reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

No i sie melduje wlasnie wrocilismy od lekarza infekaca ucha nas dopadla:wściekła/y:i mamy antybiotyk:wściekła/y::no:tylko ciekawa jestem z kad ta ifekcja te irlandzkie dzieci to bez czapek chodza aly ja zawsze zakladam:crazy:Uciekam bo pancio znowu marudzi:no:
 
reklama
Dorota bo uszy moga zachorowac tylko od wewnatrz nigdy od zewnatrz tak ze mitem jest to ze dziecku uszka zawieja i bedzie miał uszy;-)
Mela miała często uszy od kataru, od ulewania (jak była mała) i wiem ze moga byc tez od gardła i migdałów
 
Patikaz witaj na marcoweczkach!!!

giza- oby milenka szybko wrucila do zdrowia. I fajnie ze robi pa pa, Michal robil przez jakies dwa tygodnie papa a teraz jak mu karze zrobic to wklada raczke do buzi zamiast papa

weronika- no juz w swoim domku jak bende miala chwile to zrobie zdjecia. a ty na kiedy planujesz przeprowadzke???

dorota- zdrowka dla kubusia. U nas tez pare miesiecy temu byla infekcja ucha i tez nie mam pojecia skad sie wziela.
 
Hejka ja tylko na chwilke
Wybaczcie ze tak egoistycznie:zawstydzona/y:Moja mama ma dzis operacje albo juz miala nie wiedziala do konca o której godzinie:-(Boze zeby wszystko bylo ok.
Z Kaya juz lepiej ladnie dzis spala obudzila sie tylko raz o 6tej katarek zelzal i jest git troche jeszcze charczy ale wiedzialm ze tak bedzie. Ten splywajacy katar osadzal sie na gardelku.Jak mi jeszcze bedzie tak warczec to pojde do lekarza po jakis syrop wykrztusny.Ale i tak mnie pewnie pogoni i powie ze jest ok jak zawsze:baffled::baffled:To wtedy popedze do polskiego sklepu
Oki musze gnac do garów poki mala kima.
Zdrówka dla wszystkich.Buziaki dla zaleglych solenizantów;-)i milego dnia babeczki papapa
 
witam :-)
pamiętacie mnie jeszcze??:zawstydzona/y:
nie mam czasu żeby posiedzieć dłużej na necie więc tylko wpadam żeby Was poczytać zabieram sie do pisania..... i zawsze coś mnie odciąga od komputera:-( a tu tyle się dzieje wybaczcie
to trochę o nas samolubnie Zuzia to wulkan energii w ciąga dnia śpi tylko godzinkę góra dwie i cały dzień wstaje na nogi wszystkiego się łapie i nawet jak już nie ma sił to wstaje choćby na sekundę za to noc przesypia całą:-) Zębol już jest :-)a znów nie mam tyle czasu żeby sie rozpisac
pozdrawiam:-)
 
Befatka tzrymam kciuki mocno&&&&

pisała do mnie Marteczka ma laptopa w naprawie:-(i tymsposobem odwyk od bb:-( Zuzia miała 3-dniówke i zaczeła raczkowac jej i wszedzie jej pełno . macie pozdrowionka i buziaki od niej :-*
 
Befatka, trzymam kciuki za mamę. Musi być dobrze.
Dorotka, najważniejsze, żeby szybko antybiotyk zadziałał.
U nas też antybiotyk. babeczka znowu gorączkowała. A że trwa to już od soboty, to nie było już na co dłużej czekać. Wieczorem troszkę odżyła i nawet zgłodniała. Tylko ten kaszel jeszcze ją bardzo męczy.
 
Ja tylko na chwilkę, bo Emilka miała problem z zaśnięciem i za nic nie chciała pozwolić, żeby odejść od łóżeczka. Jak tylko się oddalałam, to płacz. W końcu usnęła, ale ja zaraz też się będę kładła.

Dużo zdrowia dla wszystkich chorych dzieciaczków!!!
 
reklama
i znów na szybko - alergolog umówiony na 15.12 niestety dopiero ale wazne że jest.tylko musze zahaczyc jeszcze o pediatre o skierowanie na dodatkowe badania.Mam juz morfo i mocz a potrzebuję jeszcze OB i pasozyty - to taki standardowy zestaw badań na pierwsza wizyte:tak:zrobie mu je na tydzien przed wizyta i będzie dobrze:-pbuxka juz jest ok i tylko szyjka mimo ze bardzo zbladła to jescze sie w nia drapie wiec widac swedzi.
wczoraj przegladałam zdjecia.Znalazłam te na których Marcel jest truskawkowy na polikach i te po tygodniu leczenia.Wieczorem wkleje na odpowiedni wątek dla porównania:sorry2:
ja mam dziś zablokowane od rana kregi szyjne i chodze jak po wypadku:-(a od wczoraj znów kolano wyskoczyło i boli cholernie przy chodzeniu a o schodzeniu ze schodów nie chcę nawet mysleć.strasznie długo rano schodizłam z pierwszego piętra do auta:-(stabilizator załozony i dobrze bo w ogóle bym nie mogła funkcjonowac.Trzaby sie za to kolano wreszcie wziaść - tylko kiedy:zawstydzona/y:
ja połamana, z mężem poprztykana - do domu niby chce wrócić ale nie do konca mam na to ochotę:-(
 
Do góry