reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Witajcie,
Emileczka już po kolacji i mam nadzieję, że szybko uśnie.

Sabincia - super, że się odezwałaś, pisz czasem co słychać, bo martwiłyśmy się o Ciebie. Ja słyszałam, że wcześniaki gorzej się rozwijają na początku, ale potem jak wystrzelą, to wszystkiego szybko się uczą.

Ja mam teraz bardzo duży przerób książek, bo jak w dzień Emilka śpi, to musi być cicho, więc czytam. Zapisałam się do biblioteki, bo byśmy zbankrutowali, a poza tym brakowało już miejsca na nowe książki. Ja czytam thrillery, thrillery medyczne, szpiegowskie (Coben, Cook, McClure, Patterson, Grady, Clancy, Forsyth, itp.) Nic pouczającago, ale takie lubię.
 
Witam:-)

Hip, hip dla Zuzanki

36_1_67.gif


Ninja, to już pewnie nie możesz się doczekać jutra... i jak Tymon? Spokojniejszy i mniej marudny? Może to ten pierwszy... ząbek:confused:
Siwona, no po samych...:tak: też ma spory dywanik, ale za długo na nim nie usiedzi, bo mały z niej już komandos w tej dziedzinie...
zawsze za to ubieram ją w ciepłe ogrodniczki lub spodenki i bluzeczkę, skarpetki na pajacyk co by nie zmarzła... :-)
Przykro mi z powodu wujka
[*]
Skaba, bardzo chętnie... tylko czemu w Częstochowie:confused: mi to nie po drodze do pracy:-p:-D
MrsF, to Martynka wpadła w oko Dżemikowi...:szok: ma chłopak oko już w tym wieku:tak:
Giza, ale przeboje z obecną miłością życia... no chyba nic tego nie przebije:tak:
Niekat, i co poskutkowało upomnienie:-D Jola też marudna w nocy, że hej, ale w naszym pozyciu nie jest tak dobrze, żeby coś przerywać:-( no chyba, że mój sen;-)
mam nadzieję, że dzisiejsza nocka będzie bardziej rozkoszna:tak:
Weronikaa, ufff... dobrze, że nic Ci się nie stało... aż strach się poruszać na drodze :wściekła/y: Qrczę, a dziadka powinni zatrzymać na siłę, w końcu to lekarze i takie sytuacje pewnie nie raz im się zdarzyły, a zdrowie i życie człowieka ważniejsze niż urażona duma lekarza:no::angry:
Beti - nie łóżko będziemy kupować, na pewno nie będzie mniejsze niż 180x220 :baffled:
a męża na litość wzięłaś tą gadką o niespełnionej miłości??? :-D:-D:-D
Mam nadzieję, że nie jest ze mną z litości:-D:-D:-D:-D:-D
Mamma, nie jesteś sama...:tak: u mnie też z porządkiem nie jest najlepiej, a Jolka jest pociągająca od miesiąca :zawstydzona/y: jak jeszce kilka dni tak bedzie to idziemy do lakarza, bo ani maść majerankowa ani nasivin nie pomagają:no:
Kasik, dobrze, że się wzięłaś za te żylaki...:tak: mam nadzieję, że w końcu prześpisz jakąś nockę:-) a już niedługo weekend i mąż pomoże przy synkach:-)
Anetkadg, Lilly jest the best!!!:tak:
Remeny, lepsze może będa dla Jacusia kaszki bezmleczne:confused: buźka dla Was :*
A ja miałam w planach sex po ślubie, ale jakoś inaczej się potoczyło:-p
Sabincia, to to już tylko opieprz na Ciebie działa:szok: wpadaj do nas częściej i dziel się wszyttskimi troskami i radościami... w końcu po to tu jesteśmy:tak:
A co wcześniaków też słyszałam same dobre rzeczy o ich późniejszych poczynaniach, a obecnie mam jedną w klasie... i wcale nie jest źle:tak:
Doris, ja też uwielbiam thriller medyczny... szczególnie Cook'a

A moja córeczka jest pokłocona z butelką przed nocnym spaniem:baffled: płacze wije się i tylko pierś jest w stanie jej pomóc, a potem smok w usta, bo inaczej wrzask straszny:szok: co się z nią dzieje?

 
A my wczoraj bylismy na szczepieniu i mial trzy szczepionki naraz:-(ale Kuba byl bardzo dzielny pierwszego ukucia wogole nie poczul:-)troche gorzej bylo z dwoma :-:)-:)-:)-(.Ale sie wazylysmy i wazy 8620 troche tego cialka juz ma tylko na grila wrzucic i wybierac udko czy skrzydelko:-D:-D:-D:-Da z tluszczyku smalec:-).Za to dzisiaj jest strasznie caly dzien marudzi byla tez goraczka 38.3 dalam czopala i przeszlo tylko humor zostal taki sam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


ZUZANKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NA KOLEJNY MIESIAC!!!!!!!!!
 
Duzo zdrowka i radosci dla Zuzi :-)

Sabincia, witaj i zagladaj czesciej :tak:

Dorota, a jakie to szczepienia byly robione?

Moja ostatnia ksiazka to imperium - uwielbiam Kapuscinskiego. ale to strasznie dawno juz bylo chyba z miesiac temu. niestety teraz tylko czasu starcza na lektury ''obowiazkowe'' - the law gazette, the economist i mamo to ja/mam dziecko/rodzice malego dziecka/mother&baby i inne takie madrosci :-D

o mezus z drinkow wreszcie wrocil wiec uciekam! nite nite
 
oh żebym ja miała czas na czytanie... przez ta rpace siostry nie czytam nic prócz Coutchingu i innych tego typu hiper ciekawych pozycji:dry:
niestety niech sie Marcel cieszy ze go kocham bo jednak spałby dziś na balkonie...zeba nie ma dalej a marudnosć została.Jak tylko sie go połozy na podłodze zaraz pełznie w strone moją bądź łukasza i wspina sie po nogach żaby móc spojrzec w oczy z tym swoim wyrzutem: mamo, tato, jak wam serce nie peka mnie tu zostawiac:-pno i trza chłopaka wziaść na ręce wa wtedy sie usmeicha i puszcza ślinę;-)
nicka na szczęscie duzo lepsza a my już po 22 bylismy do snu gotow.wczęsnie dzieci posżły spać wieć my raz dwa po drinku i nanana :-p i spać żeby odespać poprzednią noc (podaczas której dla sprostowasnia dodam ze znalexliśmy i tak chwilę na czułosći jak już Marcello raczyło zasnąć)
sabincia nie załamuj się tylko Niunia!i ja tez słysząłam o wystrzale rozwojowym wczensiaków.Trzebaby byc cierpliwym szkoda tylkoz e Ci tak choruje biedactwo:-(
 
buziaki dla Jeremiego i Tosi na 8 miesiaczek :-*:-):-):-):-)
ja tez ostatnio czytam bardzo mało jednak brak czasu wole poświecic na bb;-)
i czytam zazwyczaj prase:zawstydzona/y:
Dorota to dzileny Kuba był a jak dzis lepszy humor?
 
reklama
A mnie diabli już biorą na to jej spanie :angry: jak obudziła się wczoraj o 6:40 tak zasnęła o 10 i spała 2h i to by było na tyle :angry::wściekła/y::angry: No dobra, myślę, może na to konto nockę prześpi całą i co i doopa :angry: budziła się co chwila i nawet 2x (nie pamiętam o której) wybudzona gotowa do zabawy.
Boże to dziecie ma juz ponad 7 m-cy - kiedy ona zacznie normalnie spać???

Antosiu & Jeremi -
mnóstwa uśmiechu na kolejny miesiączek:-)
 
Do góry