reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

PM na dole ma 2 jedynki wiec teraz z tymi u góry ma 4 zebole;-)
biedna Tosia oby jej sie nic nie rozwineło:no:a 3 podobno najbardziej bola:eek:
 
reklama
Kondziorro - no proszę! GRATULACJĘ - Mrówcia - synio idzie hurtem z tymi ząbkami :-D
Anetka- fakt, kolana bolą, ale to żadna sztuka. A co do pracy, z jednej strony to fajnie a z drugiej to mijasz się z mężem :-( no ale lepsze to niż żłobek ;-)
hihi to poproszę szafę - garderobę do sypialni i wiatrołapu :-) Macie może jakiś program do projektowania czy po prostu malujecie ołówkiem??
PM - o jejciu, biedna Tosia :-:)-:)-( ucałuj ją od nas :-*
 
Anetka- fakt, kolana bolą, ale to żadna sztuka. A co do pracy, z jednej strony to fajnie a z drugiej to mijasz się z mężem :-( no ale lepsze to niż żłobek ;-)
hihi to poproszę szafę - garderobę do sypialni i wiatrołapu :-) Macie może jakiś program do projektowania czy po prostu malujecie ołówkiem??

tak olówkiem to bym jednemu klientowi wyceniala godzine :-) Mamy program komputerowy. Nie ma problemu moge ci wycenic ale juz nie dzis bo koncze prace. najlepiej podaj mi wymiary(szerokosc wysokos i orientacyjnie glebokosc) i materialy (plyta lustro rattan bambus lakomat lakobel)- na drzwi a bez problemu zrobie wycene i wysle ci na email :-) Tylko jak bede w pracy a teraz mam 4 dni wolnego :-) anetkadg@poczta.fm to moj email. To piec minut roboty jesli mi podasz opis jak ta szafa mniejwiecej ma wygladac(scianki boczne, cokol, obnizenie, plyta pilsniowa) . jak mi podasz to no problemo :-) ewentualnie przez gg mozemy sie porozumiec :-)
 
Milenka ciut lepiej. Temperatura spadła. Wieczorem nawet conieco mleka wypiła. Teraz Przemkowi zaczęły ropieć oczka. Rano trochę kaszlał. I na razie tyle. Zobaczymy jak jutro będzie to wyglądać.
A teraz zmykam odespać poprzednie nocki. Przez to niedospanie moje AZS zaczyna mi dokuczać
PM, zdrówka dla Tosi
 
Melduję się:-):-)
Chwilami jestem, czytam, nie mam czasu na odpisywanie. Codziennie jeżdżę do pracy, jutro też, muszę zdążyć zrobić oferty do 13.11:tak: Zuzia zostaje z teściową i tatusiem, radzą sobie nieźle beze mnie:tak:
Wszystkim choruszkom zdrówka życzę:-):-)
Solenizantom wczorajszym i jutrzejszym słodkości:-):-):-)
 
Witam
Ja też staram się czytać, ale z odpisywaniem to trudniej:sorry:
Patikaz witaj:-)
Giza, Ewa w głowie się nie mieści, że przychodnie robią sobie długie weekendy, no paranoja jakaś:wściekła/y:
anetka moja siostra też pracuje w takim systemie, jak Ty, ale jak ma 3 dni pracy pod rząd, to juz płacze, bo mały śpi jak ona wraca:-(
weronika Ty kochana wyrabiasz 500% normy na tej budowie:-pJak tak czytam, to masz lepsze "osiągi" od swojego chłopa:-D
Mrówa faktycznie jak te żylaki to rodzinne to lepiej, że teraz się ich pozbędziesz:tak:a Kondzioszka faktycznie hurtem leci z tymi zębami:laugh2:...tylko u nas ciągle przeciąg w paszczy:sorry:
Beti Jeremi dziękuje teściowej za pamięć;-)
PM może to faktycznie zęby:tak: A zapomnieć to tak łatwo się Was nie da....te oczy Tośki w avatarze;-):-p
Moje dzieci dziś zasypiały 2 godziny:angry:
No i może to nie ten wątek....ale co tam Ninja zajęta małżem:-pto mnie nie przydybie:laugh2:Ogłaszam, że Jeremi jednakowoż postanowił raczkować i od niedzieli froteruje już całe mieszkanie:confused2:a od dzisiaj, ja myje podłogi na kolanach:crazy:, bo muszę mieć odpowiednią perspektywę (te małe paluszki niespotykane rzeczy wyciagają spod szafek kuchennych:zawstydzona/y:) Przy czym ulubionym słowem stało się "da" jak tylko widzi coś ciekawego:baffled: no i oczywiście nadal wstaje, gdy dopełznie do szafki, krzesła, czy pralki:angry:
Pierwszy raz też nie pluł królikiem, ale chyba dlatego, że pierwszy raz miał okazję jeść takiego prawdziwego, zdobycznego-tatuś dostał od znajomych:tak: Mam w związku z tym pytanie, do tych z Was, które potrafią takie mięso przygotować. Ja go najpierw przemroziłam, następnie wpakowałam w zalewę na noc, a na koniec dusiłam na jarzynkach 2 godziny....no i twardy nie był, ale nie aż tak delikatny jak kurczak:angry: Mąż twierdzi, że źle go przygotowałam (trza piec nie dusić:eek:), a ja twierdzę, że jednak uszate bydle miało za sobą więcej niż jedno Boże Narodzenie:crazy: Kwestia honoru wchodzi w grę...hehe:laugh2:;-):-D mojego znaczy, a nie uszatego, bo pożarty to już o honorze za późno dyskutować;-)
 
Giza, PM zdrowka dla maluszkow!

Patikaz, witaj!

Befatka, blagam powiedz co Ty robisz ze Kaya tak pieknie spi!!? Chyba Cie zglosze do udzialu w 'supernanny' :-D;-)

MrsF szczepienie kial na pneumokoki i wzwB u nas sa bezplatne szczepienia nawet te 5 czy6w1

Dorotaa, 'u nas' -czyli gdzie?

Moj J mial pierwsze dwie rundy szczepien w PL bo bylismy na wakacjach i 3cie sczepienia byly w Londynie (i to jakos ponad miesiac temu). Tu tez 5 czy 6 w 1nym sa za darmo, chociaz my chodzimy prywatnie. Teraz mamy wzw B za 2 tyg a potem to juz po 12tym miesiacu. Measles, mumps and rubella (chyba po PL swinka odra rozyczka) bedziemy jednak robic oddzielnie.

Mrowa, :szok: wow ale Kondzik zasuwa! chyba jest pare miesiecy do przodu rozwojowo?!

Anetka, to Ty biedna sie z mezem chyba nigdy nie widujesz?! oj ja bym chyba tak nie mogla :no:

JimJam sie budzi wiec lece karmic! Dobranoc :-)
 
Gratulacje dla Kondzia teraz to maly kasownik:-D:-D
Weronika dziekujemy .Normalnie nadajesz sie na zone Boba Budowniczego
Gizia jeszcze raz zdrówka dla Zolinki i Przemcia
Asze fajnie ze nianie sie spisuja
Kra :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dbez komentarza!!
A gdzie Niekat czyzby pozazdroscila Ninji i tez meza uzywa?????:-p:happy::eek:
MrsF kurcze nie wiem moze to dlatego ze moja zaba chodzi spac o 9tej a jak jest Jacek w domu wieczorem( w sensie ma wolne) to potarfi do 11 koczowac co mnie strasznie wkurza.:angry::angry:
Ale mysle ze oni porostu musza sie soba nacieszyc bo szaleja wtedy az sie chata trzesie.A mala rechocze az jej lzy leca:-D:-D
No i ja jestem strasznym spiochem moze ma to po mnie:zawstydzona/y:;-)
 
Ostatnia edycja:
Buhahahahahaha wlasnie zatrybilam ze mi sie watki popitolily jak slusznie zauwazyla Nninja:-D:-D:-D:-D:-DSkladalam zyczenia Jackowi(Remeny) na liscie marcowych dzieciaczków
Juz usunelam mojego posta sorki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
refleks to ja mam hihihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam patriotycznie;-)

Mrsf woalałabym chyba zeby troszke wolniejszy był bo sie martwie czy ta "szybkościa" sobie krzywdy nie zrobi:baffled:
Befatka taaa masz refleks:-D:-)
Kra ja ci nie doradze bo nigdy kicaja nie robiłam:-p:no::-D
Gabrysiu i Ninio wszystkiego anjlepszego na miesiaczek:rofl2::-)

ciekawe gdzie Milla sie zapodziała:confused2::eek:
 
Do góry