reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ninja a jesteś?:-)
czy cos przed nami ukrywasz;-):-D

Cicha to u mnei tak samo z tym chaosem;-) jak jestem sama to sie umeim zorganizowac a jak jest Łukasz to mam wszystko rozregulowane:-p


Kolezanka posiedziała poplotkowałyśmy dzieciaczki sie "pobawiły":-D i pojechali o 20:-)
 
reklama
ninja - ja tez tego nie rozumiem ale koleżnaka musiała bo córka sknczyła 3 miesiace a ona znów zaszła .... tyle ze ona przechodzi ciąże lepiej niż ja katar więc... no i ma troje:tak:
 
Niekat - moje zdanie jest takie, że jak ktoś po 3 miesiącach od urodzenia dziecka zachodzi w ciążę , to jest to nieodpowiedzialne. Przecież organizm musi się zregenerować i lekarze mówią, że musi minąć conajmniej 9 miesięcy...
Przecież trzeba na początku najbardziej się oszczędzać , wysypiać itd. A potem? Przecież roczne dziecko nie umie się samo zabawić, więc czuje się zupełnie odsunięte od matki, która musi zająć się noworodkiem. Przecież o wiele starsze dzieci są zazdrosne o młodsze rodzeństwo i jest to zupełnie naturalne, ale 2,5-3 latkowi zawsze można coś wytłumaczyć, choćby w najprostszych słowach i najprostszych przykładach a rocznemu nie da rady...
Ja bym tak Tymka nie chciała skrzywdzić...
No ale wolnoć Tomku...:sorry2:
 
Ja bym tak Tymka nie chciała skrzywdzić...
Ups, ale pojechałaś...:sorry2::sorry2::sorry2:
A ja zawsze myślałam, że mała różnica wieku jest jak najbardziej wskazana i sama chciałabym mieć malucha rok po roku:tak::tak: No może takie skrajności jak zachodzene w ciążę po 2 czy 3 miesiącach (czyli teoretycznie dzieciaki mogą być w jednej klasie:-)) to rzeczywiście dosyć szybko:baffled: i pewnie nie do końca zaplanowane...
Przyłączam się do protestu - Cicha, chcemy zdjęcia!!!!!!
 
mamma - nie lubię leżeć plackiem na słońcu ale jestem blada jak ściana więc trochę muszę pocierpieć
ninja - masz rację z tym skrzywdzeniem starszego dziecka bo noworodkowi poświecisz więcej czasu przez pierwsze miesiące prawie noworodek z matką jest nierozłączny ale z drugiej strony to zależy od rodziców ich organizacji i a czasem i dziadków a co do regenaracji organizmu to moja kuzynka zaszła w ciążę po 3 miesiącach od porodu i mówiła że nie było różnicy w czasie ciąży
cicha - mam to samo jak jestem sama to wszystko zaplanowane i jakoś działa a jak jest mąż to chce żeby mnie wyręczał i nic nie jest tak jak ma być :-)

mam mała gimnastyczkę fik mik i leży na brzuszku :-)a jaka zła jak jej utrudniam przewracanie po jedzeniu wózku nie ma miejsca na brzuszki to znów mostki nogi wystawia za wózek albo sprawdza jak smakują stópki oczy trzeba mieć dookoła głowy;-)
 
He he to mnie urzadzilas ninja ;-) Solennie obiecuje poprawe!
I przyznam, ze troche dziwnie mi sie zrobilo bo przeczytalam w pospiechu i zrozumialam, ze prosisz aby zbojkotowac 'zamieszczanie przeze mnie zdjec' i nie bardzo wiedzialam co ja takiego to zmajstrowalam. Jedna literka a duza roznica;-)

A co do drugiej ciazy to ja bym sie na tak krotka przerwe 3 miesiace do roku nie zdecydowala.Po roku to juz moim zdaniem pikus i zalezy jedynie od sytuacji rodzinnej a przedewszystkim od charakteru pierwszego malucha. Ja wiem jedno gdyby Julek byl inny to zoski by jeszcze nie bylo ale ze mam grzeczne i spokojne dziecko to zdecydowac sie trudno nie bylo. a teraz fakt czasu w bezposrednim kontakcie poswiecam Zosce mniej niz Julkowi ale mala towarzyszy nam we wszystkich zabawach Julka ai julek niezle ja potrafi zabawic gdy zaczyna marudzic wiec mysle, ze nie jest zle. Moge wrecz powiedziec ze nawet lepej niz sie spodziewalam :-)

Mrowa ja ciagle zapominam ale tutaj wszedl na ekrany taki film (nie pamietam tytulu), ktrego bogaterka jest taka dziewczynka troche starsza od twojej Melci ale strasznie mi ja przypominajaca. Za kazdym razem jak widze reklame to od razu mysle o twjej corze:-)
 
reklama
Do góry