reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

dziekuje za życzenia
i składamy tez Marysi na pólmetku do roczku:rofl2:

Beti nawet nie tknał zupy z królikiem:no::wściekła/y: dzis gotuje koperkowa znów bo mu najbardzije pasowała;-)
oj to z Jolci mała spryciula:-D
Niekat to urodzaj w wesela macie;-)ja tez w nastepnym roku mam 2 na których musowo musze byc;-)
Darina o to fajnie ze masz prace:tak: poczatki beda trudne:-(
 
reklama
Buziaczki dla Marysi i Konradka!

Wczoraj Emilka była do wieczora taka marudna, w końcu zaaplikowałam jej Eferalgan i pomogło! Zaczęła rozmawiać, bawić się. To chyba oznacza, że coś ją bolało, alb się po prostu źle czuła, bo wieczorem miała temp. 37..
Dzisiaj byłyśmy u pediatry z wynikami badań krwi i stwierdziła lekką anemię - mówiła, że wyniki nie są złe, żeby się nie przejmować, że taka anemia jest normalna u niemowląt w tym wieku, ale dostałam zalecenie, żeby wprowadzać dania zewnętrzne, w szczególności te, co zawierają dużo żelaza: cielęcinę, buraczki. Wcześniej nie mogłam się doczekać kiedy zacznę podawać słoiczki, ale zaparłam się, że wytrzymam do końca 6-tego miesiąca, a tu proszę, już zaczynamy!

Darinia - gratuluję nowej pracy!
Beti - Emilka tez często uspokaja się u taty na rękach. Mi się czasami wydaje, że ona potrzebuje czasem odmiany, a nie tak non-stop być z mamą.
Milla - proponuję "odwdzięczyć" się gościom i przy nadarzającej się okazji pojechać do nich i zachowywać się tak, jak oni u Was.
 
milla- no wspolczuje takich gosci. Ale jak do Piatku tylko to juz wytrzymasz ten jeden dzien. Powodzenia.

No tez wlasnie sie zastanawialam gdzie Pm, sabincia, MrsF?????? Gdzie jestescie????

Darinia- no to super ze znalazlas prace w prawie swoim zawodzie;-) Troche ciezko bendzie zostawic mala ale napewno obydwie sie przyzwyczaicie szybko.

Giza- Super ze juz po przeprowadzce napewno bylo to meczace dla Milenki.

Wszystkiego Naj dla naszych wczorajszych i dzisiejszych solenizantow. Przesylamy buziaki!!!!

Niekat- widze ze z tymi weselami u ciebie tak samo jak u mnie. W tym roku 5 :-) na dwoch juz bylismy teraz nastepne 13 wrzesnia i puzniej dwa w ten sam dzien wiec z jednego trzeba bendzie zrezygnowac, tylko glupia sytuacja bo nie wiadomo z kturego.

Doris- to zaczynajcie ze sloiczkami i mam nadzieje ze to pomoze i anemia zniknie.
 
dla Marysi i Konradka moc buziaków na te pół roczku!
Ja też tylko na chwilkę...
Mam zaniesione podanie o wychowawczy na pół roku ,czyli do końca marca...Ale wolałabym juz wrócic do pracy..tylko jak narazie "niejasna" sprawa z przedszkolem..:-(,a żłobka też niema tu u nas..a najbliższy jest oblężony,że:szok:..więc niema szans...nic,tylko czekać do wiosny,a później babcia obiecała pomoc..:tak:
Mój mały (Alex) u babci od wczoraj..ale pewnie na noc już wróci..:tak:,za to jest synek mojej siostry (idzie do 1wszej klasy)..od wczoraj..
Antośka dziś ma dzien spania..:-D.spi i śpi...teraz prawie od południa...
Za to wczoraj nie miała humorku..i mało spała..może bo byłyśmy w ciągłej bieganinie..i w samochodzie..Noce też już ma inne,tj nie śpi już tak cudownie do 6stej;-),ale ma przerwę gdzieś o 3-4tej ..Mam złote dziecko (jak narazie);-)
..I pewie tez już zacznę jej cos dawać innego niż cyc!









 
To ja może na troszkę dłużej...:-p:laugh2:

Niekat, mam nadzieję, że wizyta udana i przy okazji masz porównanie swojego Marcelka z noworodkiem:tak:
Dusia, ja tez miałam dylemat, bo u mnie 2 były zaplanowane na 13 września... wybierałam między siostrą, z którą rzadko się widuję a koleżanką... wybrałam koleżankę, bo więcej znajomych, a tam nikogo bym nie znała, bo nie zaprosiła reszty rodziny:no:
Doris, dobrze, ze już wszystko wiadomo:tak:, ale dziwię się, że zaczynacie od takich rzeczy...:baffled:
No i świetnie, że Emilce ulżyło po przeciwbólowym... może brzuszek albo ząbki...
Ewa, mam nadzieję, że przez pół roku wszystko się wyjaśni i ureguluje z przedszkolem... dobrze, że babcia jest chętna do pomocy:tak:
Ja właśnie godzinkę temu wróciłam od dentysty (leczenie kanałowe bez znieczulenia)...:tak: poczęstowałam Jole mleczkiem i zasnęła... ale najpierw ponarzekała sobie takim śmiesznym tonem z buzią w podkówkę, a oczkami w telewizorze:laugh2:
 
Witam marcóweczki moje kochane
Serdeczne zalegle zyczonka dla Dominisia,Filipka i Pana Prezesa oraz dla Marysienki i Kondzika
U mnie ostatnio byla lipa z czasem od ponad tygodnia nawiedzala mnie nowo poznana kolezanka z roczna coreczka.Przychodzily do mnie codziennie i siedzialy czasem od 10 do 18 a ona to z tych ,,chyba nie bedziesz sprzatac kiedy do ciebie przyszlam"wiec wybaczcie bylam dzielna przez tydzien .
I wczoraj pozegnalam pania choc bardzo mi zalezalo na kolezance bo po przeprowadzce zostalam praktycznie sama:-(
Moze pozniej uda mi sie was poczytac teraz gonie prasowac i nadrabiac zaleglosci z tygodnia
 
Skaba tobie tez buziaki na urodzinki :-*
Befatka to ja bym tez taka koleżanke pożegnała:-p:no: napewno jeszcze nei jedna poznasz:tak: w końcu tam druga Polska;-):-D
Doris mi tez pediatra i nawet ginekolog mówił ze dzieci maja koło 6 mesiaca fizjologiczna anemie:-p dobrze ze wyniki ok:tak:

a mój cycek moich zupek jeśc nei bedzie a tak mu dobrze szło:wściekła/y:
dziekujemy pieknie za życzenia:-)
 
Beti - zaczynamy normalnie - od marchewki, potem marchewka z ziemniaczkiem, itd. Tylko docelowo Emilka ma jeść jak najwięcej tych zawierających dużo żelaza.
Mrówa - właśnie mi tez mówiła o fizjologicznej anemii - ta nazwa wyleciała mi z głowy
Befatka - dobrze mieć koleżankę, ale nie taką, co siedzi Ci cały dzień na głowie.
Ewa - przynajmniej dzieci skorzystają z tego, że jesteś w domu.
 
Wszystkiego najlepszego dla Marysi i Konradka!

a ja jutro z jadę na uczelnie po dokumenty później na zakupy i do fryzjera bo trzeba coś z sobą zrobić :sorry2: po sklepach będzie towarzyszyć mi siostra więc się nie będę nudzić a Zuzia trening przed poniedziałkiem u babci
Padam bo dziś też cały dzień biegałam a jutro wcześnie wstaję
przespanej nocki Dobranoc:-)
 
reklama
Przepraszam bardzo, ale nie dam rady Was podczytać :-( padam na twarzyczkę - od rana do teraz na budowie - wielkie malowanie. I jak wcześniej nie mogłam się doczekać tego etapu - tak teraz marzę żeby już się skończył :sorry2: Tak więc tylko z grubsza - STO LAT DLA WCZORAJSZYCH I DZISIEJSZYCH JUBILATÓW - DZIECIACZKI KOCHANE- ROŚNIJCIE ZDROWO!!!


aaa zapomniałam dodać- dostałam wczoraj @ - po 36 dniach od ostatniej (a wcześniej miałam co 29-30 :szok:), tak więc ciekawe czy mi się to wszystko jeszcze nie uregulowało??? Jeden plus - bezboleśnie :rofl2::-)

PAPA!
 
Do góry