reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

czyli tak jak podejrzewaam na poczatku trzeciego trymestru sie zwykle zaczyna:-) i mówisz mrowa ze polecasz??? pomogło ci to przy porodzie?? z niemowlakiem to sobie juz poradze bo jestem matką juz ponad trzy lata ale fajnie byłoby wiedziec jak oddychac zeby odrętwiałe palce u rąk nie wyginały sie bolesnie do tyłu, i jak nie przysypiac miedzy skurczami heheheh - takie wspomnienie sprzed lat;-)
 
reklama
czyli tak jak podejrzewaam na poczatku trzeciego trymestru sie zwykle zaczyna:-) i mówisz mrowa ze polecasz??? pomogło ci to przy porodzie?? z niemowlakiem to sobie juz poradze bo jestem matką juz ponad trzy lata ale fajnie byłoby wiedziec jak oddychac zeby odrętwiałe palce u rąk nie wyginały sie bolesnie do tyłu, i jak nie przysypiac miedzy skurczami heheheh - takie wspomnienie sprzed lat;-)
Ja polecam i to bardzo bo nauczyłam sie oddychać i wiedziałam mniej wiecej co mnei czeka ale jak pisałam miałam cc:-(
ale oddychanie zastosowałam pierwsza faże;-)jak mi wody odeszły
 
huhhhhhh tyle się opisałam i mi się nie zapisała odpowiedz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

niekat- ja też właśnie słysałam, że zapisy są od 25 tc ale nic na ten temat nie wiem gdzie? co? jak? i dlatego planuję się już teraz dowiedzieć, aby móćsię jeszcze nad tym zastanowić i ewentuanie zapisać :-)
Co do nurtujących pytań dot porodu uważam, że nie jest za wcześnie aby dowiedzieć się czego o porodzie i kosztach z nim związanych. Ja własnie dlatego jutro mam spotkanie z położną (dodatkowo będę miała okazję się zapoznać z nią osobiście, bo znamy się tylko ze szłyszenia przez tel- poleciła mi ją moja bratowa, która rodziła z nią 1,5roku temu:-p).

Poza tym ja jestem taka, że lubię mieć wszystko wcześniej zaplanowane i dlatego nie chce wszystkiego załatwiać 2 m-ce przed porodem, bo to może być różnie:confused2:. A tak to powolutku i wiem na czym stoję :-).
 
Kaszalocik- witamy!!!!!! Cieszymy się, że nasze grono się powiększa:-). Dopisz się do wątku poznajmy się to zostaniesz dopisana do listy:tak:. A już jesteś na tym wątku.

Ara- też witamy!!!!(widziałam, że dziś do nas dołączyłaś)
 
przyszła Mamusia i to sie chwali - jednak przejde sie do tego szpitala;-)i tak mam po drodze z pracy to sobie kiedys wstąpie heheh:happy2:jak mnie będą besztac to im powiem : musze wiedziec wczesniej ile brac kredytu na was konowały i zdziercy:-D zeby "urodzic po ludzku"
 
reklama
Kaszalocik- witamy serdecznie!!!!
Mrowa-super,że już lepiej!
Przyszłamamusiu- u nas, (tzn. w szpitalu, w któym rodziłam córkę i teraz też mam tam w planach rodzić), zapisy do szkoły rodzenia są od 24 tygodnia. Zajęcia 2 razy w tygodniu - wieczorami. Polecam zwłaszcza mamusiom, które poraz pierwszy będą mamami. Chodziliśmy z mężusiem i skorzystaliśmy. Nauczyłam się odpowiednio oddychać, co znacznie ułatwiło postęp rozwarcia, niestety przy 10cm spadło tętno i skończyło się na cc, (mała miała nóżki owinięte pępowiną i kiedy zeszła do kanału rodnego ,to pępowina się zacisnęła).:no:
Niekat- czy twój szpital nie ma na stronie internetowej cen "swoich usług"? może nie będziesz musiała iść?!

A tak nawiasem mówiąć to troszkę mnie przeraziłyście tym,że już tak planujecie wszystko co związane z porodem. Szczerze powiem,że moje myśli tak daleko nie sięgają, (może nie chcą sięgać):sorry:
 
Do góry