reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Mamma, dzięki za odpowiedź i gratulacje... opowiedz co to za sposób sprawdzony przez Ciebie:-)
Dobrze, że macie problem z autkiem z głowy... pozostaje jeszcze zapakować się do niego:-p:-D

Darinia, oj troszkę przedobrzyłaś, ale pewnie Zuziaczek zadowolona z takiego obrotu sprawy:tak:

Mrowa, ale Ty pewnie nie wyspana jesteś...:tak: A jak długo trwa karmienie Kondzika?
Baw się dobrze:-)

Asze, a ja nawet nie dałam rady obiadku zrobić... a pranko to zaraz wstawiam;-)
A my po szczepieniu... Jola zjadła przed 13, więc jak wyjeżdżaliśmy przed 14, to myślałam, że zaraz uśnie... a tu nic... przejechaliśmy do lekarza i jeszcze musieliśmy pół godziny czekać:no: A tu smerfetka marudna i za nic leżeć nie chciała, ale usnęła... a po 10 minutach wchodzimy do gabinetu lekarki... mała się rozpłakała, ale szybko się uspokoiła, a potem była słodka... uśmiechała się do pani doktor, więc byłam pełna nadziei... po oględzinach szczepionko i płacz (ale bardzo krótki) i wyjście... Dzielny pacjent:-D Po prostu nasze skarby już wyrosły z tych złych nawyków (za to teraz wyrabiają nowe):-p:-D

 
reklama
Mamma - super, że fura gotowa, teraz wypoczynek .... należy się oj nalezy :tak::-)
Mrówcia - pięknisz się :-D:cool: moje pazurki w nie najlepszym stanie, ale biorąc pod uwagę mój "szał" z kompotami, sokami, teraz w ruchu są ogóry - nie ma sensu na razie bardziej je odpicować :szok::-(
A co do dentysty - ja tam wole jednak ze znieczuleniem - panikara jestem na ból :zawstydzona/y:
Beti - jak tam po szczepieniu??


Ja to mam dość dziś mojego bejbi - ni czorta ona nie może zasnąć w dzień! Zasłoniłam rolety, pojedzona była, kupka też wcześniej - zasnęła ok 11 - spała z godzinkę. Później ok 13, 15 ją kładłam bo padnięta była i co - pospała z 5 min i oczka duże :wściekła/y: Teraz dopiero o 17-tej zasnęła twardziej i śpi do teraz:eek:
Nie dziwiłabym się gdyby były upały, ale dziś jest (pokuszę się o stwierdzenie) zimno 16st. :sorry2:
 
weronikaa - Zuzia też nie może dłużej sobie pospać w ciągu dnia ciężko zasypia i śpi tylko po 30min za to w nocy po 8h słodko śpi
beti1982 - masz dzielną córcie :-)

a my na szczepienie idziemy w czwartek może też będzie krótki płacz jak ostatnio
dziś to już nie wiem co robić bo Zuzia łapie się wszystkiego i siada i jak ją ułożę inaczej niż na siedząco to się złości a boje się żeby jej to siedzenie nie zaszkodziło:dry:
u nas też dziś nie było upałów i mała malutko jadła mleko bee ale jabłuszko z marchewką to pycha hmmm oby tylko jej mleko nie przestało smakować przez te deserki będę musiał je chyba ograniczyć
 
Weronika, może po prostu wybudza ją coś? Teraz nasze dzieciaczki mają wyostrzone wszystkie zmysły:tak:

Najlepsze życzonka dla Weroniki (córeczki Dorotyyy) w dniu ósmych urodzin :*
 
Jak czytam o wyczynach Waszych dzieciaczków, to zaczynam się niepokoić. Z brzucha na plecki czasem się przekręci, ale zazwyczaj to tak raz na kilka dni. Z pleców na brzuszek jeszcze nie, choć na boczek się przewraca. Swoich stópek też nie łapie. Udkami i kolankami się lubi bawić. No ale jak to mówią, wszystko w swoim czasie a i tak jest szybsza od Przemka.
Przemko rozpieszczony przez babcię, dziadka, ciocie i wujków na maksa. Trochę czasu mi zajmie ustawienie go do pionu. On chce i już, a jak nie to ryk, bicie i kopanie. Wiedziałam, że będą tego typu problemy, ale nie, że aż takie. No nic, trzeba mu przypomnieć conieco.
Darinia, jeśli sama siada, to nie ma się co martwić. Może staraj się też często na brzuszku kłaść dla odmiany.
Beti, dzielna była Jola na szczepieniu.
Mrówa, to faktycznie Kondzio Ci spać nie daje.
A co się dzieje z PM i z Ninją? No i jeszcze kilku dziewczyn ostatnio brakuje.
 
Witam
ostatnio nie miałam zbyt wiele czasu na pisanie i czytanie BB, bo przygotowywałam chrzest Basi, no i w sobotę została ochrzczona.
Nie wszystko odbyło się po mojej myśli, no ale jestem ogólnie zadowolona z przebiegu imprezki :-) Jutro idziemy na szczepienie więc już się boję. teraz moje obie dziewczyny śpią, mam nadzieję że w środku nocy mi nie zrobią pobudki :eek:
Mąż nocuje w tym tygodniu na działce, bo nie mamy jeszcze ogrodzonej a już przywieźli wszystkie dachówki... No a nasza działka jest pośrodku pola, nieoświetlona, innymi słowy łatwy łup dla amatorów cudzych rzeczy.

Buziaki dla Zuzi i Julki!

Giza to Twój Przemko zachowuje się teraz tak jak moja Ala na codzień ;-) No może oprócz bicia. Ale dzikie wrzaski są u nas na porządku dziennym, jak jej coś nie pasuje. Co Ty robisz w takiej sytuacji?

Darinia jak Zuzia sama siada to jest chyba ok, znaczy się że już chyba dojrzała do tego etapu.

Mamma miłego wypoczynku!

Mrówa mnie Basia budzi ze trzy razy w nocy i wstaję codziennie niewyspana. Powiedz Kondziowi że trochę przesadza, niech da mamie się wyspać ;-)
 
Weronika, może po prostu wybudza ją coś? Teraz nasze dzieciaczki mają wyostrzone wszystkie zmysły:tak:

Raczej nie sądzę, bo kładę ją na prawdę ostrożnie a ona i tak zaraz oczka otwiera :-( A zmysły to faktycznie mają dzieciaczki wyostrzone :szok: Wcześniej można było normalnie rozmawiać, a teraz jak lekko podłoga skrzypnie to już się wierci :wściekła/y:

No i super że Jolcia taka dzielna była!:cool:

Asia - szkoda mi trochę Twojego mężula, no ale co poradzić. Mnóstwo kasy a o kradzież nie trudno. Oby szybko skończył stróżowanie i wrócił do swojego/Waszego łózia :-);-)
 
AsiaM, u nas jest karny fotel. Przemko musi siedzieć na nim 3 minuty. Jak zejdzie to włączam minutnik od początku. Zazwyczaj wystarczy mu o fotelu przypomnieć. No ale czasami ma karę. A ten czas daje i jemu i mi ochłonąć. No i jak się skończy kara to musi przeprosić. A z tym biciem to trochę przesadziłam, no ale raz mnie uderzył. Wie, że tak nie wolno i zazwyczaj sobie tupnie, albo w coś uderzy i tak rozładowuje złość.
No to fajnie, że już po chrzcinach, czekam na fotki. A szczepienie jakoś przejdzie. My się z tydzień wybieramy.
 
najlepsze życzenia dla Zuzi
z okazji 5 miesiączka :-)
Julka bardzo dziękuje wszystkim cioteczkom za życzenia :-)

Ewa33 jak wrócę do pracy to Julką będzie się zajmować moja mama więc na szczęście będzie to "swój człowiek" ;-)co do fryzurki to teraz już trochę wyłysiała ale za to zaczynają jej się kręcić włoski :-)

Mrowa i jak tam imprezka mam nadzieję że udana :-)

Weronika to z Nelci taka sama cwaniara jak z Julki - najlepiej na rączkach no i u mamusi, a wszystko można przecież wymusić płączem a jak to nie skutkuje to krzykiem :-D:-D:-D no i długo spotkanie wasze nie trwało:baffled:

Beti Julka to wogóle nie ma chęci spać w dzień, ale jak już zaśnie to bez różnicy czy to małe czy duże światło

Mamma super że autko naprawione :-)

Asze aż ci zazdroszczę tego wychowawczego:tak:ja niestety nie mogę sobie an to pozwolić bo kredycik mieszkaniowy ...:-(

Giza ja też czasami sie niepokoję jak czytam o wyczynach dzieciaczków ale pocieszyłaś mnie teraz, Julka też nie chce się przewracać:-( miała jeden dzień że wciąż się przewracała z brzuszka na plecki a teraz ryczy i czeka aż ją ktoś przekręci, z plecków na brzuszek to wogóle nie chce:-(dobrze że chociaż na boczki chce, ani stokami ani całymi nóżkami się nie bawi tylkko rączki ją interesują:dry:no ale jak piszesz "wszystko w swoim czasie "

AsiaM dobrze że imprezka ogólnie udana :-)

my na szczepienie za dwa tygodnie:dry:
 
reklama
Hejka
Sorki ze odwiedzam was ,,raz na rok'' ale mielismy troche sprw do zalatwienia no i te problemy na bb tez mnie zniechecily troszke.
We srode sie przeprowadzamy wiec mam kuuupe;-)roboty i nie bede miala neta przez jakis czas mysle ze tydzien max.
Jestem szczesliwa ze w koncu znalezismy cos fajnego:tak:

Wiec lece hurtowo za co przepraszam.Wszystkiego dobrego dla wszystkich dzieciaczków,pozdrowienia dla mamusiek.
Teraz juz uciekam buziaki papa
 
Do góry