkadię to ja w H&M w kolekcji mama, nic nie mogłam dla siebie znależć. Miałam wrażenie, że tam to pojawię się dopiero w 9 m-cu, aby się w coś zmieścić:zawstydzona/y: wszystko taaakie wielkieeee:-p. Za to na normalnej kolekcji kupiłam sobie jeszcze w lipcu 2 tuniki, które też teraz zakładam.
Ale szczerze polecam C&A kupiłam tam ostatnio sukienkę na wesele (ze zwykłej kolekcji i często w niej pomykam, bo jest czarna i jak założe biżuterie elegancką to wygląda b. elagancko a jak sweterek to wygląda bardziej na luzie;-)) i spodnie dresowe z podwyższonym stanem na dziale 9M(czyli dla ciężarnych) do pomykania po domciu:-p. Choć te spodnie bardzo elegancko wyglądają pod tunikę(nie widać, że to są dresy), ale na razie dostałam spodnie sztruksowe od bratowej z pasem ciąż. i są rewelacja. Nic juz nie uciska:-):-D:happy2::cool::happy::-p.
Może się teraz coś zmieniło w kolekcjach, bo ja byłam m-cu temu w Arkadii. A swoją drogą jest to mój ulubiony sklep:-). Tam jest fajnie, bo wszystko tematycznie jest porozstawiane i bardzo dobrze zaopatrzone są H&M, C&A, Zara i Royal Collection (ale na niego muszę poczekać-tam zazwyczaj ubierałam się do pracy i teraz nie ta figura:zawstydzona/y:i nie te potrzeby:-p).

A co do cc to też wolałabym aby to była ostateczność, choć znam bardzo dużo osób, które prosiły o cesaerkę a nawet za nią płaciły:sorry:. Ale podobno przy naturalnym porodzie wydziela się hormon, który od razu tworzy bardzo silną więź między matką a dzieckiem:happy2:. Czytałam o tym artykuł, że nawet kobiety, które zdecydowały się oddać dziecko po porodzie jak rodziły nat. to zmieniały zdanie, bo tak silna więź się zawiązała.

Buziaki...i lecę robić leczo:-);-)!!!
 
reklama
Mamma80 - I jak ten film podobal ci sie??? Ja che go bardzo zobaczyc bo pare scen bylo nagrywanych w Jaroslawiu z tamtad pochodze. I jestem ciekawa jaki ten film jest.

Kaszalocki- Witaj w gronie Marcowek!!!

Remeny - Haha ale sie usmialam jak przeczytalam ta ulice. Naprawde niezla nazwa.

Zjawka - To fajnie ze wszystko w pozadku. Tym brzuchem to sie nie martw. Ja juz prawie w 19 tygodniu jest i tez malo co widac. Tylko na wieczor wychodzi jak pilka a w dzien to nie ma.

A u mnie nerwowka teraz od paru dni bo wesele juz za niecale dwa tygodnie. I sie martwie czy wszystko napewno zalatwione. Dzisiaj mi sie nawet snilo ze przyszlismy na sale a tutaj nawet nie udekorowana. Tragedia z tym weselem jak bym wiedziala ze to tyle streso to chyba bysmy poczekali. Jeszcze w tamtym tygodni zamowilam sobie takie biale japonki na internecie takie wyzsze troche zebym miala na wieczor bo pewnie na szpilkach nie wytrzymam cala noc no i przyszly bo nie ma rozmiaru. Czekalam tydzien czasu i dopiero dostalam email ze nie ma takiego rozmiaru. Ale sie wkurzylam no i musze teraz gdzies indziej poszukac.

Od piatku jak wiem ze to chlopiec to juz dwa razy bylam na zakupach :-) I chcialam sie pochwalic co nakupilam ale cos mi niechce aparat chodzic jak podlacze do komputera ale mam nadzieje ze to naprawie i sie pochwale. ;-)
 
ZJAWKA cieszę się że wszystko ok u dzidzi:-)
darinia pisze:
mam kilka kolezanek ktore chciały zeby drugie dziecko tez bylo dziewczynka bo uwazaja ze dwie kobietki sie szybciej dogadaja i w zyciu bardziej beda sie wspierac
wiesz co ja mam rok młodszą siostrę ale dwóch tak różnych charakterów to ze świecą szukać:eek:. Ale ja też marzę o drugim chłopaku, bo uważam że 3 lata różnicy to już jest dużo i chłopak z dziewczyną już się nie dogada:huh:. Najlepiej żeby parki były rok po roku albo różnica 6-8 lat, 3-4 lata to są inne światy. Taką mam teorię:happy2:
niekat pisze:
słuchajcie kupilam sobie spodnie na allegro i się okazały za duze kuźwa!!!!
a nie możesz wymienić na mniejszy rozmiar czy kupowałaś uzywane??:confused2:
PrzyszłaMamusiu ja ostatnio byłam świadkiem jak nakrzyczały na dziewczynę w ciąży, akcja byłą taka że ona płaciła za badania no i miała zrobić obciążenie 75. Te jej nic nie powiedziały ze przed wypiciem najpierw na czczo potem po godzinie od wypicia i po 2. Jak ona zapłaciła to te jej chlust i kazały wypić, ta niewiele myśląc wypiła, a te dopiero a na czczo Pani zrobiła??Niee a dlaczego.... I jazda. Ta mało sie nie popłakała tam:shocked2:
Dziewczyny a kupowałyście już z Happy mum? Bo ja sobie chce zamówić tam 2 spódnice i nie wiem czy ta rozmiarówka też jest z kosmosu.
Ja kupowałam sobie jeansy i musisz brać rozmiar mniejsze niż nosisz:blink:. Ja noszę L a spodnie kupiłam M i i tak są trochę przy luźne w biodrach. A jak wejdziesz na stronę to możesz zobaczyć czy gdzieś w pobliżu nie masz sklepu z ich ubraniami. To byś sobie poszła i poprzymierzała:happy:
mrowa1 pisze:
ja tez mam tak jak Ninja kubeczki na mocz w razie "w"
Ja też mam jałowe i niejałowe, głównie dla Przema:blink:
ZJAWKA pisze:
Ty..też biorę duphaston,ale właśnie wczoraj dowiedziałam się ,że tylko do listopada:-)czyli do 20 tygodnia
Ja też jestem po... Brałam do 16 tyg:happy2:. Nic strasznego, troszkę po odstawieniu brzuszek mnie mocniej bolał, ale oszczędzałam się przez kilka dni no i no-spa:tak: (po 20 tyg łożysko przejmuje funkcję produkcji progesteronu więc standartowo bierze się tylko do 20 tyg)
Dusia że też Wam się chciało weselisko teraz odprawiać:szok:, nie fajniej by było w czerwcu, jak maluch byłby już na świecie. My tak na kościelny czekamy już 3 rok, bo najpierw nie chciałam z brzuchem, potem kaski nie było, teraz dom kupujemy więc to wazniejsze:zawstydzona/y:. Dostaniemy zapału jak nam nie będą chcieli dziecka ochrzcić:-D.
A co do butów to nie lepiej białe tenisówki kupić.:tak: Po oczepinach kto Ci będzie pod suknię zaglądał a śmigać w nich będziesz mogła całą noc i cały następny dzień (wiem to z doświadczenia koleżanek które miały "biały ślub" ;-) )
Uffff nadrobiłam 4 strony:cool:
Wiecie co mój chłop to jakiś niereformowalny:baffled: ja się go pytam czy zapisujemy sie do szkoły rodzenia a ten mi "A musimy?" :angry:No ręce opadają. Przy porodzie też nie bardzo, ostatnio stwierdził że może koleżankę jakąś sobie wezmę on mnie odprowadzi na porodówkę i pod drzwimi będzie czekał.:eek:
Co do cc to ja raz chcę a raz nie, mój lekarza na razie nic na ten temat nie mówi czy chlasną mnie bo już byłam cięta, czy będę musiała się wykazać sama.:dull: 17-go mam wizytę więc się go zapytam właśnie pod kątem szkoły rodzenia czy mam wydawać pieniądze na nią czy sobie odpuścić bo będzie cc.
A tak wogóle dziewczyny po cesarce kłuje was i boli miejsce po cięciu?? Tzn chodzi mi teraz, bo przed ciążą nie miałam żadnych problemów z blizną, zreszta bliznę mam taką kreseczkę że w zasadzie to wygląda jak zagięcie skóry.
Idę robić placki po węgiersku:-p
 
milla podrzuć trochę tych placków do Częstochowy,nie masz aż tak daleko;-):-D:biggrin2::rofl:
Dusia film był fajny,ale chyba tylko tyle.Specjalnie nie powalił mnie na łopatki,ale ogólnie pozytywne mam odczucia.koniec trochę masakryczny:nerd:
Wysłałam właśnie dziecko z babcią na spacer i mam troche spokoju bo taki maruda dzisiaj:sorry:
Z tego co czytam to chyba w najblizszych dniach wiele z nas odkryje co pod sercem nosi:tak::tak:Wizytki się szykują:-)Ja mam w poniedziałek i juz nie mogę się doczekać..
 
witam
codziennie wstawanie po 5 i od 13 jestem juz padnieta zaczyna mnie wszystko bolec marzy mi sie tylko zeby szybko sie polozyc:wściekła/y:
mam juz spodnie z pasem ale musze szukac kurtki zimowej bo ledwo juz sie zapina wiec jak bedzie potrzebna to nie wejde w nia strasznie dopasowana a to juz nie ta figura a checi na zakupy znikome :-( do tego te usg tak pozno a musze zrobic badanie na glukoze po wypiciu tego niedobrego i jeszcze godzine czekac
za to dzis mialam pierwsza prawie w calosci przespana noc :-) ide cos zjesc bo mam jakies dziwne smaki a nie wiem na co;-)
trzymajcie sie :-)
 
Cytat:
Napisał ZJAWKA
Ty..też biorę duphaston,ale właśnie wczoraj dowiedziałam się ,że tylko do listopada:-)czyli do 20 tygodnia

Ja też jestem po... Brałam do 16 tyg:happy2:. Nic strasznego, troszkę po odstawieniu brzuszek mnie mocniej bolał, ale oszczędzałam się przez kilka dni no i no-spa:tak: (po 20 tyg łożysko przejmuje funkcję produkcji progesteronu więc standartowo bierze się tylko do 20 tyg)

dobrze wiedzieć bo mi się kończy już branie w tą niedziele
 
milla29- kurcze a blizna teraz może boleć? nie miałam świadomości- ale pożyjemy, zobaczymy. Narazie ok, nic nie czuję!
mamma80- nie mogę się napatrzeć na twój przepyszny suwaczek.:-D:-D
Dziewczyny, bo ja już zaczynam mieć kompleksy, czy w tym gronie są jakieś przyszłe mamuśki, które mają rozmiar większy niż XS i S????:zawstydzona/y: Bo ja niestety zaczynam się tu czuć jak słoń w składzie z porcelaną:-:)-(

A tak jeśli chodzi o figurę po cc, to waga zeszła mi bardzo szybko, ( w sumie przytyłam 10kg, a w 5 tyg później nic już nie było), za to brzuch to masakra!!!!!!!!!!!!! Zrobiła mi się ze skóry taka obwisła fałda, (wiem brzmi okropnie), masa czasu i ćwiczeń żeby się tego pozbyć. Z tego co słyszałam z tym brzuchem nie jestem odosobniona, ponoć tak się robi liedy tną w "uśmiech":no::sorry:
 
reklama
Do góry