reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Mrowa - ja ja śle spóźnione:zawstydzona/y: ciumaski dla Ciebie i mężula z okazji rocznicy :-*

Beti
- super, że na reszcie na swoim, a rodzice w razie "w" pomogą :tak:

Stefanna - dzieciaczki podeślij do babuni i .... nie trzeba będzie mężulowi nic kupować :-D:-D

U nas też dziś dzień pochmurny, co chwila kropiło:nerd:
 
reklama
dziewczyny ja już nie mam szans być na bieżąco:-(

ninja jak domek jest za duży dla ciebie i Tymona to trzeba zadbać o dalsze "zaludnianie" domku:-)

stefanna ja też mam rocznice ślubu za niecałe 3 tygodnie (9 sierpnia):tak:

nie moge wiecej pisac, bo mi sie cos skopalo :wściekła/y:
 
Witam!!
Widzę, ze urlopowiczki wróciły zadowolone, zrelaksowane i naładowane pozytywną energią!!:-):-):-)
My weekend spedziliśmy większość w domku, w niedziele byliśmy u mojej mam na placuszku drożdżowym z wiśniami - pycha. Zuziczek grzeczny i kochany, wyciekają jej z pyszczka hektolitry śliny, przebieram ją kilka razy dziennie:-)
W sobote przeczytałam ( jednym tchem, do 2 w nocy) "Trzepot skrzydeł" Grocholi, polecam, książka w sumie smutna, przerażająca ale warta przeczytania:tak:
Skaba dobrze, ze chociaz od czasu do czasu do nas zagladasz:tak::tak:
Mrówa ode mnie tez wszystkiego najlepszego!!:-):-)
Beti gratulacje przeprowadzki!! Oby Wam się super mieszkało:-):-)
Kasia wytrwałości w remoncie:tak::tak:
Stefanna super avatarek:-):-)
Niekat witaj z powrotem!!:-)
Ninja juz zapisy do przedszkola????:szok:
Monika fajnie że już widać postępy!! Oby tak dalej:tak::tak:
Weronika buziaki dla Nelki na 4 miesiączek!!!:-):-):-)
 
ja już w pracy:-(a moje maluchy w domku tak słodko spały...:-(

dziewczyny, ale się ciesze - ekipa wróciła na budowę i działają:-) to teraz już poleci!:-)

asze ja też pochłonęłam "Trzepot skrzydeł" jednym tchem.. naprawdę polecam! :tak:
 
Dzień dobry Mamuśki!
Moje laski jeszcze śpią, więc wpadłam szybciutko:-)

Skaba1 - ranny ptaszku, to o której Ty zaczynasz pracę...:confused:??? Współczuję tak wczesnego wstawania...:szok: Ja tam jestem strasznym śpiochem, ale wiadomo, że jak muszę to wstanę, ale wtedy od razu kawka, bo oczka mi lecą...:sorry2:
A co do rocznicy ślubu to ja mam 7-go sierpnia - obchodzimy 4-tą, a Wy?
Dzięki Asze!:-) Skoro tak polecacie ze Skabą tą Grocholę, to wstąpię dzisiaj do Empiku - Boshe jak ja dawno nie przeczytałam żadnej książki...:szok::no::szok:!!! Aż wstyd się przyznać....:zawstydzona/y:
Weronikaa o takim prezencie też myślałam i na pewno Mężuś się z niego najbardziej ucieszy, hehe No, ale wiesz, fajnie byłoby wyglądać jakoś wyjątkowo prawda?! Tak więc zakupy i tak mnie chyba nie ominą, hehe:-D:-D
Beti gratuluję przeprowadzki!!!;-):tak: Nie ma to jak na swoim, prawda? Oby szybciutko zrobiło się domowo w Waszym gniazdku i życzę Wam wielu szczęśliwych chwil na nowym miejscu!:happy2:

Zmykam zrobić jakieś śniadanko, na razie...
 
hej
Stefanna to bedzie goraco u was wtedy;-):-D to długo dziewczyny ci spia:szok::-) moi wstaja 7-8:happy2:
Weronika u nas tez słonecznie i ciepło:blink:
Skaba ale w pracy mozesz z nami pisac ;-)

a Kondziorek ma teraz pierwsza drzemke a Melci oglada bajki
 
hej
Stefanna to bedzie goraco u was wtedy;-):-D

Mrowa1 mam nadzieję, że tak będzie:-p;-):-p!
Moja Martynka to jeszcze śpi - dostała cyca o 8.30, odłożyłam ją do łóżeczka i dalej odpłynęła...:-) A Zuzia przeważnie śpi do 8-9 tej, więc chociaż rano mogę troszkę pospać;-)!
U nas też dzisiaj ładna pogoda, więc na pewno wyjdziemy na spacerek!:tak::tak::tak:
 
reklama
Tymon drugi dzień nie dał mi pospać - budził się co 2 h na jedzenie :confused: eraz śpi zadowolony a mama chodzi jak cień...
Byliśmy we dwoje już rano na działce - jutro wylewają strop w końcu :dry:
Sunia już doszła ładnie do siebie, na szczęście nie może sięgnąć ząbkami do pleców, a widać, że ją te szwy trochę swędzą.

Widzę, że wiele z Was wypoczętych po weekendzie - zazdroszczę, małżon ma urlop dopiero od 07.08 ale pewnie nigdzie nie wybierzemy się na dłużej niż 2-3 dni bo budowa.. :dry:

Asze - tak, do przedszkola muszę Tymona już zapisać, bo u nas się czeka 2 lata na miejsce, a to najbliższe przedszkole (następne 10 km ode mnie i pewnie z miejscami lepiej nie jest)
Beti - wiele szczęścia na nowym miejscu!!!!
Skaba - właśnie wczoraj gadałam z kumpelą, że już mogłabym być znów w ciąży - tylko ze zwględu na zdrowie i regenerację organizmu poczekam jeszcze trochę :-p (no chyba, że później Tymon da mi popalić i mi się odechce :-D) Także "zaludnienie" ostro w planach jak na razie.


Co do książek, to oboje z małżonem nigdy nie przejdziemy obok Empiku, żeby o niego nie zahaczyć. Kupujemy zawsze 2 książki (no czasem 3) - najczęściej takie, które oboje czytamy, bo zainteresowania te same, a dwie dlatego, byśmy oboje mieli po książce do czytania a później się wymieniamy. W tamtym tygodniu dorobiliśmy się kolejnej książki Jacka Komudy "Czarna bandera", Cejrowskiego "Gringo wśród dzikich plemion" i Bartoszewskiego (w którym jestem zakochana) "Mimo wszystko...". Cejrowskeigo jeszcze czytam, bo jednocześnie tłukłam "Nowe przygody Mikołajka". Mikołajka gorąco polecam wszystkim bez względu na zainteresowania - śmiałam się na głos przy niej jak wariatka.. :-)
Zresztą w książkach jestem zakochana od dzieciństwa - odkąd skończyłam 4 lata i mogłam już sama czytać to nie raz zdarzało się , że czytałam z latarką pod kołdrą po zgaszeniu wieczorem przez mamę świateł :-D

Spadam zjeść jakieś śniadanie, bo niedługo się przewrócę...
 
Do góry