reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam,
asze ja też mam dzień porządków bo od przyjazdu miałam tonę prania a podczas nieobecności kurzaków się namnożyło wszędzie że hej;-)
skaba współczuję papierologii ale też chyba wolałabym być myślami na budowie
mrowa to szalejesz na całego z ćwiczeniami:-)
darinia to miłego opalania:tak:
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych miesięczniaków!!!!
 
reklama
Mrowa - jestemy zapisani na 7.08

Ja po wizycie - dała mi skierowanie na badanie krwi i umówiłyśmy się na USG na wrzesień (bo jeszcze karmie) ale jak mi zmacała szyje to powiedziała "że miękka" więc w porządku:tak:;-)
 
Słodkie buziaki dla Michasia i Kubusia :* :*

Hip, hip, hurra dla Alexa!

13_10_8.gif
13_11_3.gif



Witam:-)
niestety padam na twarz, bo dzisiaj nie znalazłam choćby minutki dla siebie... Jola słabo sypia w ciągu dnia a jeszcze ciągle się nie zadomowiliśmy w naszym domku... ciągle jest coś do zrobienia... Teraz z trudem położyłam Jolę po kąpieli spać... popłakuje sobie przez sen bidulka:-(

Ninja, taki wypad też by mi się przydał... No i niezły weekend Ci się szykuje:-p

Darinia
, może słoneczko spojrzy na Ciebie łaskawszym wzrokiem...;-) Fajnie wychowywać dziecko z najlepszym przyjacielem człowieka... a jak Zuzi psinka pasuje i uczucia te są odwzajemnione, to Zuzia przynajmniej będzie miałą koleżankę do zabawy:tak:

Weronikaa, Ty to nigdy nie masz dosyć:-p:blink: Tak trzymaj...:tak:

Mrowa
, pewnie z tymi czopkami masz rację...:-) ja też bym zrobiła, gdybym usłyszała, że chcą mi je wetknąć:-D

Skaba
, współczuję papierkowej roboty... już za kilka dni weekend;-) bądź pozytywnej myśli...

Mamma, a ja mam do Ciebie pytanko: czy ząb powinien mnie boleć jak byłam dzisiaj u dentysty i zabezpieczyła go... wcześniej wypadła mi z niego plomba, a teraz mam go mieć leczenie kanałowe... Boli jak ch******
A i jeszcze dentystka powiedziała, że nie powinien boleć i mam z tym wytrzymać cały miesiąc... Chyba powinnam zmienić dentystkę...
 
Ostatnia edycja:
ide sobie pochulac na orbitreku:-p
a zapomniałam wam powiedziec ze A6W zakończylam:sorry2: nie dałam rady czasowo:no: zreszta moj zapał osłabł:baffled:
ale robie brzuszki i jezdze na orbitreku mam andzieje ze to wystarczy:sorry2:;-)
mnie to wystarcza:tak:i jestem super zadowolona z efektów bo dawno spadłam z wagi poniżej przedciążowej:-p
dziś byliśmy u pediatry bo marcel znów ma uczulenie:-(nie mam już do tego siły....
 
Mrowa&Niekat, może i ja się wezmę za ćwiczenia to będę miałą więcej siły:-) i w końcu niezły efekt wizualny:-p

Niekat
, pewnie Marcelek kiedyś z tego wyrośnie... tylko dlaczego dopiero "kiedyś"? :-(
 
Ostatnia edycja:
beti - współczuje nie lubię jak boli ząb trzymaj się ;-) biedna Jolcia :-(
weronikaa- cieszę się że masz dobre wieści po wizycie :-)
coś mnie złapało na czerwono więc myślę że jak będę dziennie siedzieć na słoneczku to coś mi przejdzie na brąz jutro to samo a potem obiadek z grilla na działce Zuzi upał nie przeszkadza ma dużo cienia i dobrze to znosi więc korzystamy z odpoczynku na ogródku
teraz ogarnęłam mieszkanie upiekłam ciasto i mykam spać bo rano wstaję przed 7 kolejne pranie i na opolanko Dobranoc
 
Beti mi dentystaka jak teraz lecyzłam kanałowo powiedziała ze jak bedzie bolał to mam przyjsc. to Jolcia daje mamie popalic:sorry2::-( i do tego ejszcze zab współczuje sama nei dawno ból zeba przechodziłam i nie jest to nic przyjemnego:-(
Darina to teraz bedziesz "czekoladka":-)
Niekat ale ty to masz zaciecie do ćwiczen a nie to co ja:sorry2::-pja mam jak pisała słomiany zapał:-p:no::baffled::dry:
 
mrowa - tak jak tak będę leżeć miesiąc to może :sorry2:

to dziś ja otwieram dzień :-) szybko przygotuje wszystko na obiad wywieszę pranie na balkon i ruszamy z Zuzia w drogę
Miłego dnia :-)
 
reklama
darinia to ubiegłas dziś skabę :-D..Ty to masz zapał..juz ci pranie wisi?..to opalaj sie ,tylko uważaj bo naprawdę dziś grzeje! :cool2: będzie z ciebie niezła czekoladka!
A wogle to dziękuje w imieniu Alexa za życzenia wszystkim e-ciociom!:-):tak::-)
faktycznie te 3 latka zleciały ...:tak:
A my wczoraj ( i przedwczoraj)..dzień za kólkiem...bo jak już mam auto to wykozystję;-)..Wczoraj dobrze że już nie zawoziłam P.do pracy:baffled:,ale na 10 mieliśmy wizyte u stomatologa z Alexem,więc od rana do Rz-wa(bo tam na Lwowskiej),i był naprawde baardzo dzielny!:tak:.obeszło sie bez syropku,..i nie było płaczu..no,moze tylko chwilkę;-):-) w tym czasie moja mama spacerowała z Atoska...Póxniej był Smyk-obiecany zresztą..no i autko:happy2:..więc Alex miał dzień udany! no w końcu to jego urodzinki!:-)
Oczywiście małe zakupki były..bo przeceny super!ale nic sobie:-(..-ale mam upatrzone;-)
Tośka to jakby jej niebyło..spała a jak nie ..to grzecznie sobie leżała...Aniołek!:tak:
No i póxniej po Piotrka do pracy..,on z kolei do księdza(sprawy chrztu)..do mojej mamy jeszcze..i wieczorem jeszcze goście..moja koleżanka z dziecinnych lat co obecnie mieszka w USA..Niespodzianka była super!!
A tera Tośka tu cos mi dyktuje...;-),a młody jeszcze śpi.bo wczoraj poszedł aż goscie pojechali..:baffled:..
Zaraz musze lecieć n apocztę i po recepte na szczepionki..(w Piątek szczepienia)..a tu tak gorąco!
beti jak dziś ząbek? a Jolcia dobrze spała? może dzisiaj będzie lepiej spać..i da mamusi odpocząc;-)
Niekat i marowa to fajnie że macie zapał do ćwiczen:tak:.a mi to się poprostu niechce:-:)zawstydzona/y:..ale wyglądać to bym chciała:-D
mamma to masz sprzątania...ale sama z dziecmi..-jakos dłużej to zchodzi:sorry2:(przynajmniej mnie)
asze aa..to u ciebie też wieksze sprzątanko..teraz moja mama (jutro) jedzie do Poznania do cioci..to bedę musiała się sama uporać ze zmiana poscieli...no i to prasowanie:szok:..uzbierało juz mi się trochę:-D:szok:
Cos ta moja mała "tworzy"..więc lecę ją przebrac ..
 
Do góry