reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Wszystkiego najlepszego dla Michasia i Kubusia na kolejny miesiączek:-)
Uśmiechu na twarzy i mnóstwa radosci dla Alexa:-):-):-)

Melduję się:-) zapału do pracy mam trochę mniej niż wczoraj, ale to dlatego, ze moje mysli siedzą na budowie:-) a poza tym moja energia została ujarzmiona w biurokratycznej machinie:-D nie cierpię papierologii, a u nas zanim uruchomię jakiś projekt to muszę tony tego przewalić:no:miłego dnia!!
 
reklama
skaba - ja bym tez myślała o budowie :-)

wstałam o 7 ale budzik obudził Zuzię więc pierś i zasneła tylko ja z nią i wstałam o 8 a miałam w planach załączyć pralkę a później wyjść na ogródek a teraz to mam godzinne opóźnienie ale co tam :-)
miłego dnia wszystkim dużo słoneczka i temperatury do wytrzymania:-)
 
My tez juz wstałysmy, bo znowu była rano qpa!! Moze tak juz bedzie codziennie??
Skaba tez bym myslała o budowie a nie o papierach:tak:
Darinia ja tez dzisiaj planuje troche porzadków, wymiane poscieli, przyjezdza moja mam i sisters wiec sobie popiore i posprzatam. :tak:
u nas znowu upał!!
 
Cześć dziewczyny!

Ranek piękniutki, jakieś tam pokłady siły odnowione - zaczynam kolejny tydzień walki z budową:-p
Jedyny cień tego ranka, to to, ze Tymek już dwa dni kupsona nie zrobił i obawiam się dziś bólu brzuszka :-:)-:)-(

Dzisiejszym jubilatom wszystkiego naj naj!!! :tak:

Miłego dnia Kochane! :-)



To moze ja od siebie parę slow , w ramach prostowania nieprawdziwych opinii. (...)
Weź się ogarnij kobieto... Wpadasz tu bez przywitania i piszesz jakieś dziwne rzeczy... Może zmień nicka na "rozczarowana sobą"...:dry:
 
Ninja- a miałam ostatnio pisać, że Cię podziwiam (i współczuje szczerze) że z mężulem się tak rzadko widzicie przez tą jego pracę :-( ja bym chyba oszalała, jak go 4 dni nie było to myślałam że świra dostanę z tęsknoty (nie mówię tu o braku sexu tylko tak po prostu)

mąż stwierdził, że pewnie ja go w nocy moim chrapaniem budziłam i dlatego nocy nie przesypiał:confused: pewie coś w tym było (choć profilaktycznie się oburzyłam:-)) wysyłam enerketyczne fluidki:-D:-D:-D
:-)

Skaba- buhahaha jakbym dziś mojego słyszała:-D
Nelka zasnęła o 21, cyc o 2:30, 6:15 i wstała coś ok 8 bo słyszałam jak idzie qpa, ale leżała grzecznie sama z pół godz zanim do niej poszłam. I własnie mąż stwierdził ze ja chrapaniem budziłam :zawstydzona/y::-D
Ale stwierdziłam, że chyba za często jej cyca w nocy dawałam (bo nie chcialam dopuścić żeby się rozbudziła i na każde jej wiercenie pakowałam cyca w buźkę i był spokój - zasypiała). Teraz wiem że da rade wytrzymać dłużej :-)

A tak się do męża dziś tuliłam że o mało z łóżka nie spadł :zawstydzona/y::szok:
 
Michasiu i Kubusiu buzaiki na kolejny miesiac:-)
Alex witaj w gronie 3-latków ;-) wszystkiego najlepszego obys zawsze był radosnym i szczęśliwym dzieckiem:-)

Ninja mój jak ostatnio nie robił 5 dni i nic mu nie było ;-) i nawet kazałm Łukaszowi kupic czopki (bo jadł marchewke) to jak tatus kupił to zrobił 3 qpsztale pod rzad:-D raz tez tak było ze nie robił tydzien (wtedy był tylko an cycu) i dzownie do tatusia kup czopki a Kondzik jak to usłyszal od razu zrobił qpsztala:-D;-) widac boi sie czopków błahahaha
powodzenia na budowie:-)
Darina miłego opalania:-) a próbowałas jakiegos przyspieszacza opalania?
Asze to masz dzis dzien porzadków:-p
Skaba a co tam na budowie słychac?
 
100 Lat dla dzisiejszych solenizantów!!!:tak::cool2:


Zapomniałam napisać, jade na 13 do mojej dr od tarczycy, zobaczymy co tam po ciąży się porobiło:sorry2::dry:

A Nele zapisałam do poradni uroseptycznej z tym jej moczem bo już mam dość, tyle czasu pije te świństwa i nic:wściekła/y:
 
reklama
ide sobie pochulac na orbitreku:-p
a zapomniałam wam powiedziec ze A6W zakończylam:sorry2: nie dałam rady czasowo:no: zreszta moj zapał osłabł:baffled:
ale robie brzuszki i jezdze na orbitreku mam andzieje ze to wystarczy:sorry2:;-)
 
Do góry