reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

A u nas dziś noc do dooopy:wściekła/y:..Antośka pewnie z 10 razy wstawała w łóżeczku:szok:.(dobrze tylko że obchodziło się bez płaczu)..ale jestem ledwo żywa!..Tatuś też się udzielał..i raz to ON nosił córcie i zaśniętą położył do łóżeczka:tak:..tylko za niecałą godzinkę(lub 2) zn,ów stoi!Masakra!..Ale właśnie zjadła kaszkę..i mam nadzieję że zaśnie słodko..
A co Do Alexa ..to też myślałąm o tych badaniach moczu...I...dziś rano synuś dzielnie nasikał do kubeczka..choć był bardzo zdziwiony dlaczego do takiego kubeczka??:confused2:?..Pojechał sam z tatusiem by przekonac się na własne oczy co dalej z tym kubeczkiem(bo jak mu powiedziałam ,że zawiezie tatuś do pani by przebadała to co Alex nasikał..itp...to był bardzo zdziwiony..).A TU MI DZWONIĄ,ŻE DZŚ ZAMKNIĘTE!i jutro też..Jeżeli ze skierowaniem ..i na cito..to zrobią...a tak to trzeba poczekać do środy:-:)crazy:..
No i pewnie poczekamy...
Giza buziaczki dla Milenki..Dużo zdrówka dla babeczki:happy:...No i mam nadzieję że była pani doktor..
beti to faktycznie poszalałaś;-):tak:..Też by mi się przydało parę rzeczy...
O i juz się napisałam....! może później jeszcze zajże,..
 
reklama
Patikaz to długo karmiłas ,ja Melcie karmiłam do 12 miesiaca bez tygodnia i pewnie teraz bedzie podobnie ;-) Kondzik teraz w dzien je/pije cyca 4-5 razy a w nocy zdarza mu sie tak samo budzic 4-5 razy:-p
Ewa to wspólczuje tylu pobudek:-( a wzieli wam ten mocz czy w srode znów powtórka z rozrywki?
 
Wszystkiego najlepszego dla weekendowych jubilatów!

Witajcie po weekendzie. Wczoraj Emilka miała potwornie marudny dzień. To pewnie ząbki - łapka cały czas w buzi i ślini się okropnie. Jak jej pierwsze dwa wychodziły, to prawie wcale się nie śliniła. Dzisiaj już lepszy dzień na szczęście.

Patikaz - witaj na forum
Niekat - trzymam kciuki, żeby alergolog pomógł Marcelkowi
Anetka - dobrze, że łóżeczko się sprawdziło
Ewa - porażka z tą służbą zdrowia. Jeśli w moczu są bakterie, to dobrze by było podjąć leczenie jak najszybciej.
Giza - zdrówka dla Milenki!
Mrówa - dobrze, że już jesteś zapisana na zabieg, ale tak przed samym Sylwestrem? Pewnie i tak się nigdzie nie wybieraliście
Weronika - ja też u nas w domu układałam panele (razem z mężem)
PM - fajnie tak mieć gdzie wyjechać poza miasto. Moi rodzice mieszkają w Warszawie, a do teściów nie bardzo lubię jeździć. Gratuluję postępów Tosi.
Beti - to udane miałaś zakupy. Co do Emilki, to ona już od dawna nie je w nocy. Jak miała miesiąc zrezygnowaliśmy z budzenia jej na nocne karmienie (tak, noworodka trzeba było w nocy budzić!!! za to w ogóle nie chciała spać w dzień)

Dawno Marteczka tu nie zaglądała...
 
Wow Ewa nie zazdroszcze nocnych atrakcji.
To sie Alex zdziwil hmm... co za parca pani bedzie w siuskach grzebac :-D:-D:-D
Gizia duzo zdrówka dla Zolinki.Myslisz ze ona tak ze zlobka te choróbska przynosi??Kurcze az sie boje jak bede musiala isc do pracy bo moja dzieki Bogu jeszcze nawet porzadnego katarku nie miala.
Dzis zwleklysmy sie z lozka o 11 wczesniej byla tylko pobudka przed 10na jedzenie i ok 8obudzilam sie jak mala przyczolgala sie do mnie zeby sie przytulic i zasnela.Matko jakie to slodkie bylo:-)
Musze Wam powiedziec ze jestem w szoku:szok::szok: moja mala od kilku dni strasznie przyspieszyla rozwojowo normalnie co dzien pokazuje mi cos nowego od wczoraj robi kosi kosi,zaczyna sie podciagac do wstawania i juz 2 razy w lozeczku udalo jej sie wstac ale zaraz odpadala heheh.No i zasób slownictwa podwoila :-D:-D
Oki uciekam pobawic sie z mala bo sie obudzila.Dzis u nas pogoda okrapna ciagle leje a poranek wygladal jak wieczór bylo szaro:confused2:wiec znowu siedzimy dzis w domQ
Milego dnia ............
 
Nocka minęła niezbyt ciekawie. Babeczka miała gorączkę, na szczęście po nurofenie spadła do 38, a rano miała już tylko 37. A w nocy spała z nami, bo budziła się co chwilkę z potwornym płaczem albo krzykiem. Pobudek było chyba ze sto. Najlepiej jej się spało na mnie. Nasza przychodnia dzisiaj jest zamknięta, a w dyżurnej nie było miejsc. W końcu przypomniało mi się, że moja koleżanka z podstawówki jest pediatrą i skonsultowałam się z nią telefonicznie. A jutro ma podejść i zobaczyć małą. W sumie jest w dość dobrej formie, przynajmniej w porównaniu z nocką. No i w końcu zjadła trochę mleka - jakieś 70 ml, ale zawsze dobre i to. A teraz śpi.
 
Giza dobrze ze masz choc ta znajoma:tak: biedna Milenka zdrówka dla niej:-)
Doris i tak nigdzie nie wybieramy sei an bal pewnie spedzimy ten dzien ze znajomymi;-) a zabieg jest o 12 a po skończonymz abiegu wychodze tego samego dnia do domu;-)
 
i jestem wieczorową porą ;-) Pomalowałam pokój zielony bo jeszcze przebijało i u Nelci szpalety wokół okien:-) Jutro mam plana pomalować klatkę schodową ;-)

ło matko - Anetka w niedziele 10h w pracy :szok: toż to nieludzkie, a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć??
PM - super że wypad się udał :tak:
Beti - to zakupy udane :cool:
Gratulki dla pięknookiej Tosi i Kayi z okazji zdobycia nowych umiejętności i Joli z okazji kolejnego ząbeczka :rofl2::rolleyes:
Giza - zdrówka dla Zolinki
Pati - na tych fotkach w suwaczku nic dziewczynkom nie brakuje, widocznie chcą trzymać linię :-D
Ewa - współczuję nieprzespanej nocki, to się Alex zdziwił z tym kubeczkiem :-D
Doris - oby szybko wyszedł ten ząbek Emilce :tak:
Befatka - jak ja Ci zazdroszczę tego spania Joli :szok::shocked2::cool:
Mrowa - to mamy taki sam plan na sylwestra:sorry2: Co prawda mieliśmy propozycję jechać (gdzieś koło Narola) do domku ze znajomymi M ale z Nelką to co to byłaby za impreza :nerd: Tak wiec pewnie spędzimy tę nockę w domku przy kominku a czy sami czy z kimś to się jeszcze okaże :-)
 
aaaa Kondzioszce wyszły 2 górne jedynki w końcu!!!!!!!!!!!!!!
jeszcze czekam na 2 górne dwójki bo tez n dniach sie wyzna
 
i jestem wieczorową porą ;-) Pomalowałam pokój zielony bo jeszcze przebijało i u Nelci szpalety wokół okien:-) Jutro mam plana pomalować klatkę schodową ;-)
No prosze jaki masz talent :-) Polak Potrafi :-) ja ukladalam z mezem panele w pokoju i powiem ze to nie takie trudne :-) i szybko idzie:-) Kolana troche bolą no ale dzieki temu sie zawsze cos oszczedzi.

ło matko - Anetka w niedziele 10h w pracy :szok: toż to nieludzkie, a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć??
Pracuje w Centrum Handlowym tzn w firmie zajmujacej sie zabudowa (szafy garderoby kuchnie itp) ale stoisko mamy w m1. 10 h w niedziele to nic w porownaniu z tym ze 7 listopada byla akcja Nocne zakupy i do 24 od 8 rano Musielismy siedziec :-/ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No ale ja jestem z mojej firmy zadowolona i klienci tez. Dobrze mi sie tu pracuje i szef jest super. Pracuje tylko 10 razy w miesiacu a zle nie placa. Moge sie tu dogadac i dlatego pracuje na zmiane z mezem. Jak on ma wolne to ja jestem w pracy i tym sposobem Filipka ominal zlobek. Po za tym Firma solidna wiec nie zamierzam rezygnowac poki filip nie pojdzie do przedszkola :-) No a godziny - jak to w marketach :-(


Ewa - Biedna :-( moze dzis odespisz - tego ci zycze.
 
reklama
A my po lekarzu:-(. Tosia obudziła się z temp (37,7) i mi rano zwymiotowała. W dodatku jak zawsze budzi sie z rogalem na buzi tak dziś z płaczem i była tak osłabiona, że mi się przelewała przez ręce:no:. Dałam jej nurofen i zasnęła i obudziła się rześka jak gdyby nigdy nic. Ale teraz temp. wróciła. Lekarz powiedział, że nic niepokojącego nie widzi. I najprawdopodobniej to wychodzące trójki na górze. Ale aż tak:szok:. W środe mam łapać siuśki (co graniczy z cudem przy moim szaleńcu) no i mamy się obserwować:-:)zawstydzona/y:. Teraz ciągle woła mama i mama, nie mogę jej zostawić na krok. Nawet jak do łazienki idę to od razu słuszę mama:no:. I najlepiej na rękach:eek:.
Weronikaa- dzięki
mrowa- gratulki dla Kondzioszka! To pierwsze ziąbale czy ma już na dole?
ewa- to nie fart z tymi siuśkami:no:. kurde dla mnie to bez sensu przecież dziś normalny dzień a tu sobie długi weekend robią:wściekła/y:
beti -gratulki dla Joli na kolejnego ząbka!
Zdrówka wszystkim chorowitkom!!!!!!!!!!!
Witam nową koleżankę:-)! Fajnie, że ktoś jeszcze do nas dochodzi:-)
 
Do góry