reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Darinia z tego co wiem to nie ma szczególnych przeciwwskazań przy karmieniu piersią - pomijając to. że solarium generalnie jest niezdrowe..:sorry2:. Powinno się osłaniać same brodawki i tyle. Ja sama chodziłam po urodzeniu Zuzi, jak i teraz i nie odczułam żadnych skutków ubocznych;-)!
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Ale ostatnio naprodukowałyście stron na tym wątku, już nie nadążam, naprawdę :zawstydzona/y: Ja teraz cały czas mam obydwie dziewczyny na głowie, no nie mam znikąd pomocy. Mąż praktycznie tylko wpada do domu rano i wieczorem żeby z psem wyjść na dwór, tak to siedzi na budowie (i nocuje) albo w pracy. Ala już do opiekunki nie chodzi wcale, teściowie wyjechali na dwa tygodnie wakacji, a mój brat, który mieszka najbliżej mnie złamał nogę :baffled::szok: No więc jestem teraz jak samotna matka z dwójką dzieci, w tym jedno- Alicja- rozbiegane i rozwrzeszczane od rana do wieczora. Nie mam czasu na nic, tylko myślę o tym kogo i kiedy nakarmić, przewinąć, wykąpać, położyć i tak w kółko, a jeszcze dzisiaj jakimś cudem udało mi się Alę położyć spać teraz i miałam chwilę na prasowanie. Ręce mi już opadają, bo szłam spać z Alą o 23, Basia spałą do 5-ej a w międzyczasie jeszcze dwa razy mnie obudziła:no: Normalnie nigdy bym nie przypuszczała, ale już się nie mogę doczekać kiedy wrócą teściowie to chociaż na dzień lub dwa w tygodniu wezmą Alę.
Sorry że tak piszę tylko o sobie, ale siadłam na 5 minut tylko do kompa i idę dalej działać
 
Darinia - myślę, że można - tylko moja kumpela mówiła, że pod wpływem takiego ciepła, mleczko jej ciurkiem leciało w kabinie :eek: A cesarka to nie wiem co mogłaby mieć wspólnego.
Ja opalanie zarzuciłam na rzecz depilacji - w przyszłym roku zaszaleję ;-)
 
3666666666 54r fxxxxxxe vcccccccc ssssyxgb 9b hcddd4d dvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vzhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhvvvvvvv6vfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ggggggggggggggggggggggggggggggg zuhz V W f Q YY
To było kilka słów od Milenki
 
Czesc Dziewczyny!!!! Ale sie za wami stesknilam!

Nie mam w domu internetu cos sie spiepszylo jak na zlosc :angry: I jak jestem u mamy to was od czasu do czasu czytam ale nie mialam okazji napisac na glownym. Teraz tez pewnie nie dam rady odpisac i czuje sie ze was zaniedbuje :zawstydzona/y:. Jak tylko przyjade do mamy to siadam na internet i robie zadania z matmy tej co biore przez internet, no ale jeszcze 3 tygodnie i sie konczy lekcja wiec bende miala spokuj no i wiecej czasu.

U nas wszystko w porzadku Michalek rosnie jak na drozdzach. Juz coraz wiecej potrafi az sie nie moge nadziwic jak te dzieciaki nam szybko rosna.

Pozdrawiam Pa
 
3666666666 54r fxxxxxxe vcccccccc ssssyxgb 9b hcddd4d dvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vzhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhvvvvvvv6vfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ggggggggggggggggggggggggggggggg zuhz V W f Q YY
To było kilka słów od Milenki

hahaahahaahahahahaahahahhah :-D:-D:-D:-D No Tymon czyta a Milenka już pisze!
 
Darina jak pisała Stefanna nie ma przeciwskazan przy karmieniu jedynie musisz brodawki zasłonic;-)
Giza :-* dla Mielnki:-)
Asia jestem pełna podziwu dla ciebie ja chyba bym zwariowała sam na sam tyle z dziećmi:sorry2::no:
Ninja szybki Tymon:-D:-D:-D:-D
 
:-)witam wieczorkiem:-) dzieciaki śpią, więc teraz chwila dla mnie:-)

stefanna pracuję od 7 do 14 (normalnie do 15tej).. przyzwyczailam się do tego wstawania i choć proponowano mi przesunięcie godzin pracy na 8 to nie skorzystam.. szybciej jestem w domku:-) ale ja też jestem straaaasznym śpiochem:tak:my mamy 5 rocznicę ślubu..

Skaba ale w pracy mozesz z nami pisac ;-)

no i tu problem:-( raz, że tyle tematów, ze dziś nawet poczty nie odebralam w pracy, a dwa, że niedawno była afera z przesiadywaniem naszych pracowników na naszej klasie, allegro itd. itp. i musi to trochę przycichnąć:dry:

ninja ty już strop zalewasz a my żadnej foteczki nie mamy?! skandal!!:-pczekamy! a z ponownym zaciążeniem to masz rację - trzeba troszkę odczekać:tak:ale trzymam kciuki za dalsze zaludnianie - w swoim czasie:-) i skad ja znam czytanie z latarką pod kołdrą..:cool2:
wybierasz się teraz do Częstochowy? jak będziesz - daj znać.. może jakiś mały spacerek:blink:

doris głowa do góry! jeszcze nie raz poczujesz, ze jesteś dla Emilki najważniejsza:-)

oj dziś sobie pospałyśmy do 11 :szok:

takie teksty na tym forum powinny być zakazane:-) a co tam.. odbiję sobie w weekend;-)

asia podziwiam cię! dzielna z ciebie kobitka.. ja bym nie dała rady.. predzej męzunio by w domu z dzieciakami siedział, a ja bym budowała:-D ale niedługo będziecie razem i na swoim!

giza nooo Milenka bedzie miała BB we krwi:-) ladnie nam naopowiadała:-)
może kiedyś nasze dzieciaki też będą ze sobą pisały na forum.. mamy dobre początki..:-D
 
reklama
dziękuje Wam za pomoc :-)
AsiaM - dzielna jesteś podziwiam Cię
Giza - Milenka szybko opanowała klawiaturę :-)
Dusia - masz rację szybko rosną a niedawno były takie malutkie;-)
 
Do góry