reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witajcie spiochy :-) Ale sie wyspalam :-) A Fifi w nowym lozeczku spal o niebo lepiej niz w tym drewnianym bo sie nie obijal w nocy wiec sie nie wybudzal, teraz stoi przy akwarium a gada z rybkami :-)

patikaz witaj :-) Ja tez nie byłam od początku i dziewczyny mnie przyjęły do grona:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Ale te wasze historie niesamowite :-) Poznac męża jadąc stopem :-) To szansa jedna na milion :-)
 
reklama
piekne historie miłosne zakończone happy endem;-):happy2:

Ewa moze Alex ma cos z pecherzem? mzoe zrób mu badania? udanej imprezki:tak:
Patikaz witaj :-) fajneiz e sie odwazyłas do łaczyc:-)
a wspólczuje ci bycia sam an sam z dziecmi bywa to bardzo męczące:no:
a Ania chdzi do przedszkola?

Buziaki dla Dawidka na 8 mieisaczek zycia :-)
 
Cześć Kochane!:-)
Wpadłam Wam pożyczyć udanego i spokojnego weekendu!
Spadamy do moich rodziców, więc mam nadzieję, że w końcu złapiemy oddech...!:sorry2:
Zdrówko nam dopisuje i w ogóle jest coraz fajniej, bo Martynka zaczyna przesypiać nocki coraz dłużej (dzisiaj obudziła się ok.6-tej na karmienie i pospała do 10-tej:cool2:), fajnie siedzi i coraz śmielej raczkuje! A buźka jej się nie zamyka - ale będą moi rodzice mieli radochę jak ją usłyszą, hehe:-D:-D
A u nas na budowie po wylewkach, więc mamy w domku podłogi! Jupi, jupi!!!:rofl2:
I jest super!!! Przytulnie i przestronnie! No i mam łazienki - wkleję na odpowiedni wątek - proszę o opinię i słowa krytyki!;-):tak:

Wszystkim zaległym solenizantom życzymy dużo uśmiechu i zdrówka na kolejne miesiączki!!!:-):-):-)

Trzymajcie się ciepło i wypoczywajcie w ten długi weeeknd!
Papatki
 
Babeczka bez większych zmian. No może kaszel ciut mniejszy, albo może trochę mniej męczący. Tylko oczko jej troszkę ropieje. Przemywam lekką herbatą i na razie się nie nasila. Teraz ma drugą drzemkę. No taka dość senna jest i marudna, ale apetyt w miarę normalny i temperatury nie ma.
Ostatnio dzieciaki śpią tak do 6:30, Przemko nawet spałby dłużej, gdyby nie musiał wstawać do przedszkola. A dziś oczywiście pobudkę nam zrobili o 6tej :baffled:
Stefanna, wypocznij sobie.
Anetkadg, super, że łóżeczko się sprawdziło. Widać, że i Tobie się podoba i Fifiemu
ewa33, zrób badania moczu Alexowi. My niedawno mieliśmy problem z nocnym moczeniem. U nas pomógł chwilowy powrót do pieluchy. A Alex popuszcza, czy w ogóle przestał wołać siusiu? Jak tylko popuszcza, to może jest tak zajęty innymi rzeczami, że szkoda mu czasu na bieganie do ubikacji i trzyma do ostatniej chwili.

No i koniec spania.
 
Giza szkoda ze Milenke jeszcze meczy :-(zdrówka dla niej
Stefanna to przynajmniej odpoczniesz od dziewczynek dziadki napewno beda rozpieszczac je:tak:

a wczoraj byłam z Kondziem u ortopedy i wszystko ok jak bedzie miał 1,5 roczku to mamy przyjśc sie pokazac:tak: i pan był bardzo zdziwiony ze on taki silny:szok:;-)
a juz pare razy zdarzyło mu sie puścic i stał przez chwile
i chodzimy juz za jedna raczke:tak:
 
Mrowa strasznie się cieszę, że z Kondziem wszystko oki!:-)
Ale szybki jest w rozwoju nieziemsko!!! ;-):tak:
Giza dużo zdrówka dla Milenki - mam nadzieję, że choróbsko szybko przejdzie, żeby się babeczka nie męczyła!:sorry2:
Patikaz witaj z zaglądaj do nas jak najczęściej! Z tego co doczytałam to mamy dzieciaczki z tego samego dnia!;-):tak:
Ewa ja też bym zrobiła badanie moczu, żeby w pierwszej kolejności wykluczyć jakieś zakażenie. Może po prostu ma taki okres..?:confused: Moja Zuza też od czasu do czasu popuści tyle, że w nocy. Zaobserwowałam, że zdarza się to najczęściej jak ma bardzo męczący dzień. No i udanej imprezki urodzinowej życzę!:cool2:
Anetkadg fajnie, że łóżeczko spasowało Fifiemu!;-):tak: Też to przerabiałam przy Zuzi - w ogóle nie potrafiła spać w drewnianym i musieliśmy jeszcze materac robić na zamówienie, bo nasze łóżeczko z Graco było jakieś niewymiarowe...

Zmykam dać Myszkom obiadek i w drogę!
Buziaki i do usłyszenia po weekendzie!:-)
 
MrsF szczepienie kial na pneumokoki i wzwB u nas sa bezplatne szczepienia nawet te 5 czy6w1
Giza zycze duzo zdrowka dla Milenki
Patikaz witaj i zagladaj czesciej ipisz jak tam dzieciaczki:-)

A u nas dzisiaj znowu kiepski dzien:wściekła/y:Kuba caly czas marudzi juz nie wiem co mu dolega:baffled::no:i czasami mam go dosyc takze zaraz sie ubieram zostawiam Kube z Wero i ide na zakupy moze zlapie powietrza i mi przejdzie:baffled:Kuby nie wezme bo pada:wściekła/y:.No i to chyba na tyle uciekam papatki.
 
nie poczytam Was za bardzo i tylko się przywitam z nową mamuska:tak:hejka Patikaz;-)bo mam za chwilę gości:dry:
śpieszę z info o Marcelu.Byliśmy wczoraj na wizycie i pani doktor załamała ręce.Poddała się i dała skierowanie do alergologa.Przepisała dwie maści nowe (hydrokortizon i coś tam na M...) stwierdziła że lekarz, który przepisuje tak małemu dziecku maśc sterydową na twarz to nie lekarza(mowa o innej doktor - ale tylko to pomagało i z chwilą ukonczenia tubki wysypka wróciłą z wiekszą siłą).
Do wizyty u pediatry mam smarowac mu w/w maściami szyjke a twarz tylko parafina i krochmalem oklepywać.No i ta A-dermę mam wreszcei zamówić.
Marcel znów wygląda jak ofiara poparzenia ale jest raczej nie cierpiący.Marudny - to fakt ale usmiecha się cześto i dobrze spi.górne dziasełko po prawej stronie ma lekko opuchniete ale zęba ani widu ani słychu.Natomiast dziasłą ma na tyle sprawne ze podaczas karmienia piersią (sporadycznego) tak mi daje popalic ze świeczki mi w oczach stają....:baffled:
jak na niego patrzę to mi go okrutnie żal i mam ochotę go wchłonąć z powrotem zeby mu było błogo jak kiedy był jeszcze płodem:sorry2:przytula się tak słodko i całuje mnie po nosie.... kochany synuś:sorry2:
 
Niekat biedny Marcelek :-( Ja slyszalam ze krochmal bardzo pomaga przy wszystkich problemach skornych wiec moze troszke pomoze.

A mam takie pytanie: Próbowałaś Pomady ojca grzegorza? Ja to stosowalam jak doslalam choroby skory z wody z jeziora i moja ciocia na łuszczyce tez ale pomaga naprawde. Nie wiem tylko jak ze stosowaniem u tak malych dzieci. Moze poczytaj Apteka internetowa / Boniderm Pomada Ojca Grzegorza, płyn, 500 g Cena: 13.19 pln
to nie jest drogie a naprawde pomaga. Z tym ze do alergologa idz jak najbardziej bo tego nic nie zastapi. A ta pomade moze wyproboj. Moja babcia ja kupowala w sklepiku przy klasztorze.
 
reklama
Niekat biedny Marcelek buziaki dla niego :-( rychło w czas daje wam to skierowanie:baffled: oby wam alergolog pomógł:tak:
udanej imprezki:cool2:
 
Do góry