reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

wizyte mam dopiero 29 października:-(czemu ten miesiąc musi trwac az tyle dni... nie mógłby krócej;-) nie wiem czy zatrzymuje wode ale pije bardzo dużo ostatnio - noc stopa chce mi sie chlac wode albo herbatki owocowe (unika zwykłych i kawy z wiadomych wzgledów) własnie ostatnio męzus kochany kupił mi z Vitaxa herbatkę owocowa i sie nią opijam kilka razy dziennie, do tego herbatka dla ciężarówek z Hippa, cytrynowa z ekolandu i woda woda woda - ale siusiu biegam co 10 min wiec razej nic nie zatrzymuje.Nie wiedze tez po dłoniach zebym puchly - obrączka schodzi gładko na razie:happy: ja chyba po prostu tyje!!!!!łee juz mam 3 kg do przodu a to dopiero 17 tc:dry:nie podoba mi sie to ale trudno sie w sumie dziwic bo apetyt to ja mam jak cholera -cały weekend jechaliśmy rodzinnie na placakach po bytomsku(węgiersku - jak kto woli) wiec kalorii było mnóstwo:szok: zwłaszcza ze jem wieczorem - grzech. Dziś znów grzybki na obiad:happy2:ehh
Oliwia wczoraj po kapieli jak zwykle rysowała palcem po zaparowanym lustrze w łazience i jak zwykle narysowała mame tate i Oli - mama była z okragłym brzuszkiem i trzema kółeczkami w środku - dwa na górze i jeden wiekszy na dole....:-Dheheh bo tam jest jeszcze mały dzidziuś.Dla tego dzidzuisa zbiera nawet cukierki.jak ma trzy to zje dwa a jeden schowa dla dzidzi.:happy2:
 
reklama
Witajcie!
Kolejny tydzień przed nami :-) A ja miałam wczoraj miłą wizytę bo odwiedziła mnie koleżanka, która notabene też poznałam w sieci:-D. Bardzo miło spedziłyśmy wieczór
PrzyszłaMamusiu Czyli jechałaś przez moje strony :happy:(pod Ostródą mieszkają nasi rodzice). A tak na przyszłość to nie polecam tej trasy, może najszybsza ale teraz ostatnio zawsze zatkana, proponuję jechać przez Włocławek Grudziądz Świecie do Gdańska. Drogi niefajne ale nie ma remontów i jedzie się jednostajnie:tak:. No i cieszę się ze udał Ci się wyjazd:-D
ale coś czuję, że to będzie chłopczyk...okaże się w środę (mamy USG 3/4D to powinno być już widać)
Wiesz mi dziewczyny powiedziały że nie warto teraz robić 3/4D że lepiej poczekać do 25 tyg wtedy jest efekt:blink:, bo teraz na razie to jeszcze widac małęgo chudego kosmitę ;-) Ja w przyszłym tyg idę na zwykłe połówkowe (bo musze przed wizytą 17.10 zrobić) a na 3/4D umówię się na za jakieś 4-5 tyg:-). Najgorszę że w przyszłym tyg glukoza mnie czeka bleeeeee:sick:
asze witaj gorąco, mamy nadzieję że będziesz u nas bywać:happy2:
niekat pisze:
brzuch mi sie tak skubany rozciaga ze przy ziewaniu czy przeciaganiu az skóra boli
a mi się wkoło pępka takie rozstępy porobiły:sorry:
Współczuję Ci problemów ze spaniem, najgorsze to leżenie i wkurzanie się że zasnąc nie można:-(
 
Hej Marcóweczki!
Witam po weekendzie. Kurcze jak ja nie lubię poniedziałków, (wiem,wiem nic oryginalnego:-D). Wiecie co jeszcze 3 tygodnie temu śmiałam się z mojej przyjaciółki, która jest w ciąży 3 tyg. wyżej niż ja,ze ma brzuch tak duży jak miała w pierwszej ciąży w 7 miesiącu.
A teraz już mi nie jest tak wesoło, bo niby przytyłam tylko 1,5 kg, a brzuch już też mam taki jak z Amelką w 7 m-cu. Wiem, że to prawdopodobnie rozciągnięta skóra i w ogóle, ale przeraża mnie to co będzie dalej...:wściekła/y:
 
Hej Kobitiki, co wy wszystkie w pracy czy już na spacerkach z dzieciakami?
U nas dopiero dochodzi 10.00, więc my dopiero po śniadanku i rozpoczynamy dzionek...:tak:
 
telma ja juz zapomniałam o śnaiadanku, teraz myślę co tu na drugie mlasnąć :-).
A ja w piątek kupiłam sobie wagę łazienkową i z przerażeniem patrzę na jej wskazania. Ja właśnie myślę co tu zrobić, wystawiać ubrania, poprasować czy iść na miasto po zakupy. Wszystkie czynności są niezwłoczne ;-)
 
Właśnie co by tu robić:oo:Ja chyba niestety będę musiała zasiąść do żelazka bo już Jasiek nie ma nawet jednej bluzki wyprasowanej,a stos leży i nabiiera mocy prawnej;-)Co prawda bardzo nie lubię,ale cóż.........
 
Witam

Ja cierpie, mam taki katar i nic nie pomaga, pocieszam się że to trwa 7 dni więc jeszcze dwa i będzie po,
Ja zaraz będze drugie śniadanie robiła i dziś jeszcze z młodym do ortopedy jesteśmy umuwieni, więc troche dzień zajęty
 
reklama
mamma jak mus to mus ;-)
Ja to chyba sobie teraz tą czynność odpuszę, właśnie powiesiłam 2 pralki na suszarkę to wieczorem przy M... sobie poprasuję Fuuu ale mam zgagę po śniadaniu
 
Do góry