reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cicha, a ile śpi Zosia? Milenka śpi dość dużo, tak mi się wydaje.
19-6 rano, czyli nocka to ok 11 godzin z jedną pobudką, a w ciągu dnia ma zazwyczaj 4 drzemki tak po godzinie do półtorej godziny, czyli potrafi spać nawet do 17 godzin na dobę. Ale jak gdzieś idziemy w ciągu dnia, to potrafi spać tylko dwa trzy razy po godzinie. Ale wtedy pada już około 18tej.
 
reklama
U nas sie spanie od jakiegos tygodnia calkiem popsulo. W dzien ucina sobie trzy drzemki po okolo 40 min do godziny (kolo 11, 14 i 17) a potem zasypia kolo 20 -21 i wstaje kolo 7- 8 rano z tym, ze wnocy ostatnio budzi sie zupelnie bez reguly - bywa ze raz a bywa ze co 2 godziny. A spala juz dosc dlugo tak ladnie od 20 do 6:-( Nie wiem skad ta zmiana na gorsze.

A tak przy okazji znacie jakies dobre cwiczenia na kregoslup albo inne metody na bole kregoslupa. Chyba sie starzeje albo to od noszenia Zoski ale ostatnio chodze polamana. Juz mam wizje starosci - zgieta w pol i z laseczka - tylko ze u mnie to moze byc tak za 10 lat he he jak ic nie zrobie.
 
19-6 rano, czyli nocka to ok 11 godzin z jedną pobudką, a w ciągu dnia ma zazwyczaj 4 drzemki tak po godzinie do półtorej godziny, czyli potrafi spać nawet do 17 godzin na dobę.

Giza
- jak ja Ci zazdroszczę!!!! Tymon śpi tak samo od narodzin - od 21.00 do ok. 06.00 z 3 przerwami na jedzenie :baffled::baffled::baffled:
Próbowałam metodą Tracy, dostarczać mu więcej kalorii wieczorem (o 23.00 na śpiocha go jeszcze karmiłam) a w nocy jak się przebudził dawać smoczek, ale jest za cwany na te jej metody chyba :-p)

Dziś byłam pierwszy raz na depilacji laserowej - spociłam się ze strachu jak mysz, hahahaahahaaha, w dodatku robiłam bikini głębokie, czyli najwrażliwsze miejsce... Jeszcze 2-3 razy. Mam nadzieję, że wytrzymam :-p:-p:-p

Weronikaa - Dobrze, że u Nelci już lepiej! :tak:
ps - na zakupowy proszę z tym wózkiem ! ;-):-D;-):-D

UCIEKAM BO MAŁŻON PRZYJECHAŁ NA WEEKEND!!!!!!!!
 
Cicha - lekkie podskakiwanie na piłce odciąża kręgosłup i rozluśźnia przestrzenie międzykręgowe.
Mi na kręgosłup najbardziej pomaga rozciąganie pleców siedząc po turecku, wyciągam przed siebie po podłodze jak najdalej ręce , chowając głowę w ramionach. (nie wiem jak to opisać za bardzo....:sorry2:)
 
Ninja opisalas bardzo dobrze... zaraz sobie sprobuje sie powyciagac bo czuje sie naprawde 'stetryczale' jesli tak to mozna ujac :-)
 
zaglądam do was, żeby troszkę odetchnąć, a tu mi większość z jakimiś wyjazdami wyskakuje.. no nie.. co to za rozprzężenie na forum zapanowało???:-D:-Da ja już drugi dzień w pracy... ale nie narzekam.. na razie..:baffled: tylko na bieżąco to mi się chyba nie uda być:baffled:

udanego wypoczynku wszystkim wyjeżdżającym:-)

weronikaa gratuluje ząbeczków! i super foteczki z wesela:-) podziwiam, ze postawiłaś na swoim:-)
darinia dzielna Zuzia na szczepieniu:-)

ćwiczącym gratuluję wytrwałości!! mnie też by się ten kopniak przydał:baffled: w domu pewnie się nie zmobiolizuję, a o zapisaniu się na jakieś ćwiczenia nie ma mowy, bo nie ma kto zostać z dzieciaczkami..

A i zapomnialam na koniec jak wychodzilismy z gabinetu to pan doktor powiedzial cyt. "... i prosze dawac wiecej zelu zeby sie irokez lepiej trzymal...":-D
rewelka:-):-):-)

remeny no proszę jaki kaskader z Jacusia:-)

jeszcze mialam coś napisać, ale mężunio wrócił, więc oddalam sie pielęgnować ognisko rodzinne:-)

ninja a jesteś jeszcze w Częstochowie?
 
my już prawie spakowani:tak:
Oj coś mnie dziś na sentymenty wzięło i zaczęłam wspominać ciążę. Jutro będzie rok jak pierwszy raz ujrzałam naszego Skarba na usg. Akurat w naszą 4 rocznicę ślubu zarobiłam usg. I pomyśleć, że jeszcze równo rok temu miała 7 mm:sorry2:. To niesamowite! :sorry2: Fajny prezent sobie zrobiliśmy na 4 rocznicę;-):-).
ninja- czytasz mi normalnie w myślach:-D. Miałam właśnie dziś pytać (i zapomniałam) czy któraś z was robiła sobie depilację laserową, bo ja się wybieram i jestem ciekawa czy to boli? I ile razy trzeba powtarzać? 2-3 wystarczy? Co jaki czas się powtarza?
cicha - Tosia mi śpi od 20:30-6:30 z przerwą jedną na karmienie lub czasami dwoma. Od 7:30-9:30 drzemka i znowu ok. 11-12:30 drzemka i ok. 15 ma godzinkę drzemka. Ale to nie jest stały schemat ale najczęściej się powtarzający. Bo czasami nie chce spać od 12-17 w ogóle a czasami tylko zasypia na 30 min. Zauważyłam, że ogromny wpływ ma na to pogoda. Gdy jest ponuro Tosia lepiej śpi:confused:.

Zmykam ...po powrocie się odezwę...Buziaki!
 
Witam!
Ale naskrobałyście!! szok:szok:
Ninja ja też jestem ciekawa co do tej depilacji laserowej - napisz cos wiecej:tak: Na razie chodze na wosk, ale może laser lepszy??:confused::confused:
PM wszystkiego najlepszego z okazji 5 rocznicy!! 100 lat razem!!:-):-)
Cicha ja tez mam takie problemy z kręgosłupem, myslę że to przez noszenie Zuzi i spanie z nia w dziwnych pozycjach:baffled:, Ninja też spróbuje Twojego ćwiczenia:-), dzięki:-)
Co do spania to Zuzia śpi bardzo mało, czasem ma tylko dwie drzemki po 30 min, nocki przesypia ładnie ale budzi sie często ( co 2-3 h) na cycusia. I tak jak Tosia PM jak jest ponuro to śpi lepiej:tak:
Remeny ale akrobata z Jacusia:-)
Weronika podoba mi się!!:tak:
Wczasowiczom udanych urlopów!!:-):-):-)
Ninja miłego weekendu z małżonem;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja wpadłam się pożegnać...Buziaki..och trudno mi się z wami rozstać:-p.

Asze dzięki:-):-):-). W tym roku mamy 5 rocznicę;-). Buźka!
 
reklama
Do góry