reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

No ja też z rana :-)
kra - pytałam ojaca, bo on robi Tymonowi u nas królika i przyznał Ci rację - królik musiał być ciut przystary;-) - tato twierdzi, że dla dzieci tylko młode króliki się nadają bo inaczej mięsko jest już mniej kruche.
Beti - już jutro małżon przyjeżdża na weeken i w końcu robimy chrzciny, no ale 24 wyjeżdża znów na poligon na parę dni a potem od razu do Francji na 2 tyg. szkolenie, więc się prawie miesiąc znów nie będziemy widzieli :no:
Dusia - nie wiem co to może być :confused:
Patikaz - witaj serdecznie!:tak:

A Tymon ma od rana większy kaszel a w niedzielę chrzciny....:-(
 
reklama
Witajcie:-)

Befatka, jakoś przeoczyłam post o chorobie Kayi... buziulki dla niej :*

Ninja, no to troszkę mało masz męża w domu...:-( a byłaś z Tymkiem u lekarza... u nas na kaszel pomogło Deflegmin i wapno w syropie:tak:
 
Babeczka wygląda lepiej. Ale znowu miała 39 stopni :-( I w nocy taki okropny kaszel, jakby miała mi się zaraz udusić. Oj najadłam się strachu. I siedziałam z nią na rękach, bo jak tylko próbowałam odłożyć to zaczynała kaszleć. Zobaczymy co powie lekarka, bo idziemy dzisiaj do kontroli.
Za to rano mnie zaskoczyła, bo robiła papa i mówiła przy tym "pa pa" :szok:
 
Anetka - i jak po sprzątaniu? żyjesz:confused::-D

Gratulacje zapału, może przyjechałabyś do mnie coś pomalować, bo ja jakoś już nie mam na to czasu;-)

Beti -
nie ma sprawy, jak tylko uporam się z moją chatką;-):rofl2: 10 h spania to mało :confused::rofl2: może zamienimy się dziewczynkami :confused::-D
Befatka - zdrówka dla Kayi:-)
Dusia - no nareszcie się odezwałaś! No to już na swoim w ślicznym i czyściutkim domku:rofl2: nie dziwne że nie miałaś czasu tu zajrzeć, ale teraz już nie ma wymówek :happy2: Z języczkiem niestety nie pomogę bo nie wiem :baffled:
Słodziaczek z Milenki, tylko ten kaszel ją wymęczy
 
Witam ja tylko na chwile:-(
U nas noc byla okropna co 20min Kuba budzil sie z placzem :crazy:goraczka jest od 2dni i w nocy tez byla :wściekła/y:zebow jeszcze nie ma a do tego bardzo marudny jest nic nie chce jesc :no: Ucieka bo znowu marudzi moze pozniej wejde i cos napisze
 
Tak dawno nic nie pisałam że nie wiem od czego zacząć.
U nas wreszcie tata nocki w domu spędza, w weekendy jeździ dłubać trochę przy domku, Ala wróciła już na dobre do przedszkola a Basia rozwija się całkiem całkiem :-) Tylko niestety dzisiejszą nockę nam zepsuła, bo najpierw nie spała od północy do drugiej, a potem od czwartej do szóstej. Może pomyliła dzień z nocą. Ja przez to teraz jestem padnięta. Rano zaprowadziłyśmy Alę do przedszkola, dzisiaj był tam fotograf i Ala jak przyszła jej kolej, to się rozpłakała że nie chce mieć zdjęcia z Basią, a mi na tym zależało :no: W końcu zrobiłyśmy jedno bez Basi i drugie z Basią.

Weronika rzeczywiście bardzo pracowita jesteś. My też będziemy cały domek sami wykańczać, najpierw dół a za kilka lat górę.

Ninja do niedzieli może zdążysz go jakoś wykurować.:tak:

Beti od 18 do 9 to znaczy że dobrze nie śpi? To w takim razie Basia śpi tragicznie.

Dusia fajnie że już w nowym domku się zaklimatyzowałaś. :-)

Giza to mała mądrala z Milenki :tak:

Niekat dobrze że w końcu coś pomogło na wysypkę.

Mrówa u nas też Basia wszystko co na podłodze znajdzie to pakuje do bużki.
 
Jeszcze jedno mi się przypomniało, widziałyście moje suwaczki:
Ala ma 3 lata i 6 dni,
małżeństwem jesteśmy 3 lata 9 miesięcy i 8 dni :-D
 
AsiaM - to widać grzeczni byliście do ślubu:-p;-)ale się Wam utrafiło - w noc poslubną dziecko spłodzić nie każdy potrafi;-)bravo za cela:-D
 
reklama
hej
Asia toscie trafili:-D jak 6 w totka;-)
Ninja ciezko byc zona zołnierza i marynarza:-:)-:)-:)-(zdrówka Tymonowi oby mu sie polepszyło:tak:
Giza brawa dla Milenki:-) mój am w nosie jak mu pokazuje papa , kosi kosi lub sroczke:-p
Dorota a moze to 3dniówka?
 
Do góry